SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

Generik

Guru
14. maj 2011
3.888
1.271
113
Lani, ko sem kupil, je bilo vse od čiste osnove do l&k naloadanih. So imeli prov en page in sem izbiral kar mi je ustrezalo. Blo je ene 30 avtov, pa potem so dodajali nove. Letos sicer vidim, da je bolj žalost (so samo neke scale pa fabie).

Kompromise pa sklepaš tudi pri toyoti (ali pa se je v vmesnem času nekaj zgodilo, pa lahko opremo naklikaš, tako, da ne razumem kaj te boli. Izbereš pač avto, ki ti ustreza.
Ja, če maš srečo z zalogo potem valjda vzameš takega iz zaloge. Pa tudi če kakšna (zate) nepomembna malenkost manjka. Se da preživeti.
Kar se tiče toyot pa konkretno moje toyote pa nisem sklepal prav nobenega kompromisa. Sem samo dal pri opremi "select all" in naročil avto.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.888
1.271
113
Seveda, ker je serijsko že notri to kar moraš pri nemcih doplačat pa posebej poklikat. Potem se ti pa kaj hitro zgodi, da naročiš avto za 60k eur s halogenkami, ker si pozabil poklikat full led matrične luči...
 

map

Guru
6. jul 2008
7.845
1.965
113
najrajš na babi
Zdajšnji problem je če imaš sploh kaj kupit iz zaloge pri VAG grupi, tako kot je herman gor omeil avtov ni. Kar pomeni, cena po konfiguratorju in nekaj malega popusta. V celi slo ni enega hebenega polota 1.0 TSI style. Pred mesecem pa pol sem ga naročil, pa mogoče bo celo letos. Popust 700 EUR glede na konfigurator in dodatnega jurja če vzameš njihovo financiranje (ki je za en drek BTW). To je to. Pa čakaj. Švabi niso celotne proizvodnje zalaufal, ker jih merklca carta z plačilom ljudi na čakanju in subvencijam. In z tem umetno dvigujejo željo po avtomobilih in ne rabijo korona popustov dajat kot za plehovje iz zaloge. Win-win kombinacija za njih.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.618
6.473
113
Seveda, ker je serijsko že notri to kar moraš pri nemcih doplačat pa posebej poklikat. Potem se ti pa kaj hitro zgodi, da naročiš avto za 60k eur s halogenkami, ker si pozabil poklikat full led matrične luči...

Spet nisi razumel kaj ti hočem povedat in lapaš svoje ustaljene naprej...

Ti nisi imel kaj dosti za klikat, ker to pri toyoti itak ne moreš pa vzel si top opremo. Kar je zate kul.

Pri škodi imaš samo za organizacijo prtljage nekajkrat daljši seznam opreme kot je pri toyoti vsega sploh za poklikat (pa pustimo, da je mnogo od teh stvari za toyoto zf). In vseh ostalih stvari tudi. In te stvari se mnogokrat izključujejo med sabo. Nikakor ne boš mogel dobit škode ali vw-ja iz zaloge, da bo imel "vse". Lahklo pa dobiš soliden avto. In mimogrede, tudi vwji in škode imajo pakete opreme, tako, da se ne rabiš bat, da boš dobil po nesreči halogenke, če kupuješ top opremljen avto.

Imaš pa možnost kupit slabše opremljen avto pa potem doplačat tisto, kar ti je res nujno. Npr. DAB radio. Ali pa ogrevan volan. Ker vemo kako je s tem pri toyoti.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.888
1.271
113
Ti zgleda ne razumes kaj pisem pa lapas svoje. Jaz sem tvoje pisanje razumel natanko tako kot si zdaj sel razlagat.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.405
3.798
113
davorinm.wordpress.com
Gledal sem SUV primarno, vidim pa da Imajo Pasatte precej znižane. Bencinarjev ni sploh v aktualni ponudbi.... Zdi se mi pač veliko avta za nek normalen denar. Z dizlom za to ceno bi preživel. :D

Sicer pa če sem napisal na alterju SUV, potem si ne smem nič drugega gledati od takrat naprej? Zato pa pišem "navadne" avte, kot je en uporabnik predlagal nekaj strani nazaj Opel Insignio...

Karavanov pa nisem gledal.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Že po prvem postu sem "vedel", da bo na koncu holcvagen in to v svoji najbolj "žlahtni" obliki. Pa tako so se trudli, da te odvrnejo od najbolj lažnjivega podjetja na svetu. Upam, da ne bomo čez dve leti brali, da si v kaki skupinski tožbi proti proizvajalcu/prodajalcu.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.144
10.508
113
ja no potem pa bo enak stal cca 22 k€, sej so z razlogom znižani...in ne, ko to kupiš ni vreden pote 34 k€ , da nebi mislil da delaš posel ;) že zavarovalnica te bo poknila na 38k€ kasko jurja pa roka :D
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.748
218
63
ja no potem pa bo enak stal cca 22 k€, sej so z razlogom znižani...in ne, ko to kupiš ni vreden pote 34 k€ , da nebi mislil da delaš posel ;) že zavarovalnica te bo poknila na 38k€ kasko jurja pa roka :D
Če pogledam 2 leti stare Passate na Avto.netu, imajo ceno jurja do dva nižjo kot je stal moj avto nov iz zaloge.
Pa četudi se potem prodajo za jurja manj kot je v oglasu, je še vedno precej denarja.
Za tista dva do tri jurje se je pa že bolje stegnit za nov avto.

ynos: jaz bi vzel novega Passata, tisti iz tvojega linka je kar top izbira.
Dizla v notranjosti ne boš slišal, za okolico ti je pa vseeno, ko si ti za volanom.