Streljanje v BTCju

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Kakšne ovce ste vsi vi, pa ne morm verjet! Mediji lansirajo (fake) novico o streljanju v BTCju in vi vsi temu verjamete. Bebci ste da ni večjih. Jaz poznam resnico, ker je sestra od mojga soseda prijateljica s sestrično od prodajalke na tržnici v BTCju. No, ona je povedala, da je malo pred dogodkom na tržnici bil Bill Gates, ki je pripeljal tovor grafena, ki so ga nato njegovi agenti (code name: Brajdič in Hudorovac) z nanodistributerji pod krinko streljanja raztrosila po tam prisotnih. Vsi pa vemo, da se grafen oxid po tem v telesu sam sestavi v anteno in potem tudi preskakuje med ljudmi. Da vas ni sram, ovce ene!
Medtem ko so se streljali so v bližini neopazno postavili nov 5G stolp.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.188
5.732
113
poceni prodam več orgonskih androidov in ajmarje kisa

prodam z alu folijo podložene čepice proti spreminjanju možganske vsebine s 5g žarki

izvajam magnetno detoksikacijo telesa zaradi prisotnosti nanobotov po cepljenju
 
  • Ljubezen
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in Hanzi

erikson

Guru
25. avg 2007
21.281
5.212
113
Kakšne ovce ste vsi vi, pa ne morm verjet! Mediji lansirajo (fake) novico o streljanju v BTCju in vi vsi temu verjamete. Bebci ste da ni večjih. Jaz poznam resnico, ker je sestra od mojga soseda prijateljica s sestrično od prodajalke na tržnici v BTCju. No, ona je povedala, da je malo pred dogodkom na tržnici bil Bill Gates, ki je pripeljal tovor grafena, ki so ga nato njegovi agenti (code name: Brajdič in Hudorovac) z nanodistributerji pod krinko streljanja raztrosila po tam prisotnih. Vsi pa vemo, da se grafen oxid po tem v telesu sam sestavi v anteno in potem tudi preskakuje med ljudmi. Da vas ni sram, ovce ene!
Sem raziskal tvoje trditve in vse drži. Tukaj so dokazi zarote, globalni logisti so se že nekaj časa pripravljali pod krinko "poslovnih srečanj":
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.090
2.192
113
v lokalni ostariji
Sem raziskal tvoje trditve in vse drži. Tukaj so dokazi zarote, globalni logisti so se že nekaj časa pripravljali pod krinko "poslovnih srečanj":
Ze 2018 so pripravili teren. To kar ljudje naivno mislijo da je bil solzilec, je dejansko bilo wifi cepljenje
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.886
3.152
113
Žrtvi strelskega obračuna v ljubljanskem BTC sta zloglasna kriminalca romskega porekla, Hajro Beganović in njegov sin Valentino Beganović.
Hajro Beganović je bil v preteklosti znan po zloglasni fužinski navezi z Arsimom Seferajem.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.188
5.732
113
se pravi niti naši avtohtoni cigani niso... teh uvoženih kriminalcev pa res ni škoda, če se med sabo požokajo
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Policija si niti ne upa preiskovati takih. Niti sodniki se jih ne upajo obsoditi, nimajo jajc.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.248
267
83
38
Ljubljana

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Saj to sem prej napisal. Sodniki se upajo dati kazen enemu dijaku ker ni maske nosil. Ne pa tem kriminalcem, ki res ogrožajo življenja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

erikson

Guru
25. avg 2007
21.281
5.212
113
streljanje sd.png
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Lukno ima v nogi, drži se pa za bučo? :sprasujemse: Čuuudno ..