Styling Hunters

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.444
15.428
113
dej pejd si turbopetko kupit
tongue-1.gif
 

lager

Pripravnik
3. dec 2008
383
1
16
Preveč je poširjen, se lepo vidi da so blatniki vsaj ene par cm bolj navzven kot feltne. A to mogoče zato da prej poruži odbijač ali blatnik prej kot feltne?
 

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
Hehe, pa vse predelave so kao homologirane. Me praz zanima, kako je homologiral spuščeno glavo, glasnejši izpuh,...
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
1
36
39
Kaj so potem vsi po generalki motorja v prekršku, ker so morali porezat glavo?
stupid-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.444
15.428
113
v bistvu če pogledaš našo blesavo zakonodajo, ki pravi, da je potrebno homologirati vse predelave oz. dodelave, potem ja
grin1.gif
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
1
36
39
Ko bo to vplivalo na dejansko vožnjo in okolico, potem ja. Če si pa to samo nižal glavo, pa res nisi nič naredil in to bi bandit sigurn moral vedeti. Pa da se še ob tvojo cvetko spotaknem, ker dobro veš kaj pomeni daljši menjalnik v prenesenem pomenu, ti se pa delaš norca.
Nekateri me prav presenečate s svojimi izjavami, čeprav ste tunirali svoje avta. Aja, sej res, sta vajina "izdelka" v voznem stanju.
wink-1.gif
 

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
OK, sej ni treba vzet tolk zares tisto z glavo, ceprav tudi taka malenkost, ce gledamo po zakonu, spremeni lastnosti motorja, recimo mu poveca moc. Potem bi moral met gor se vecje bremze, ce ze gremo v detajle.
Rajs mi povej, kako lahko homologiras mnogo glasnejsi izpuh (sam je to napisal v oglasu), pa ce se ne motim tudi odstranitev kata.

Dragac pa kar se tice moji (ne)premicnin, je ena cist lepo vozna, druga pa je ze bla ampak trenutno spet ni predvsem zaradi pomanjkanja casa (je pac kar obsezen projekt in tudi ni na prvem mestu trenutno).
smile-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.444
15.428
113
@s22b - meni se drugače zdi to dobesedno jemanje zakona absurdno, sej ne moreš dejansko kar vseh predelav/dodelav/zamenjav homologirat... samo smo že naleteli na kerlce (policaje, LLP uslužbence, ..), ki so ti zaradi tega dejansko delali probleme
smile-1.gif


aja, pa moj projektič še kar počiva, kaj se pa dogaja pri banditu pa ne vem čist točno, bo že sam povedal
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.444
15.428
113
no tole sem pa danes srečal v trzinu, nekomu je uspelo izdelati (in homologirati!!!) nekaj podobnega minubusu na osnovi starega TAMčka or something
aplauz.gif




 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Sej en skoraj enak [samo brez oken] vozi na relaciji Portoroz - Izola.. Pa v Cocacoli barvni shemi je...
 

GFors

Pripravnik
12. okt 2007
406
0
16
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
v bistvu če pogledaš našo blesavo zakonodajo, ki pravi, da je potrebno homologirati vse predelave oz. dodelave, potem ja
grin1.gif

Ni problem v zakonodaji, ampak v "vršilcih" le-te. Po ZVCP-1 ni potrebno zaradi vsakega kosa hodit na LPP, sam policaji in LPP tega še niso vzel.