Styling Hunters

Gresnik

Pripravnik
1. sep 2007
341
0
16
ok zej pa dejte šalo na stran pa limajte avte naprej
grin1.gif


sej fant se bo sprijazno z dejstvi
smile-1.gif
 

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
36
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
206 za dušo...
hysterical-1.gif
OK sej vem da majo vsake oči svojga malarja saaaam...

Drek od tehnike, drek od izgleda....kaj še ostane? Značka?
hysterical-1.gif


Jaz sem pa gurman, ker jem solato.
tongue-1.gif
Avto ni biser tehnike, drek pa tudi vsekakor ni. Svojemu namenu čist dobro služi
Drek od izgleda? vsake oči majo svojega malarja to je res. Vendar avto je bil najboljše prodajan avto od 2001 do 2003 v evropi.
Mislim da o temu kaj je drek ne moreš sodit ti. Še posebaj s tem tvojim nickom (kaj si ženska morda)?
A si ti upaš povedat kaj voziš (če sploh da)?
 
Nazadnje urejeno:

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Morem se tudi jaz oglasit - ne vem odkod folku ideja, da je 206 ženski avto? Zgleda si pravi ''dec'' šele, ko voziš vlko kravo
rolleyes-1.gif


V 206cc v vsaj polovici primerov sedita not 2 modelæka, oba enako zagorela in z oprijeto majco. Meni je avto všeč, marsikomu je, ampak sloves ga je naredil v kar ga je pač naredil in si ga zaradi kompleksov ne kupi.

Edit: Ja, imam 206-tko, da se ne boste ''matrali'' z miško preko mojega profila, ampak bi lahko vozil tudi nevemkajže, kar bi prišlo skozi vaše stroge kriterije, pa bi me še vedno motilo. BTW: A sploh obstaja kak avto, ki je dober za vas?
 

metalc

Pripravnik
22. sep 2007
57
0
6
jst pa dans tole zagledal na parkirnem prostoru,pa se mi je zdel zanimiv za prlimat,kaj pravte?
 
Nazadnje urejeno:

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
36
Metalc: Ta tema je namenjena domačim (avtomobilom s slovensko registracijo, da bo bolj razumno), grdo predelanim avtomobilom. Nikakor pa ne originalnim ali tujim avtomobilom.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
To tak nihče razen mladih staršev ne ve, kaj je funkcija te nalepke
rolleyes-1.gif
Pa kaj, če je to na avtu, a potem pričakujejo, da bodo ljudje avtomatsko povečali varnostno razdaljo al kaj? Da jih nihče ne bo upal prehitevat?
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Zanjimivo je, da potem notri sedi mamica, ki kadi in zraven govori preko mobitela. Smerokaz pa je itak zadnjič uporabila na glavni vožnji.
bonk.gif