SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

Generik

Guru
14. maj 2011
3.888
1.271
113
Mah, da radiu ne moreš nastavit najvišje glasnosti s katero se prižge... nesprejemljivo. Pa da si hill holder ne zapomne nastavitve tudi, ampak recimo, da je tole stvar filozofije, ki pač meni ne odgovarja. Pa še nekaj takih mi pride na pamet.
Hm. Meni glasnost ostane enaka kot ko avto ugasnem. Vsaj zdi se mi. Bom poskusil. Me pa to ne moti oz. Mi ni pomembno.
Hill hold pa je stvar debate. Meni je motec prizgan ob parkiranju. Imam raje po defaultu ugasnjeno.
Ok stvar okusa. Kaj je meni recimo inzenirski polom je to, da ima Clio5 nastavljanje radia na rocki za volanom. In za volan ne vidis kaj sploh klikas na njej, dokler se ne naucis na pamet funkcij tipk. Skratka to je meni fail.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.888
1.271
113
Saj to je problem. Ostane enaka, kot je bila prejšnji malo bolj divji večer :) Zjutraj pa šok.
Sem se zdaj spomnil nekaj kar bi lahko naredili pa niso; pri corolli ko parkiras se radio ne utisa in posledicno ce nazigas muziko malo glasneje ne slisis senzorjev.
Ford po drugi strani pa utisa vse, tudi telefonski pogovor gre na potihem in slisis samo senzorje, telefona pa nic. Posledicno izgubis pogovor v casu parkiranja. Telefon bi se lahko stisal vendar ne v celoti.
Torej ford pa toyota - iz enega v drug ekstrem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony in sad

sad

Guru
24. avg 2007
20.946
9.609
113
Pri Fordu je še bolje to da (vsaj pri starejših modelih), ko ugasneš radio, izključiš tudi BT za pogovor.:valjamse:
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.888
1.271
113
Pa ti veš, koliko razredov višje od clia je talisman? Tam gor se že spodobi, da klima približno dela.
Sorry samo to je bullshit, ce nekdo oglasuje klimo pa jo vgradi mora delati. Ne glede na kategorijo velikosti vozila. Pri renaultu je to big deal, pri drugih znamkah pa tega ni problema ni.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.651
6.372
113
Boš povedala za sredinsko ogledalo v c4 če moti pogled na cesto, ? je namenjen da neveš da polovico stvari ne dela = sarkazem? Mal me detektor za=bava...

Seveda sarkazem. Meni se zdi, da vse dela. Se nisem imela namena kaj dosti zanašati na te asistence in to, ampak zdaj se pa kar fejst. Ampak ko tole tu berem, ni variante, da vse dela ali kot je treba. sigurno ne, samo vem ne.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Seba81

tomi

Guru
1. sep 2007
18.428
9.756
113
40
MB
polizdelki pač, alfa je včasih prevzela klic tudi če sem sedel 10m stran v pisarni :D