SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.001
5.888
113
Hja no, jaz sem imela c3 na kanarcih letos 10 dni. 120kkm. Resda ni neka kilometrina, ampak verjemte mi, da bi opazila ce bi mogla peš trogat svojo robo...
 
  • Všeč mi je
Reactions: ViLiam in Pepe

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.867
2.608
113
Haha vili debili trola cel alter in nas vse ostale označuje za trole. Vili zakaj ne pišeš s svojim orginalnim profilom? Zakaj uprabljaš že en stoti profil? Saj veš da alter profile uporabljajo samo pezdetki. Mi OG uporabniki uporabljamo samo svoj en in edin profil.
Včasih je bil mobisux, še malo pa se bo alter preimenoval v pežosux. :valjamse:
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.331
4.850
113
To so neki prodajalci avtov konkurenčnih firm. Če pa niso, pa res ni jasno od kot jim toliko energije, da smetijo po vsaki drugi temi. Verjetno neka bolezen. Pravzaprav so veliki mentalni reveži in smo jim dolžni pomagati.
 
  • Haha
Reactions: BojanP

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
255
-324
28
Vili zakaj ne pišeš s svojim orginalnim profilom? Zakaj uprabljaš že en stoti profil? Saj veš da alter profile uporabljajo samo pezdetki. Mi OG uporabniki uporabljamo samo svoj en in edin profil.
Če pa se že enkrat gremo kdo trolla pod različnimi profili pa pozivam vse vključno z admini, da se registracije opravijo z osebnimi podatki (osebni dokument) vsakega posameznika in da je njegov dejanski ime in priimek prikazan ob vsakem posamezniku, pa bomo potem videli kdo ima še jajca nabijat tako kot do sedaj.
 
  • Haha
Reactions: BojanP

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.867
2.608
113
To so neki prodajalci avtov konkurenčnih firm. Če pa niso, pa res ni jasno od kot jim toliko energije, da smetijo po vsaki drugi temi. Verjetno neka bolezen. Pravzaprav so veliki mentalni reveži in smo jim dolžni pomagati.
Prav imaš, jaz prodajam Toyote. Moj alter nick jest5 pa Forde. Za ostale pa ne vem.
 

darlev

Fizikalc
18. apr 2008
687
55
28
Ljubljana
Ahahaha.
Res je ne bomo verjel:bonk:
Kje si se ti sedaj našel!
Še en alter od bojančka=jest5...
Odtrollaj nazaj kjer si bil.
Pa kaj ti misliš svi glupi samo ti pametan.
A ni zanimivo, da se vedno eni in isti skup nabašejo.
Kako malo je potrebno, da se vsi glavni trolli foruma pofočkajo na enem mestu, eno malo kost jim vržeš za glodat pa prileze ves plevel iz zemlje.

Kaj pa tebi ni jasno.... Res si bogi