Sovražni govor na spletu

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.414
3.847
113
Ljubljana
hmpg.net
Tegale spomenika v Sloveniji nikoli ne bi postavili:
1696444470543.png

ker takih ne marate.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
sara stiglic volitve 2022.png

Ali se je prejšnja oblast res kdaj "posmehovala smrtim beguncev" in "najrevnejšim"? Objektivno, nepristransko novinarstvo pa tudi jaz pogrešam.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.415
1.038
113
A ne gre svoboda govora in izražanja v obe smeri? Se pravi, če verska blaznica naflanca zastavice na javnih površinah in jaz pridem naokoli, vidim za kaj se gre in nekaj zastavic pocufam, ker se tako izrazim, konec koncev smo na javnih površinah, lahko ji rečem tudi naj se gre solit, je to še vedno samo demokratično izražanje, ni žaljenje ali onemogočanje in grem po svoje. Demokracija. Svoboda izražanja.

Lahko še kakšno sliko od te Sare nalepite, to pa ja. Prosim ne od one 3k do 4k bim bam bom.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in jest5

Samo Svoj

Guru
27. jan 2022
5.836
2.302
113
V bistvu imaš prav, VENDAR bi v predmetnem primeru svoboda "govora" pomenilo, da "ti" zapičiš krvave križe v sosednji peskovnik. In potem se še malo obmetavate s "kamenčki" - ups besedami. ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in Valhalla

jello

Guru
22. sep 2008
10.067
3.819
113
Jaz se tudi strinjam, da ni pravično, da se policija znaša nad ubogimi biseri, ki nikomur nič nočejo. Oziroma hočejo samo dobro (toplim narediti red v gatah).
 

Piton

Guru
11. apr 2022
1.721
-182
113
A ne gre svoboda govora in izražanja v obe smeri? Se pravi, če verska blaznica naflanca zastavice na javnih površinah in jaz pridem naokoli, vidim za kaj se gre in nekaj zastavic pocufam, ker se tako izrazim, konec koncev smo na javnih površinah, lahko ji rečem tudi naj se gre solit, je to še vedno samo demokratično izražanje, ni žaljenje ali onemogočanje in grem po svoje. Demokracija. Svoboda izražanja.

Lahko še kakšno sliko od te Sare nalepite, to pa ja. Prosim ne od one 3k do 4k bim bam bom.
u bistvu bi vsi vpleteni moral dobit kazen zarad tacanja po travi
 
  • Všeč mi je
Reactions: sousis

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.894
5.622
113
A ne gre svoboda govora in izražanja v obe smeri? Se pravi, če verska blaznica naflanca zastavice na javnih površinah in jaz pridem naokoli, vidim za kaj se gre in nekaj zastavic pocufam, ker se tako izrazim, konec koncev smo na javnih površinah, lahko ji rečem tudi naj se gre solit, je to še vedno samo demokratično izražanje, ni žaljenje ali onemogočanje in grem po svoje. Demokracija. Svoboda izražanja.

Lahko še kakšno sliko od te Sare nalepite, to pa ja. Prosim ne od one 3k do 4k bim bam bom.
Samo potem naj še vsa medijska mašinerija neha slikat I8M in razne LGBTIA+ zavode kot nekaj najboljšega po iznajdbi narezanega kruha....
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower in Morgoth

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.982
2.522
113
Svoboda izražanja ni Hyde park!
Pač z izražanjem ne smeš kogarkoli žalit!
Niko Kovač moti ustava, kjer je odločitev splava prepuščena ženski. Mogoče tudi medicini?

p.s. je tale oseba debela lezbijka?

Gravitacija.jpg
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Dejmo stvar pogledat mal bl racionalno. Tisti “pro life” protestniki oz aktivisti so imeli tam svoj dogodek. Če pogledamo posnetek je vidno, da jih źiv človek ni hebal. Pač so furali svoje in to je blo to. Dokler niso tiste bejbe začele provocirat in podirat stvari. Ker so bile in so še vedno mnenja “da lahko”. Itak je Svoboda. Dogodek ni bil varovan in pač dejmo. Problem je nastal, ker so jih posneli. Vsak z kančkom pośtenja in zdrave pameti ve, da to ni v redu. Kot ni v redu če kdo dela sranje na recimo paradi ponosa. In tukaj nimamo kaj debatirat, pa čeprav nekateri vlečejo neke “ampak“ iz kjerkoli źe.
Strašiti z neko Poljsko je totalno za lase privlečeno, Moči rimokatoliške Cerkve v Sloveniji in Poljski ne moremo niti slučajno primerjati. Prav tako % vernikov in njihove “radikalnosti”. Te v Sloveniji lahko z gotovostjo rečem da ni več, ker si je Cerkev sama v preteklosti tako uspeśno uničila ugled kot ni uspelo nikomur. Seveda bo śe vedno zagovarjala prepoved splava (kaj pa naj drugega?), a ne vidim stranke, ki bi to podprla. To bi bil v slovenskem prostoru danes političen samomor. Tudi ogroma večina katolikov ne da tega ne bi podrla, verjamem celo da bi bila odločno proti. V glavnem, naj imajo teli “pro life” veselje, tako kot mavričarji in gremo dalje.
Ampak ne. Iz neke obsurne situacije imamo danes PROBLEM. Nekdo je ugotovil, da drugače misleči nimajo več pravice do mnenja. Preprosto ga nimajo!!! Ker ne razmišljajo prav. In tukaj ne govorimo več o Poljski, ampak Severni Koreji in podobn ih državah. Ne gre več samo o pravici do splava, gre za mnogo več. O pravici razmišljati s svojo glavo In pravici izraziti svoje mnenje.
V bistvu sem vesel, da sta si skočili v lase dve predstavnici “iste“ jate. Upam da bodo ljudje iz dogajanja uspeli izluščiti kako razmišlja trenutna pozicija in NVO, ki je seveda popolnoma neodvisna od nje. Kot sem że napisal, zaradi brezvezne kaprice dveh aktivistk ima danes levica precejšen problem. Razlożiti ljudem kako si oni predstavljajo demokracijo. V realnem żivljenju.

Edit: ne vem kaj bo Slovenija v prihodnje. Vem samo da bo vse prej kot rimskokatoliška trdnjava.
Kdo se skriva za slovenskimi nasprotniki pravice do splava. :evil:

 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.982
2.522
113
dr. Robert Golob: "Postaviti se za temeljne svoboščine, kot je odločanje o rojstvih svojih otrok, je dejanje poguma in odraz razumevanja demokratičnih vrednot v naši družbi. Mladi imajo svoje načine izražanja stališč in prav je, da jih pri tem podpremo."

Pri nas so temeljne svoboščine zapisane v ustavi. Tudi splav! Tega ni povsod, tudi na poljskem, ... NE.
In Golobček, zastavica JE način izražanja - tak ali drugačen - kot je uničevanje le teh! Vendar drugi - uničevanje JE sovražno izražanje.
Torej, Golobček, če podpiraš njihov sovražni način izražanja, ne podpiraš miroljubnega. SIC!

In Vlada tone globje in globje. Pri osnovah razumevanja.
Nika, postavljanje zastavic - mimogrede bile so v skladi dogodka - so sovražno dejanje. Ni pa sovražno dejanje hujskane in pozivanje na umor!
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

Piton

Guru
11. apr 2022
1.721
-182
113
pravica do splava u nobenem primeru ne posega u pravico farških bab
te lohk zarad mene rojevajo vsaka po 14 otrok. ne nujno od istga darovalca :fredi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in jest5