Stopnja zadrogiranosti?

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Mene pa zanima če obstaja kaka lestvica za stopnjo zadrogiranosti in s tem posledično kazni.

Tako kot ni vseeno če spiješ en pir po moje tudi ni vseeno če skadiš en đoint ali se pikneš v žilo.

Al velja samo da si pod vplivom droge in basta?
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Nič ni vezano na količino, kar je nerodno za ganđa userje, ker ti sledi lohk najdejo tud 1 mesec po đointu.
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Testirajo samo prisotnost droge. Kar je pa zajebano, ker če si 14 dni nazaj pokadil joint, bodo še vedno našli sledi trave, ti pa v bistu že zdavnaj nisi več zadet
bonk.gif
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Skratka, če že misliš kaj zaužiti, potem se vsedi na sovoznikov sedež ali pa počakaj, da učinek mine in se odpelješ. Itak pa je vse odvisno od policaja, če bo ugotovil, da si pod vplivom droge, potem lahko izvede postopek za prepoznavo znakov oziroma simptomov, ki so posledica teh snovi v organizmu.

Lestvica ne obstaja in velja le to ali si pod vplivom ali ne.
smile-1.gif
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Kazen v prejšnji valuti se glasi; minimalno 120.000 SIT, najmanj 10 kazenskih točk če voziš motorno vozilo in prepoved nadaljne vožnje z motornim vozilom.
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Testirajo samo prisotnost droge. Kar je pa zajebano, ker če si 14 dni nazaj pokadil joint, bodo še vedno našli sledi trave, ti pa v bistu že zdavnaj nisi več zadet
bonk.gif
V bistvu test pokaže prisotnost droge že če si pojedel ene par makovk.
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
Citat:
Uporabnik s22b pravi:
Skratka, če že misliš kaj zaužiti, potem se vsedi na sovoznikov sedež ali pa počakaj, da učinek mine in se odpelješ.

ja kaj boš čakal pol leta da se ti kri spuče???
bonk.gif
kot je že nekdo povedal, če si pred 14 dnevi skadil đoint pa te policaj ustavi in te da na test drog, je kazen še vedno ista ..... kar pa se kazni tiče pa je kolko vem odvzem vozniškega + prepoved opravljanja .... če se motim me naj kdo popravi, oziroma bi blo najbolje da nekdo pove ko pozna zakon
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Tudi če bi ti sedaj rekel, da preberi moje sporočilo še pol leta, da boš dojel bistvo, ti ne bo nucalo.

Naj ti pomagam, svetoval sem mu, da se naj počaka, da učinek mine in to je to. To se pravi, da ne bo kazal vizualnih znakov in kar je še najbolj pomembno, za volan se bo vsedel priseben.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Mene pa zanima če obstaja kaka lestvica za stopnjo zadrogiranosti in s tem posledično kazni.
Obstaja. Polcaj samo pogleda kolk gre zafiksancu na smeh.
 

Roby

Pripravnik
27. jul 2007
429
0
16
www.sd-preserje.com
A nimajo policaji posebne lestvice s katero pogledajo tvoje zenice?? Kokr jest vem ti ne puljo las za brez veze. Pogledajo na uno lestvico pa tvoje zenice pol se pa odločjo če te bojo dal na "puljenje las".
 

mitja

Pripravnik
29. jul 2007
430
0
16
btw...v laseh se najde joint tudi do 3 mesecev.....
(sicer pa dvomim da uporabljajo enako tehnologijo kot protidopinški laboratoriji), v krvi pa se pozna do dobrih 2 tednov....)

preostane vam še krvni doping (menjava krvi)...pač vzame malček več časa, in to da se pobrijete na nulo....samo kaj ker potem ste že spet sumljivi kao skinheadiči :D
 

ziggy

Fizikalc
8. nov 2007
1.133
2
36
Citat:
Uporabnik mitja pravi:
btw...v laseh se najde joint tudi do 3 mesecev.....
(sicer pa dvomim da uporabljajo enako tehnologijo kot protidopinški laboratoriji), v krvi pa se pozna do dobrih 2 tednov....)

preostane vam še krvni doping (menjava krvi)...pač vzame malček več časa, in to da se pobrijete na nulo....samo kaj ker potem ste že spet sumljivi kao skinheadiči :D

1. v urinu se najde metabolite THC, ki so topni v maščobah
2. v krvi po parih urah ne najde ničesar
3. menjava krvi ne bo pomagala, ker gre na analizo urin
4. analiza je čisto klasična GC-MS, enaka kot tudi v protidopinških laboratorijih
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik s22b pravi:

Skratka, če že misliš kaj zaužiti, potem se vsedi na sovoznikov sedež ali pa počakaj, da učinek mine




Ker vidim da tega ne veste vam bom povedal da sopotnik pravtako najebe z velko kaznijo ce je na sopotnikovem sedezu pijan ali vrjetno tudi ce je zadet.
 
Nazadnje urejeno:

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.654
7
38
Ljubljana- okolica
Citat:
Uporabnik ziggy pravi:

3. menjava krvi ne bo pomagala, ker gre na analizo urin




kaj pa če rečeš da nemoreš "scat". pač nekateri vem da nemorejo vode dati kadar se jim zahoče.

pomoje tistim pa kri vzamejo.
 
Nazadnje urejeno: