sončna elektrarna

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.577
6.307
113
Greš na enega izmed velikih: geni, petrol, ece, energija plus
vsi ostali malo probavajo, če se izide prav, če ne, pa j* se... primer: SC
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.882
626
113
Greš na enega izmed velikih: geni, petrol, ece, energija plus
vsi ostali malo probavajo, če se izide prav, če ne, pa j* se... primer: SC
Ja pri izbiri je fajn pogledat tole tabelo:
1728759023982.png


Gen-i npr upravlja z energijo nuklearke, ECE je pa v 100% lasti HSE, ki ima čez večino hidroelektrarn v slo...

Jaz se nagibam za prestop h ECE...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.577
6.307
113
Se pravi, sem kar trofnla. Se vrstni red skoraj. minimalna razlika med ECE in Petrolom. S tendom kot ga kaže ta tabela, se napovedala 2024 :)
 

Clancy

Majstr
20. avg 2007
820
394
63
Ta tabela velja za netmeteringaše. Kaj pa za nas, ki bomo imeli SE s hranilnikom po novi shemi in možnostjo oddajanja? "Ta veliki" ponujajo bolj malo
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.577
6.307
113
Velja za vse... Obljube po prihrankih in zaslužkih so obratnosorazmerne z vrstnim redom na tabeli.

Jaz ostajam na Petrolu. ce kam, bi se premaknila na Geni, morebiti ECE. Ne zato, ker mi danes nekdo obljublja boga in pol, ampak, ker je najvecja verjetnost, da obstane. In vse moje ugodnosti z njim.

Sej so bili eni tudi tu na telekomu pa ne vem kje, ko so dobili podobno zahvalo za sodelovanje, potem pa na redne cene h konkurenci ali ono nujno oskrbo, po kolikor že je... Ful fajn... Vsi kvazi prihranki so splahneli na rednih cenikih, tezko cakajoc na naslednjo akcijo. Celofan, v katerega je bila ta figa zavita, je bil pa lep. Zdaj se zgodba ponavlja.