Styling Hunters

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Uhhh, to pa je kapitaln ulov. Če bi lovili ribe bi ti ravno potegnil ven metrsko ščuko
grin1.gif
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
OMFG
bonk.gif


Mene pa resno zanima nekaj. A se ta in nejmu podobni osebki zafrkavajo ali resno mislijo, da so avto s tem polepšali oz. da so postali s to navlako "žešæi". Jim manjka mogoče pozornosti in si jo hočejo pridobiti na tak način
confused-1.gif


Res ne štekam
sprasujem se.gif
 

Joshua

Fizikalc
8. mar 2008
1.071
0
36
Ob stezi
Citat:
Uporabnik Gresnik pravi:
če bi prebrali temo glede njegovega fiat tipo-ta pol bi šele vidli kak pacient je. če najdem temo prlepim link, je za pol ure smešnega branja

A je mel mogoče sivga tipo-ta z črno havbo. Vem da se je takrat prodajal na avto.net za 2000€
bonk.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Citat:
Uporabnik ziggy pravi:
Samo, da je fant zadovoljen in okolica fascinirana. Tip je prava zvezda, vsi ga občudujejo, vsi bi se radi slikali z njim...
stupid-1.gif


Citat:
Bom tko reku presenecen sem nad tem, sm mel pred tem avto tut eno Opel vectro postimano, in ko sem se z njo vozu se je folk uziru sam nc posebnga.Pr tem avtu se vozim po avtocesti folk iz avta med voznjo snema moj avto ga slikarijo..me ustavljajo da se slikajo zmano bo avtu hodijo k avtu se slikarit.Na zecetku mi je blo smesn....sam ce smo realni avto postaja vrjanta kot da je iz filma skoraj...zvok izgled itd..in folk mene preseneca kako reagirajo...komentarji v zivo kok se naberejo okoli avta al pa kr ustavijo in sam gledajo.Pac sj enim je usec enim ni eni bojo iz fousije rekl da je grd u resnici pa vemo kaj je res....ampak dejstvo je al je grd al lep usak se obrne za njim se posebi zard zvoka ker ma tale honda resnicno nepogrešljiv zvok motorja kot motor od V8 ce kater ne vrjame lahko dokazem...zvok je hudicevo zanimiv za tak motor in hudiceo te zmrzne ko prleti to mimo tebe ti ni nc jasno najprej. Ja tut picke precej gledajo..sam takih ne j***m...mam dekle...predn sm mel ta avto pa jo tut ne zanima ta avto...tako da se ne rabim s tem obadat:p.LP

naj se dodam da sm biu takrat na jap meet v Lj v soboto ko je bil dz...ni blo5min kar sem parkiru avto se je u susu nabral par fotografov folka in sam gledal avto in gledal in gledal..res zanimivo no...sm presenecen.To mi da vedt da moj trud ni glih za nič.Tut osebno so mi dal pohvale itd..

Bad
bonk.gif
, sicer pa je A.com poln polpismenih šlosarjev. Pa to ne morš verjet, kakšni primitivci.
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik predator pravi:
OMFG
bonk.gif


Mene pa resno zanima nekaj. A se ta in nejmu podobni osebki zafrkavajo ali resno mislijo, da so avto s tem polepšali oz. da so postali s to navlako "žešæi". Jim manjka mogoče pozornosti in si jo hočejo pridobiti na tak način
confused-1.gif


Res ne štekam
sprasujem se.gif

To noben ne šteka. Bojim se, da tejle neznanki ne bomo prišli do konca. Kot zgleda še vedno velja, da mamo različne okuse. Ampak to je grdo u PM. Še najbolj žalostno je to, ko ti začnejo prbijat da si fouš. Ma če mi ga podari se ne usedem not, bemomast.
uf-1.gif
 

Gresnik

Pripravnik
1. sep 2007
341
0
16
Citat:
Uporabnik Joshua pravi:
Citat:
Uporabnik Gresnik pravi:
če bi prebrali temo glede njegovega fiat tipo-ta pol bi šele vidli kak pacient je. če najdem temo prlepim link, je za pol ure smešnega branja

A je mel mogoče sivga tipo-ta z črno havbo. Vem da se je takrat prodajal na avto.net za 2000€
bonk.gif

točno tist ja
grin1.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.462
1.192
113
kateri pa je bil tisti, ko smo na forumu z računico dokazali da mu števec laže za več kot 40km?
a tisto je tudi bil neki Tipo tubo ali kaj že?
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.316
5.602
113
Citat:
Uporabnik eXHair pravi:
Citat:
Uporabnik predator pravi:
OMFG
bonk.gif


Mene pa resno zanima nekaj. A se ta in nejmu podobni osebki zafrkavajo ali resno mislijo, da so avto s tem polepšali oz. da so postali s to navlako "žešæi". Jim manjka mogoče pozornosti in si jo hočejo pridobiti na tak način
confused-1.gif


Res ne štekam
sprasujem se.gif

To noben ne šteka. Bojim se, da tejle neznanki ne bomo prišli do konca. Kot zgleda še vedno velja, da mamo različne okuse. Ampak to je grdo u PM. Še najbolj žalostno je to, ko ti začnejo prbijat da si fouš. Ma če mi ga podari se ne usedem not, bemomast.
uf-1.gif

evo ti si tipičn primer faušlivca
evil.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.462
1.192
113
Citat:
pridejo pa en dan se fotke se od 350ke in tipota skupaj.... in izgled tipotove masine...tista cev in kolektorja ko sm jo omenju je pa res za hlajenje...am samo ko sm ze omenju da na 5500se dodatn bol potegne potegne tko kot honde vtec.pac ze tko gre samo pol se se ful bol cutu tist presledek ki se mu pa se bol strga evo.tuki mas sliko tipota mojega "1.4"res se mi smilis.aja navadne tipo brez predelave ma od 0-100 7sek.
z sveckam bosch super 4 se pobolsa razultat na 6.5sek zaradi bolsega izgorevanja...vendar z navadnimi bati ni dober ker jih lahko skuri.vem iz izkusn.se racing kabli pa prides na lepih 6.sek mogoce celo na malo manj.avto ima cca 1000kg odvisno od modela majo tudi 1240 moj ma 1040 torej je lahki avto!in se nekaj....z predelavo masine kot imma jaz pa prids na lepih 4.5 do 4.3 odvisno kako menjas itd itd....zato se ne mislim kregat da ni mogoce.v prvi brzini dobim 105......prej ko sem mel blokado sm pa dobil 85 evo...navaden sedicivalvole kter ga je sprobu ki ga ze ni imel vam lahko pove kaj dela avto....pa se to ce mas zlavfanega gre navadn po avtocesti 240 ker nimam blokad in mam predelan mi gre 265 sicer pa zdj ga nism sprobu do konca brez blokade....tako da mislim da bi sou se 10km vec..mogoce!

hysterical-1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
4,3 sek z drugimi svečkami in racing kabli (karkoli že to je)
hysterical-1.gif


Hudiča, če je to tak bom dal not Iridium svečke, pa tele racing kable bom okoli zicov namotal, pa bo sigurno 3,5 mogoče 3,2 sek!
 

Speedy

Pripravnik
31. jul 2007
724
0
16
37
CENTAR LJ
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
Citat:
pridejo pa en dan se fotke se od 350ke in tipota skupaj.... in izgled tipotove masine...tista cev in kolektorja ko sm jo omenju je pa res za hlajenje...am samo ko sm ze omenju da na 5500se dodatn bol potegne potegne tko kot honde vtec.pac ze tko gre samo pol se se ful bol cutu tist presledek ki se mu pa se bol strga evo.tuki mas sliko tipota mojega "1.4"res se mi smilis.aja navadne tipo brez predelave ma od 0-100 7sek.
z sveckam bosch super 4 se pobolsa razultat na 6.5sek zaradi bolsega izgorevanja...vendar z navadnimi bati ni dober ker jih lahko skuri.vem iz izkusn.se racing kabli pa prides na lepih 6.sek mogoce celo na malo manj.avto ima cca 1000kg odvisno od modela majo tudi 1240 moj ma 1040 torej je lahki avto!in se nekaj....z predelavo masine kot imma jaz pa prids na lepih 4.5 do 4.3 odvisno kako menjas itd itd....zato se ne mislim kregat da ni mogoce.v prvi brzini dobim 105......prej ko sem mel blokado sm pa dobil 85 evo...navaden sedicivalvole kter ga je sprobu ki ga ze ni imel vam lahko pove kaj dela avto....pa se to ce mas zlavfanega gre navadn po avtocesti 240 ker nimam blokad in mam predelan mi gre 265 sicer pa zdj ga nism sprobu do konca brez blokade....tako da mislim da bi sou se 10km vec..mogoce!

hysterical-1.gif

hysterical-1.gif


omg, omg, in tole misli človek resno :D

4s do 100, če bi imel slike bi imel 3.5 do 100.