Styling Hunters

zgrabljenec

Fizikalc
4. sep 2007
1.524
0
36
MS ali LJ
V MB so zgleda vsi "pimped-i"!
hysterical-1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Oja, črne felne (bognedaj da bi vsaj pokrovi bili gori) in plexuske...

BTW: Vas je že kdo napadel med styling huntom? Kake grožnje, pretep, preganjanje po parkirišču?
 

Gresnik

Pripravnik
1. sep 2007
341
0
16
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
Ne...kje pa je ta fotka?

3EwrBnoxUdEGcO5P.v.jpg


štos je bil ko smo se mim njega pelali ko se je iz stranske ceste vključeval na glavn, je mogo blokado nabit ko nas je vido
bonk.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.222
113
42
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Oja, črne felne (bognedaj da bi vsaj pokrovi bili gori) in plexuske...

BTW: Vas je že kdo napadel med styling huntom? Kake grožnje, pretep, preganjanje po parkirišču?

Zakaj mi dal pokrove gor če je avto bolj hud brez...
 

Tiicoo

Pripravnik
6. maj 2008
65
0
6
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Oja, črne felne (bognedaj da bi vsaj pokrovi bili gori) in plexuske...

BTW: Vas je že kdo napadel med styling huntom? Kake grožnje, pretep, preganjanje po parkirišču?

ja mene je en napado ko sem unega golfa sliko z nenormalnim odbijačem spredaj pa luči zada da te vbije pred havano v ravnah
smile-1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Potem je pa bil 5 cm višji od ponosa a? Jaz ponavadi 5x pogledam okoli če kdo ne gleda, ker samo čakam, da bo kdo s kijem prilaufal za mano in me vprašal če slikam za styling hunterse
grin1.gif
 

Gresnik

Pripravnik
1. sep 2007
341
0
16
nekateri se sigurno še spomnete ZaJeBaNi mobila (r 19) ko je grozil uporabniku takratnega mobisux-a da ga bo že dobo

js osebno še nisem mel kake scene. drugač pa vedno predn slikam pogledam okrog če je kdo sumliv v bližini
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.399
15.371
113
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
BTW: Vas je že kdo napadel med styling huntom? Kake grožnje, pretep, preganjanje po parkirišču?

men je enkrat en lastnik zrižane mx3 težil če bi jo mogoče kupu... je dejansko mislu da sem navdušen nad avtom, ker sem ga fotkal
aplauz.gif
 

Gresnik

Pripravnik
1. sep 2007
341
0
16
pa tubo ma not ki ma 500 RMS in mu najbol špila na našem koncu. mater da ne vem če si je nebom tut sam umislil