Športna ura

corsol

Guru
11. mar 2010
2.719
857
113
tle sem ga imela poln kufr...
zdaj imam polarja. ampak te slikice, ki jo javr lima, na flowu ne najdem. imam eno lepo modro slikco nakičeno, ko iz risanke, kjer je črta lepo povezana in je samo dnevni graf. takole secirano na minute nimam oziroma ne najdem...
no pol vidiš isto kot jaz.....za bolj natančno rabiš recimo h10 in aplikacijo kot jo npr.predlaga javr.....če te to res zanima.
Mene recimo ne in mi je graf iz risanke OK.:D
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.674
1.089
113
uro imam pa Huawei Band 8-622 ASK-B19, tudi meri nekaj med spanjem, samo si moram vzet dopust da to naštudiram, ni for dummies
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.674
1.089
113
ker je bil omenjen Polar Flow: zdaj vidim da ima tudi ta neke funkcije prikaza dogajanja med spanjem, bom sprobal čimprej. Sem pa nehal uporabljati tako Flow kor Beat ker mi nikoli ni bila jasna razlika med tema dvema, pa tudi od Polarja je bil odgovor na to vprašanje da delajo na združitvi obeh aplikacij. Pa EKG-ja ne snemata, niti ne prikazujeta. Iskal pa sem zdaj stare posnetke v Flow, pa kot da ga nikoli nisem uporabljal. V Beat pa takoj ko zaženeš, pokaže Latest sessions, ki so, v konkretnem primeru , od februarja do septembra 2023. Nimata pa Beat/Flow možnosti shranjevanja na vsako uro, ali pac? Npr. če delaš 24-urni posnetek, ti natedi eno ogromno datoteko, oz. če se ti 23-to uro kaj ponesreči, izgubiš vse?
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.719
857
113
Flow uporabljam za pregled vsega.
Beat le kadar sem vklopil H10 da je začel merit(imaš samo h10 brez tel. v bližini. ali Brez ure na roki).Od kar imam uro ga ne uporabljam.
Če je vse prav sinhronizirano mora biti v vseh(flow,beat,ura,web) enako,...vključno z zgodovino.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jabe

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.104
-1.419
63
Polar je zaspal na softverskem področju, žal. Prehitevajo ga vsi, čeprav je bil dolga leta nazaj paradni konj na fitnes in tekaškem področju.
Je pa en fajn app za spremljanje utripa... Polar H10 ecg, na v play storu.

Glede baterije v h10, uporabljam tiste hoferjeve cr25, pa ne zdržijo nič manj ali več kot duracell ali varta. Problem je najbrž softverski?
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.434
4.419
113
49
Na sončni strani ALP
Se opravičujem za ulet z "pametno/športno" uro. Ima kdo mogoče Huawei GT3PRO?
Moti me, da me ne opozori pri 10% al 5%, da moram napolnit baterijo tako kot pri GT2PRO.

Je to normalno al moram še kaj kje odkljukat?
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.674
1.089
113
Če je vse prav sinhronizirano mora biti v vseh(flow,beat,ura,web) enako,...vključno z zgodovino.

našel; malo je "skrito" oziroma nelogično: na Calendar je treba tapniti in potem "hamburger-menu" na desni zgoraj, pa se odprejo poročila za nazaj:



Razen tega da ne beleži EKG, ne beleži tudi ure realnega časa, ampak samo čas vadbe; torej ne veš ob kateri uri se je nekaj zgodilo. Beleži pa GPS, da veš kje se je nekaj zgodilo. Mogoče bi se uro dalo dobiti iz GPS-podatkov.
Tudi ne vem kako je s sprotnim shranjevanjem podatkov za vsak slučaj če po nesreči aplikacijo zapreš, ali pa če se app sesuje.

Je pa en fajn app za spremljanje utripa... Polar H10 ecg, na v play storu.

a tole misliš? Uporabljam že leto in pol. V začetku leta 2023 je bila zelo stabilna, potem so nekaj zaj* in se je stalno podirala, zdaj pa so spet nazaj na "zelo stabilno", kar po mojih merilih pomeni neprekinjeno zbiranje podatkov 24+ ur. Jim pa težim že od samega začetka naj dodajo še GPS.
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.719
857
113
našel; malo je "skrito" oziroma nelogično: na Calendar je treba tapniti in potem "hamburger-menu" na desni zgoraj, pa se odprejo poročila za nazaj:



Razen tega da ne beleži EKG, ne beleži tudi ure realnega časa, ampak samo čas vadbe; torej ne veš ob kateri uri se je nekaj zgodilo. Beleži pa GPS, da veš kje se je nekaj zgodilo. Mogoče bi se uro dalo dobiti iz GPS-podatkov.
Tudi ne vem kako je s sprotnim shranjevanjem podatkov za vsak slučaj če po nesreči aplikacijo zapreš, ali pa če se app sesuje.



a tole misliš? Uporabljam že leto in pol. V začetku leta 2023 je bila zelo stabilna, potem so nekaj zaj* in se je stalno podirala, zdaj pa so spet nazaj na "zelo stabilno", kar po mojih merilih pomeni neprekinjeno zbiranje podatkov 24+ ur. Jim pa težim že od samega začetka naj dodajo še GPS.
V flow-u pod zavihkom dnevnik-aktivnost vidiš na grafu kdaj (datum,ura)se je kaj zgodilo, se mi pa zdi da tebi ta graf ne bo dovolj natančen.
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.104
-1.419
63
a tole misliš? Uporabljam že leto in pol. V začetku leta 2023 je bila zelo stabilna, potem so nekaj zaj* in se je stalno podirala, zdaj pa so spet nazaj na "zelo stabilno", kar po mojih merilih pomeni neprekinjeno zbiranje podatkov 24+ ur. Jim pa težim že od samega začetka naj dodajo še GPS.
Točno ta. Ne uporabljam ga 24/7, le občasno. Zame zadostuje.