Spremenjena signilizacija na VIČ-u ZD

masterr

Fizikalc
14. apr 2010
1.502
0
36
ok. Cerkno
Prosim dajte upoštevat spremenjeno signilizacijo

Danes bil slučajno tam, pa je ulica poleg ZD postala enosmerna, ampak naredil krog in počakal, a skoraj vsak zapelje sedaj v enosmerno in naredi velik prekršek, super, pa tak ljudje ne poznajo CPP. :lol: :roll:
Pol sem pa pravilno pripeljal in je nekdo kr hotu not v mene se zabit :roll: , ker se moraš postavit skrajno desno ali levo, kamor se že zavija, jaz levo.

Prej je bila ta ulica za obe smeri.




7 dni kasneje
Danes sem tam čakal 20 minut a glejga zlomka, vsake toliko časa horuk kar v napačno smer, a kar me je najbolj ½šokiralo½ avtošola je zavila v napačno smer in nadaljevala vožnjo v napačno smer, kasneje ko sem sam šel ven pa mi nasproti pride kombi pa še nekdo je hotel zavijat v mojo smer prihoda.

Vse sem posnel, ene 12 minutni posnetek, čigar pa ne bom objavil nikjer, ker je to kršenje brez privolitve.
 
Nazadnje urejeno:

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.143
3.611
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik masterr pravi:
7 dni kasneje
Danes sem tam čakala [/COLOR]
confused-1.gif
 

bisnen

Pripravnik
9. maj 2008
400
0
16
Če pripelješ iz smeri Rožne doline ni nobenega znaka prepvedano zavjanje levo. Vsaj jaz ga nisem videl, je le znak na katerem piše spremenjena signalizacija.
 

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
Citat:
Uporabnik pediater pravi:
Ja kje pa zdaj sploh prideš noter?
confused-1.gif

Na Oražnovi? Tam pri prometnem ministrstvu greš na semaforju not?

Glede na to, da je zdaj enosmerna to pomeni, da se da avtomobil ob cesti parkirat?
Včasih je blo tko, da če nisi vedel kje na Viču dobit kazen za parkiranje, pred ZD so jo ziher dali
grin1.gif
 

masterr

Fizikalc
14. apr 2010
1.502
0
36
ok. Cerkno
Sam ta nova parkirišča so free, so nekaj govoril, da bo še več teh parkomatov, sem vsak teden v Ljubljani. Tko, da tole bo ratal plačljivo pri ZD. Drugač pa v Ljubljani sploh ni simpl vozt, mene je en zadnjič hotu kr zrint s pasa ke v en rob.
 

kloko

Pripravnik
22. avg 2007
176
0
16
Verjetno te je lastnik tistega vrta, kjer so telohi rastli, prepoznal med vožnjo...

L.p., Kloko
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
4.091
1.017
113
Citat:
Uporabnik bisnen pravi:
Če pripelješ iz smeri Rožne doline ni nobenega znaka prepvedano zavjanje levo. Vsaj jaz ga nisem videl, je le znak na katerem piše spremenjena signalizacija.
Sta pa dva okrogla znaka z belo črto, na vsaki strani postojnske ulice.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.089
3.167
113
To je pa glupa fora če ne poznaš tega dela in nimaš navigacije sploh ne veš kje v ulico priti. Pa za celotno to območje bo potem uvoz samo iz Oražnove. Bedarija
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.380
171
63
Na celotnem delu so že narisani parkingi!

Parkomatov še ni. Študentki torej navalite.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.259
1.890
113
ja tam so prek noči naredili enosmerno...folk pa iz navade pada noter v napačno smer
smile-1.gif


(tam bi imeli policaji dela, da bi jih kulice zaštekale).
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
4.091
1.017
113
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
ja tam so prek noči naredili enosmerno...
A sicer se pa po korakih dela?
Najprej prepoveš v eno smer za avtobuse, kakšen mesec kasneje še za tovornjake, čez pol leta prepoveš še za traktorje, čez eno leto pa za avtomobile?
 

masterr

Fizikalc
14. apr 2010
1.502
0
36
ok. Cerkno
Ampak ta avtošola k je zapeljala v napačno smer, pa sej pržgeš vse 4 pa greš rikverc, ampak ne gas naprej, jest sem stal na parkirnem prostoru precej od križišča.