Štajerci in "humor"

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
men grejo tut tipični razvajeni ljubljančani na ulici na živce, brez skrbi. Kar se tiče LJ mi gre na živce to, da novinarji sprašujejo mnenja ljudi samo na LJ ulicah in potem oni reveži najbolj jamrajo...namesto da bi se zapeljali 50km izven "najlepšega mesta na svetu"

btw, sem iz Kranja.

No vsaj nekaj skupnega imava
zmaga.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Slucajno vklopim planet tv in zagledam ostarelega Jonasa,ki se smesi.

Grozljiva beda slo. Humorja in oddaj na tvju.

Kaksen folk to gleda, al smo res taki hlapci z nizkim iq
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
tale standup je pac oddaja zase. odvisno od gostov, ampka meni v povprecju ni slabo.
vse ostalo pa je poden, kot ze povedano.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
za standup se strinjam, eni so okej in se jih da poslušat, eni so bolj slabi... jst pogledam standup za razliko drugih oddaj. Ni pa nek presežek. Boljša mi je bila tista oddaja pred 2leti na rtvslo ko so bili improvizatorji, dve skupine in potem so improvizorično naredili skeč...težko opišem o čem se je šlo, mi je blo pa všeč in izvirno.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zgleda, da jaz teh štosov, ko obračajo besede in lovijo na istih fintah, ne razumem več. Dvorana pa se hihita.
smile-1.gif


Ko je bilo EP, je poskušala biti smešna neka Mitiæeva. Kr nekaj.

Pri nas je stari recept, južna retorika in je kao tako smešno, še kje kaj nagega ali neumnega pa zadovolji vse razočarane gospodinje.

Pero se trudi bit smešen pa mu ne gre, Vid je antipatičen, da bolj ne more biti.

Če že hočejo delati takšen glupi humor, morajo najti vsaj prave osebe, ki so smešne že kot pojava, pri nas pa se vsak, ki ima 5 minut časa bavi s standup "komedijo".
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.244
2.475
113
v lokalni ostariji
In koga bi vi predlagali? kakšen tip "humorja" bi imeli? only fools and horses? je propadu projekt ki ga je probu đuro slovenizirat...

itak 90%folka pač sedejo pjani dolencki butasti stajerci, zapeljivi primorci...
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.304
32
48
Pomanjkanje domišljije za dober scenarij in potem poskušajo filat z neumnimi karakterji in dialekti.

Dobro, da se vse kvalitetno dobi na travniku in ne rabim gledat tega sekret humorja z reklamami.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.074
5.190
113
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Če bi ti vedel kak nam šele gre vsem izven LJ na živce ljubljansko pačenje, ki ga je na TV 99% (ostali procent pa potem že omenjene stereotipne vloge: štajerc bedak/kmet, dolenjc pijanc, primorc zapeljivec). Ne vem kdo je uzakonil ljubljansko narečje kot uradni jezik na TV in v filmih ampak vsaka mu čast, uspelo mu je v nulo. Vsako drugačno narečje je posledično smešno, nazadnjaško, čudno...

Ljubljančanov vas z ''gremo doga vokat'' ne marajo nikjer, samo zavedate se tega ne, ker ste kao daleč nad vsemi.

PS: A misliš, da se štajerci v oddajah sami od sebe pačijo ali je to zato, ker je nekdo napisal tak scenarij (povečini Ðuro, domorodni slovenc)?

467716-post_slo.gif
Ti plačam pir!
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.004
2.452
113
Kaj pa v risankah, ki so sinhronizirane, kateri lik dobi stajersko narecje?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Sinhronizacija risank je tudi obup.

Pred leti sem slučajno gledal Garfielda... "na muci, boš piu mlek?"...

Neznosna žabarščina.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.004
2.452
113
Indoktrinacija ze od malega se pravi. Bedno, se strinjam s stajerci.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Če bi enega postavil na oder in bi samo vice iz alterja čital, bi se folk valjal od smeha eno uro. Ne pa da se valjajo sedaj od driske, ki jo dobijo polek
tongue-1.gif

Alter vicev povprečen slovenec ne razume, ker so v 95% æefurski.
Čudno, da se ne gremo vicev o ciganih - bi bilo bolj upravičeno.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Če bi enega postavil na oder in bi samo vice iz alterja čital, bi se folk valjal od smeha eno uro. Ne pa da se valjajo sedaj od driske, ki jo dobijo polek
tongue-1.gif

Alter vicev povprečen slovenec ne razume, ker so v 95% æefurski.
Čudno, da se ne gremo vicev o ciganih - bi bilo bolj upravičeno.
ja ampak res. zakaj eni tako limajo ravno v teh južnoslovanskih narečjih vice? potem jih jaz nikoli ne razumem. dajte lepe slovenske saj jih je veliko.