Sportna Ura?

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.344
5.386
113
Wear os je čist fajn, ampak je za vsako noc filat, kot telefon. Pac razen ce zelis spanes spremljati iz menk neznanega razloga...
 

Primzi

Fizikalc
1. sep 2007
1.025
92
48
Sem si ogledal Garmin 7 in enduro in epix.

V trgovini je bil epixov AMOLED zaslon bistveno boljsi kot Fenixov MIP. Obeh ur mi niso hoteli posoditi za ven. ,Kako se pa obnasata zaslonu zunaj na direktnem soncu?
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.397
965
113
Obišči stran
Sem si ogledal Garmin 7 in enduro in epix.

V trgovini je bil epixov AMOLED zaslon bistveno boljsi kot Fenixov MIP. Obeh ur mi niso hoteli posoditi za ven. ,Kako se pa obnasata zaslonu zunaj na direktnem soncu?

AMOLED je lepši znotraj, zunaj pa je MIP super, lepe barve, dobro berljiv... AMOLED v kombinaciji safirnega stekla in sonca pa je včasih potrebno pogledati pod kotom, zaradi bleščanja (govorim za druge znamke ur, garmina z amoledom še nisem testiral)
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.053
390
83
44
dolenska
F7 pro, kaj pomeni "zemljevidov ni mogoče odkleniti". Priklopil sem jo na comp za posodobitev in se to videl, ko je nekaj posodabljalo zemljevide.
 

JakeTheSnake

Fizikalc
16. okt 2016
382
123
43
F7 pro, kaj pomeni "zemljevidov ni mogoče odkleniti". Priklopil sem jo na comp za posodobitev in se to videl, ko je nekaj posodabljalo zemljevide.
Ali ti je potekla licenca za brezplačno posodobitev zemljevidov ali pa si naložil nekaj iz pašnika....V nobenem primeru naprava ne pokaže tega opozorila, pa ni važno, za katero Garmin napravo gre....
 
  • Všeč mi je
Reactions: Leon2007

Primzi

Fizikalc
1. sep 2007
1.025
92
48
Upravljat tako uro je bolj komplicirano kot spisat diplomo.. kako nastavim Fenixa in Edga, da se Fenix obnasa kot sensor za srce (BPM) in posilja podatke Edgu.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.332
9.721
113
kod Džej-Zija
Jako enostavno. Greš na HR widget. Tam držiš gumb Menu (levi sredinski), da v vrže v opcije widgeta. Klikneš ok, nato pa gor/dol skrolaš do opcije Broadcast heart rate. Nato dvakrat klikneš desno zgoraj.

Moraš pa na edgu nastaviti fenixa kot merilec utripa.
 
  • Haha
Reactions: Jabe

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.344
5.386
113
Brez zamere, ampak ce bi bila to navodila za space shuttle, bi se strinjala z oceno "jako enostavno", tle gre pa za uro pa ubi bože vmesnik. Zavijam z očmi pri FR255, kaj šele pri bolj "nadrekanem" oziroma zmogljivem fenixu. Ampak OK, ker sem bolj enostavne sorte, pa rabim vedno istih par stvari, ostalo je balast v nebroj podmenijih tipa drevesa, ki ga moja familija nima...
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: boro in mosseero

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.571
986
113
48
KR
Brez zamere, ampak ce bi bila to navodila za space shuttle, bi se strinjala z oceno "jako enostavno", tle gre pa za uro pa ubi bože vmesnik. Zavijam z očmi pri FR255, kaj šele pri bolj "nadrekanem" oziroma zmogljivem fenixu. Ampak OK, ker sem bolj enostavne sorte, pa rabim vedno istih par stvari, ostalo je balast v nebroj podmenijih tipa drevesa, ki ga moja familija nima...
Ti si pa nekej precej nasikana na garmina oz. njegov SW. Če imaš Fenixa, ga enostavno prodaj in kupi apple watch al pa kej podobnga. Mogoče pa Garmina samo ne znaš uporabljat? ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: boro

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.344
5.386
113
Ti si pa nekej precej nasikana na garmina oz. njegov SW. Če imaš Fenixa, ga enostavno prodaj in kupi apple watch al pa kej podobnga. Mogoče pa Garmina samo ne znaš uporabljat? ;)

Mogoče... Najbrž... Kaj če drucga bit?

Sem pa uspela 255 s svojo silno mocjo tudi jaz pofavlat. Na toboganu. Vem... pise, da ni za na tobogan, ne znam uporabljat. Tudi tonogana ne, ker sem ignorirala omejitve, pa vseeno sla. Samo povem, da tle res ni nekega manevrskega prostora. 255 je res malo na krhki strani.
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.571
986
113
48
KR
Mogoče... Najbrž... Kaj če drucga bit?

Sem pa uspela 255 s svojo silno mocjo tudi jaz pofavlat. Na toboganu. Vem... pise, da ni za na tobogan, ne znam uporabljat. Tudi tonogana ne, ker sem ignorirala omejitve, pa vseeno sla. Samo povem, da tle res ni nekega manevrskega prostora. 255 je res malo na krhki strani.
Ja, za na tobogan pa Garmin res ni. A ima activity za tobogan? :p
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.344
5.386
113
Nima activitya za obicne sporte, kaj sele eksote

Malo je zeleno podrajsan... krhka plastika. Saj pravim... še zame