Styling Hunters

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Je bil zaradi svojih ''dosežkov'' že večkrat gost v tej temi, ampak lepo videt, da se pubeci še sami huntnejo
grin1.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
49
evo me
Citat:
Uporabnik Tenforest pravi:
Tale avto noč in dan skoz neki šravbajo grem tam mimo večkrat pa naj po zjutraj ob 5h, opoldne, zvečer ob 20h ali za vikend ob 4h zjutri.
Ga sploh ne morem pohuntat
To ga ne šravfajo, temu se reče tuning.
evil.gif
 

bozo_13

Pripravnik
11. jul 2010
201
0
16
Citat:
Uporabnik carchy225 pravi:
Citat:
Uporabnik pikica pravi:
tega kosmatga megana ma res en dedk cez?
shocked-1.gif

Ne nima ga en dedek čez. Lastnik avta sem jaz, s fotrom sva ga pa skupaj predelovala.

Citat:
Uporabnik nezemljan pravi:
Ravno prejšni vikend ko sva šla s punco na Interservis (kjer imajo po novem izredne servise) podaljšat registracijo za njen avto je en od fantov tam čekiral tale link na katerme je megan. Mislim da če nima vse homologirano bo kaj kmalu tudi tale "najlepše predelani megan" tak krasil Interservis. :D Če že ni celo tam.... Hahahaha

Ne bit preveč pameten, sem že bil na interservisu, tam sem opravil tehnični pregled po predelavi in po homologaciji. Homologirane so pa vse predelave.
bonk.gif

a sta cip in sirena tudi homologirana?
 

bozo_13

Pripravnik
11. jul 2010
201
0
16
Citat:
Uporabnik Firing_Nukez pravi:
Citat:
Kaj ti more v glavi špilat, da vložiš tono € v avto s 75 konji da izgleda (kao) kot nek hud stroj?

Ne kaj dosti
evil.gif
mas kaksno sliko?
cheer.gif

sicer me pa prav zanima, kako je tista kia predelana na plin.... to ji bo po par 10kkm unicilo ventile zih (najcenejsa predelava).

10forest ti pa fotkaj tiste, ki ga sravfajo.

pa se
http://www.spedenaj-moj-avto.si/si/spedenaj-moj-avto-2009
hecno, da se notranjosti sploh lotili niso, bogve, kaj dela tisti volan tam (optional verjetno), razen seveda velkega napisa (sam ok, k je sponzor)
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
LoL tale predelava....

Vsaj zafurali niso čiiist avta, sam malo dela bi pa le lohk vložli.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.447
15.432
113
res ni sfaljen ja, sem že srečal ta avto na cesti... drgač bi se pa res dal še marsikaj naredit, sploh na motorju, kjer so dodali celo športni filter in s tem zagotovili slabše pospeške, predvsem poleti
zmaga.gif
 

GFors

Pripravnik
12. okt 2007
406
0
16
Obišči stran
Citat:
Uporabnik bozo_13 pravi:
hecno, da se notranjosti sploh lotili niso, bogve, kaj dela tisti volan tam (optional verjetno), razen seveda velkega napisa (sam ok, k je sponzor)

Hecno, da ne prepoznaš decentne predelave in hkrati lepiš sem povsem ok avto. Preoblečena armaturka, sedeži, vratne panele, volan, zamenjana ročka menjalnika, manšeta, bele podlage števcev, twin loop roll bar, muzika... to sem na hitro opazil s slik.
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
A pri vsem tem so pustili zadnje diske takšne kot so ? Pritisk ploščic na disk po 1/3 površine...??!
:bump: