Spletni nakupi e-BAY (1)

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

cunctator

Pripravnik
18. jul 2007
294
0
16
poglej njegove ocene,zakaj bi te nasral človek za par €,če pa je to njegova služba,kot je razvidno iz feedbacka
sam kupujem kar dosti,pa me še nihče na ebayu ni prinesel okoli...
če pa ne zaupaš prodajalcu,pa rajši pojdi k nam v trgovino
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.403
485
83
::1/128
Sej sam prašam, nism še nč nabavu prek bank transfera, a to ti da on podatke in plačaš prek neta, k dobi dnar ti pa pošle.
 
Nazadnje urejeno:

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.502
297
83
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik XSIDE pravi:
Sej sam prašam, nism še nč nabavu prek bank transfera, a to ti da on podatke in plačaš prek neta, k dobi dnar ti pa pošle.
Ja.

PS: Teh 15 EUR tudi če pušne. Verjetno ne bo umrl zaradi tega, a ne?
grin1.gif
Kot je pa že bilo povedano, izgleda prodajalec vreden zaupanja.
PS2: Jaz se pri vsakem nakupu preko Ebaya poslovim od nakazanega denarja, saj te lahko vsak nategne. Seveda je pa prej dobro narediti vse, da te ne
smirk-1.gif
.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.403
485
83
::1/128
Mah sej je reku, da nima ni problema tud če gre tist.


Mam pa zdej en drug problem s plačevanjem, sicer ni glih u zvezi z ebayem ampak useen se mi zdi da nekak sm spada, če slučajno kdo ve kaj bi blo lohk preden banko kontakteram. Uglavnm jst mam en račun odprt pr Abanki kjer mam Viso Electron, da z njo plačujem prek neta. Uglavnm to je use super delal do zdej, k sm hotu neki plačat za 17€ (učeri), vidm da je na računu premal keša, ok nakažm da je mal več k treba, lepo dnar vidm da je na osebnm računu, hočem naložit na Moneybookers in ne dela, kao rejectano plačilo, probam še enkart, sm mislu da sm kej čudn naredu in spet isto, nakonc so mi na Moneybookers blokeral plačevanje s kartico za 24h, no pol vidm da se da plačat tud s PayPal-om tist, probam in isto ne gre (PayPal has rejected your payment attempt. Please select another way to pay. We're sorry for the inconvenience.), pa gledam WTF, no si mislm mogoče dons kej ne gre, al pa recmo da stanje še ni up to date in mogoče zarad tega ne gre k sm meu prej premal (čeprov je do zdej to vedno delal), počakam en dan, probam dons spet plačat in isto sranje. A ma kdo kšno idejo kaj bi blo??? kartica pa je Visa Electron od Abanke dokaj nova (s čipom)
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.144
3.611
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Naj raje ta kolega preveri kako jih je zmontiral
wink-1.gif
Zgrešiti nimaš kaj dosti. Tudi sam sem prek ebay-a kupil fedre in me je za sprednje napizdil. So bile Kao eibach - črne in mi je [censored] dal zadnje eibach, sprednje pa originalne. Verjetno je sprednje samo rabil, zadnje pa z nategom prodal.
Kolega je pravtako kupil eibach -35mm, jih zmotiral in se avto ne vsede nižje za več kot 1cm.
10.gif

Kar precej nategujejo prek e-baya ...

Se mi zdi, da se kar precej falš robe prodaja ...
 
Nazadnje urejeno:

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
ksz

Kako to, da pri moji registraciji nič ne sprašuje po bančni kartici ali možnosti pošiljanja podatkov na naslov.


Izpolnil sem vsa polja in dobil naj bi mail, ki ga pa že 5-6 ur ni.
Je pridobitev ID naslednji korak za vpis ostalih podatkov ali kako?


Malo pomoči prosim.


Registracija potem velja za vse e-baye (com, uk, de) ali je potrebno registrirati se pri vsaki.
274972-1111.jpg
 

Priponke

  • 274972-1111.jpg
    274972-1111.jpg
    56,7 KB · Ogledi: 199

cunctator

Pripravnik
18. jul 2007
294
0
16
registracija velja za vse ebaye. bančno kartico (eurocard,visa) vpisuješ takrat,ko boš hotel kaj prodajat,za nakup jo ne rabiš.
zej, s čakanjem na mail,to lahko traja.sam sem se takrat včlanil na nemškem,pa sem moral čakati pošto na dom,to pa je trajal kakšna dva tedna.ne vem pa kako je na angleškem oz.amer.
 

cunctator

Pripravnik
18. jul 2007
294
0
16
ne vem,ponavadi ti vse napišejo v mailu,ki ti ga pošljejo ob vpisu. počakaj še kakšen dan,mogoče pa to mal traja...
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Hehehe, že dobil in se že koljem v Ameriki za 1 fotoaparat.

28 jih bilda. Verjetno sploh nimam šans, trenutno je moja ponudba najvišja. Toliko da se malo spoznam s sistemom.
 

cunctator

Pripravnik
18. jul 2007
294
0
16
samsung1956? zakaj pa ne 01481?
wink-1.gif

kolkr sem gledal poštnino,jo ima samo za zda 20¢najnižjo,torej bo za evropo sigurno še enkrat več in to navadna,brez zavarovanja.potem pa še carina,pa še ene par traparij,ki so si jih zmislili na pošti,da nas odirajo
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Misliš?

96 $ aparat (61 €)
cca 40 -50 $ pošiljanje ( 25-30 €)

carina ?

40-50 € pa tudi ne bo carine + ddv ali pač?
redface-1.gif
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.144
3.611
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik cunctator pravi:
registracija velja za vse ebaye. bančno kartico (eurocard,visa) vpisuješ takrat,ko boš hotel kaj prodajat,za nakup jo ne rabiš.
zej, s čakanjem na mail,to lahko traja.sam sem se takrat včlanil na nemškem,pa sem moral čakati pošto na dom,to pa je trajal kakšna dva tedna.ne vem pa kako je na angleškem oz.amer.
Ne rabiš vpisati nobene bančne kartice, niti pri prodaji! Ta ebay je postal zelo nezanesljiv, prodajalci imajo 100 alternickov, to se vidi ko se isti predmet po 10x zapored prodaja in vedno proda. Veliko je lažnih prodajalcev z vpisanimi neresničnimi podatki. V glavnem postaja slabše kot slovenska bolha ...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.