Srbija - toplice

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.552
113
Baje sicer niso na nivoju naših (oz. so na nivoju naših -30 let), ampak bi vseeno šli kaj pogledat. Baje se da dobit nočitev v okolici zelo poceni. Je kdo že imel izkušnjo s tem? Kaj predlagate?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

V teh sem bil
smile-1.gif
sicer na neki poroki.

http://www.banjakoviljaca.rs/
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
v koviljači si bil?

kaj pričakuješ od toplic?

vrujci so lepi poleti. dobr futr, lep okolje, dost bazena.

vrnjačka banja

niška banja, topla voda full.

mogoče kaka soko banja.

divčibare,vazdušna banja, podobn rakitni, lepo, tut za prespat fino.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Če iščeš poceni toplice in odlično zrihtane si falil državo. Glej Madžarsko. Tudi kulinarika je 1A. Če si pa pač v Srbiji in bi šel še v toplice, je pa druga stvar.
 

GrandFelix

Fizikalc
15. feb 2011
1.453
0
36
Citat:
Uporabnik sad pravi:
Baje sicer niso na nivoju naših (oz. so na nivoju naših -30 let), ampak bi vseeno šli kaj pogledat. Baje se da dobit nočitev v okolici zelo poceni. Je kdo že imel izkušnjo s tem? Kaj predlagate?

Jaz bi nesel denar našim, če bi že šel kam
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Imam pa še kakšno lepšo iz toplic
smile-1.gif




Iz Srbije mam slik kolko hočeš, ni da ni.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja Heviz je zakon, naravno vroče jezero, okoli polno hotelov, penzijonov itd.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.552
113
Par dni bi se stacionirali tam dol in malo pogledali okoli, dobro jedli, pa še v kakšne toplice skočili za kakšen dan.
Kaj pričakujem? Sem navajen na srbski način, tako da so pričakovanja nizka
grin1.gif
.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Ja ravno v Hevizu sem bil. Je najbližje meji in se tudi šteje za najboljšega na Madžarskem. Tega nisem vedel, ko sem šel tja.

Pivo v kraju 1€, celodnevna vstopnina z wellnesom in savnami 9€, apartma za dva 24€, večerja za dva 12€ (4 piva vključena)
shocked-1.gif


Take cene po mojem veljajo tudi za Srbijo? Ali pa še kaj nižjega.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
full splošen opis.

vrujci majo en mali notranji bazen. zdej počas rata premrzlo za okol hodit. mas pa za videt divæibare, druge toplice, mionica, ravna gora, medvedja šapa..je neko izhodišče, sam ni to to zdej.

niška banja. je za sprehajat, je za videt okol niša, dol do leskovca..ampak spet..tko tko.

vranje..tam dol sem videl en hotel z nekim bazenom..ampak si spet uejt v soteski..spet ni to to.

mogoče se bolj vržeš na ta..cersko, mačvanski del. tam je nekaj lepih punktov za sprehodit..mačkov kamen, bela crkva, loznica, čez mejo zvornik, višegrad.

sam..jaz v jesen ne bi rinil na dopust v srbijo. če že, potem ne neke toplice ampak kak kraj, app, motel, hotel, pa izleti. in spet, kaj te zanima. kak kraj, kaka posebna navdušenja nad tem ali onim...