Styling Hunters

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Heh, eni imajo res števec ubitačn, avto leti 160 po bregu navzdol na AC, števec pa 220... Jaz imam končno 200, števec je do 210

Ja, Peugeotovi števci so tudi zgodba zase. Sem imel CC-ja z 2,0 mašino, šel je cca. 215-220 km/h, števec je bil oštevilčen pa do 210
stupid-1.gif
 

janko1

Pripravnik
27. nov 2008
857
1
16
www.pohorski-abohi.com
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Citat:
Uporabnik mtey pravi:
z hitrostjo 45 si prej nevaren v prometu kot pa kaj drugega, z tem jajčkom, ali pa skuterjem.
Kako nevarni so potem še traktorji, ki ji je bistveno več na cestah?
razlika je tut da ti traktor potrebuješ da si doma z njim nekaj začneš se preživljaš itd itd!!!! z tole jajco pa kaj si lahko? ni tako zelo življensko potrebna
shocked-1.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Uporabnik janko1 pravi:
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Citat:
Uporabnik mtey pravi:
z hitrostjo 45 si prej nevaren v prometu kot pa kaj drugega, z tem jajčkom, ali pa skuterjem.
Kako nevarni so potem še traktorji, ki ji je bistveno več na cestah?
razlika je tut da ti traktor potrebuješ da si doma z njim nekaj začneš se preživljaš itd itd!!!! z tole jajco pa kaj si lahko? ni tako zelo življensko potrebna
shocked-1.gif

Hja, kakor vzameš. Poznam tri primere:

-Mulo s sosednjega hriba se vozi z njim v šolo. Avtobusa ni...

-Eden se je prej vozil z mopedom na šiht in verjem da pozimi ni prijetno...

-Penzijonistični par-on ima samo za moped izpit, pa jima tudi pride prav za v trgovino, obiske etc...

Resda pa ni nobeden od teh stylan kot oni z avtoneta.
grin1.gif
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.316
5.602
113
- prva varjanta ma na voljo moped in pecikl. nebo edini ki se ne vozi s svojim avtom
- drugi si lahko kupi normaln avto za par 100€, ker ta [censored] ni poceni in nadomestek moepda
- penzionist še v navadnem avtu dela gužvo nacesti, kaj bi šele s tem. fural 20 kmh?
 

Silvio

Pripravnik
11. okt 2007
689
1
16
Za traktor vsaj veš, da je počasen, te male gajbice so pa tud mene že zjebale... Izven naselja, on pa 40km/h, malo nepozornosti, pa zgleda kot avto...
crazy1.gif


@SouthPark - nekaj mojih zadnjih avtov je imelo na števcu premalo cifer oz. črtic za končno hitrost... pa ima trenutni zadnjo črtico pri 260
grin1.gif

A sem pravi hondaš?
grims-1.gif
)
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.639
146
63
Buče, kar je manj kot 220 je lahko samo števc od japonske EK9 ki ma zarad zakonodaje omejeno hitrost na 180 in stem tut števc z skalo do 180. Serijski VTi nima nikol števca do 200, gre drvarnica vseeno mal čez to znamko
grin1.gif
 

Gresnik

Pripravnik
1. sep 2007
341
0
16
muzika se mi dopade. avto je pa totalna katastrofa. odbijači ja potegnejo dolžino honde na dolžino bentleya. res lep primerek grdega avtomobila
grin1.gif
 

Gresnik

Pripravnik
1. sep 2007
341
0
16
una je pametna neki pa še en model zravn
smile-1.gif
po mojem majo pa usi skup iq povrpečene temperature na Aljaski
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.507
1.056
113
Titograd
Citat:
Uporabnik maddog pravi:
Ja, sem enakega mnenja, na koncu se mi ona zdela se hujsi pacient ...

Grozi s kuvertami, tožbami, pešicami in izziva na draganje čeprav niti izpita nima (bo to nekdo drug v njenem imenu opravil)
bonk.gif