Sosed grozi...

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.365
6.548
113
Citat:
Uporabnik Technics111 pravi:
heheh...s takimi budalami ne pomagajo lepi pogovori(ker izpadeš pi-zda on pa se ti zadaj smeje) ,ampak samo hude batine,nekje na samem kjer noben ne vidi in nima prič ,da si zapomni za vedno , da več nebo lap sukal,ker jih bo še enkrat fasal...samo to je rešitev ostalo je bzv.

Zanimivo..na alterju ste sami fajterji, ki bi kar pretepali folk?
 

Technics111

Pripravnik
14. maj 2011
349
0
16
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Citat:
Uporabnik Technics111 pravi:
heheh...s takimi budalami ne pomagajo lepi pogovori(ker izpadeš pi-zda on pa se ti zadaj smeje) ,ampak samo hude batine,nekje na samem kjer noben ne vidi in nima prič ,da si zapomni za vedno , da več nebo lap sukal,ker jih bo še enkrat fasal...samo to je rešitev ostalo je bzv.

Zanimivo..na alterju ste sami fajterji, ki bi kar pretepali folk?

To je tipična pussy izjava...raje sem tiho in stisnem rep med noge, samo da se ne prepiram v upanju da bo boljše,čeprav me drk-a v glavo na 100 in 1 način ker mu tak paše, namesto da bi se postavil za sebe za svoje pravice in pokazal svoj prav,ter nekaj naredili da bi bilo po moje...

ti bi ga povabil na pivo,pa še plačal da te pusti pri miru a ne ?
aplauz.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.365
6.548
113
Biti pussy ali ne, od kdaj pa je nasilje rešitev? Živimo v civilizirani družbi ali na wild wild westu?

Recimo, da prebutaš soseda, potem pa on pokliče par sorodnikov "kolegov" pa prebutajo tebe, etc...to pa je res rešitev ja.
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.769
262
83
Največja slovenska vas
Ah, ne obremenjuj se... človek je najmočnejši iz anonimnosti fotelja za zaslonom.
Vsekakor je rešitev pogovor, ker sodnih razprtij si verjetno ne želiš, so drage in dolgotrajne, nasilje pa tako kot je @darjan rekel, proizvede še več nasilja in že samo en slabo naciljan udarec lahko človeka oropa življenja, tako da to je res rešitev izmečkov z eno možgansko celico.
 

Technics111

Pripravnik
14. maj 2011
349
0
16
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:
Ah, ne obremenjuj se... človek je najmočnejši iz anonimnosti fotelja za zaslonom.
Vsekakor je rešitev pogovor, ker sodnih razprtij si verjetno ne želiš, so drage in dolgotrajne, nasilje pa tako kot je @darjan rekel, proizvede še več nasilja in že samo en slabo naciljan udarec lahko človeka oropa življenja, tako da to je res rešitev izmečkov z eno možgansko celico.

Ne rabiš bit najmočnejši, da lahko enega tehnično zje-beš
wink-1.gif


tako kot sem povedal... treba ga povabit na pir se mu opravičit, ker si mu v napoto da živiš pa še plačat da ti bo dal mir, pa bo to to a ne kekca ?
evil.gif


pač kak gre tisti pregovor... je-bi,ker če ne boš jeben
evil.gif
 
Nazadnje urejeno: