Sovražni govor na spletu

Kaj je strpnega v kontroliranju kaj dela narod v postelji in kaj ima v gatah? Farški (wanabe farški, ker v resnici so samo z brefom oprani) naj rešujejo narod s tem da imajo vsak po 20 otrok, druge in (predvsem) njihove otroke, tudi nerojene, pa naj pustijo pri miru. Enako velja za politiko.

Kaj je strpnega? Ne vem. ima pa ta "kontrola" lahko zelo hude posldice, tako telesne, kot psihične. O tem so pa tudi tiste edino pravilno usmerjena babšeta modro tiho.......
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.712
113
Tule je še bila kjutika...

1696359903760.png
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.067
3.819
113
Tako ja. Slecite jih zdaj do gat in še naprej. In potem enako še strpne verske prolife ekstremistke s šlajmerjeve, ki dežurajo pred porodnišnico.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.648
6.052
113
blizu močvirne prestolnice
Pobuda za odvzem ustavne pravice ni mnenje. To je napad na pravice žensk.
Kaj pa napad na otroke? Si videl kakšni so otroci že pri treh mesecih?
Ane,škoda da njihove matere niso tako razmišljale
Drgač pa so to čiste politične aktivistka in jim dol visi za ženske, enako kot pri tisti kanalizaciji. Vse je isto sranje na račun nas.
Prvi splav naj bo zastonj naslednji naj se plača tam 500€ pa bomo videli al se bodo še gonile al ne
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.648
6.052
113
blizu močvirne prestolnice
Tako ja. Slecite jih zdaj do gat in še naprej. In potem enako še strpne verske prolife ekstremistke s šlajmerjeve, ki dežurajo pred porodnišnico.
Ne gre se zato. Bili so v parku daleč od porodnišnice in bi jih mulci lahko ignorirali. Enako kot jaz ignoriram pester,čefurjem,črne. Enostavno grem mimo,ko imajo kaj.
Ampak pozabljaš. Vsa ta svojat ki množično prihaja v Evropo bo vse to še v času tvojega življenja ukinila. Zanima me ali boš tudi takrat tako pameten?
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe in jest5

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.415
1.038
113
Vsak s svojo blaznostjo. V bistvu vidim, da se sami s seboj ukvarjajo. Vi pa z njimi :) Ta prva pa zmaga. Z miselnostjo 1623. Bim bam bom.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.982
2.522
113
Pravica do splava je nekako civilizacijska pridobljena pravica.

ČE tega ne dovolimo, potem lahko pogledamo malo okoli in ugotovimo, kaj prepoved splava pomeni:

Mimogrede, splav lahko "prepovemo" opravljatio v uradnih institucijah, v preteklosti, ko je bil prepovedan, je mnogo žensk umrlo ali ostalo neplodnih po mazaško opravljenem splavu. (statiskika pravi, da 110 žensk dnevno)

Ampak cerkev (ja CERKEV, ne "osveščeni" posamezniki) forsira prepoved splava, prikripa pa pedofilijo in ostale spolne prakse, ki se jih gredo njihovi.

In Irska (kjer je bil mimogrede, splav popolnoma prepovedan do 2018) je to reševala še bolje : https://www.euronews.com/2023/07/04...bies-to-be-exhumed-from-mass-grave-in-ireland
Govora je o MNENJU!, ne o pravicah!
 
2. jul 2020
4.812
6.312
113
Kar izvolite. Povabite politiko in cerkev v svoje spalnice. In pustite pri miru tiste, ki tega nočejo.

Mah, obstaja toliko možnosti kontracepcije, kot tudi intimnosti brez vag-penetracije. In preden kdo začne o posilstvih, v ZDA je to razlog za 1-2% splavov. Drugo pa je, če se ugotovi, da ima plod okvare. Splav tudi ni tako nedolžen poseg, kot ga eni prikazujejo...

Tudi ni nič narobe če fant in punca sprejmeta nenačrtovanega otroka. Zna pa biti komplicirano, če si že z drugim vsako konec tedna - kar ni najbolj pametna stvar že kar se bolezni tiče.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.067
3.819
113
Predvsem pri vas ni nič narobe, če za vse ostale veste kako bi morali in ne rabite dve sekundi, da iz rokava natresete tisoč in en nasvet. Manjka policija, ki bo kljukala kolikokrat in kako naj se flodra po spalnicah. Po vaše in nič drugače.

Na vseh ostalih področjih vsak gleda samo na svojo rit, zase zase zase, otroka od prvega dne dalje trenirat kako bo konkurenčen, da bo prehitel vse ostale, samo jaz jaz jaz.....Dokler ne pridemo do splava, e, tukaj nas brigajo pa najprej vsi ostali. Držite se filozofije in poskrbite kaj in kako imate pri sebi. In pustite enako tudi drugim.