Styling Hunters

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.447
15.430
113
pa najbl cheap pragovi možno in to na S8....
hysterical-1.gif
 

der_Alte

Fizikalc
21. jul 2007
2.063
10
38
Zemlja
alte.aufbix.org
KSZ, je kdo na celjskem videl črnega Boxsterja in ga morebiti slikal? Vse na njem je pokromano, vrata imajo kromirane obrobe okrog in okrog, luči in pragovi tudi, če me spomin ne vara. Je šel prehitro mimo skozi križišče v Celju, da bi ga uspel poslikat.
tongue-1.gif
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Lahko recemo Maci, da dobi osebne podatke vpletenih, pa jih tozimo...
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Kar lepo pase sem not.. Ceprav ni cheap styling, je pa fugly styling..

RS je lep, kolikor je megane lahko lep, tole je pa ze overstyling kamorkoli pogledas..
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Saj ne sanjajo samo najstniki o takih zadevah...poleg tega imajo seniorji malo več pod palcem

Ko voli, nek' izvoli
smile-1.gif
 

nezemljan

Zelenc'
7. feb 2010
25
0
1
Ravno prejšni vikend ko sva šla s punco na Interservis (kjer imajo po novem izredne servise) podaljšat registracijo za njen avto je en od fantov tam čekiral tale link na katerme je megan. Mislim da če nima vse homologirano bo kaj kmalu tudi tale "najlepše predelani megan" tak krasil Interservis. :D Če že ni celo tam.... Hahahaha
 

carchy225

Zelenc'
11. okt 2010
1
0
1
Citat:
Uporabnik pikica pravi:
tega kosmatga megana ma res en dedk cez?
shocked-1.gif

Ne nima ga en dedek čez. Lastnik avta sem jaz, s fotrom sva ga pa skupaj predelovala.

Citat:
Uporabnik nezemljan pravi:
Ravno prejšni vikend ko sva šla s punco na Interservis (kjer imajo po novem izredne servise) podaljšat registracijo za njen avto je en od fantov tam čekiral tale link na katerme je megan. Mislim da če nima vse homologirano bo kaj kmalu tudi tale "najlepše predelani megan" tak krasil Interservis. :D Če že ni celo tam.... Hahahaha

Ne bit preveč pameten, sem že bil na interservisu, tam sem opravil tehnični pregled po predelavi in po homologaciji. Homologirane so pa vse predelave.
 

pikica

Fizikalc
28. jan 2008
5.759
1
36
36
mislm, da je napisu, da je lastnik avta in ne lastnica =) pa kukr sm enkrat tega megana vidla u lj, je bil voznik tipu podoben