Skrito v podnu

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
s takim nivojem, ne vem ce bo kdo gledal 150 delov... tole je res bl zalost od slo produkcije al pa jest nisem vajen. ze "ja, chef" je butast, ampak je vsaj narejen ok.


gospod profesor je pa par steng, nadstropji visje, skoda ker so nehali.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Včasih se skupaj z mularijo, ki gre iz šole, peljem na mestnem avtobusu. Pa je res vsaka druga beseda fak.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.808
113
Na fopTv nova nanizanka Skrito v raju...

Katastrofalni dialogi, vsama druga beseda "fak", amaterski igrači, spet polno juga not, ajde snemano na Hrvaškem.

Res so nazadovali, že prej z vinom ni blo presežka, to pa je kar podn.

Glavna igralca nikakva v igranju

p.s. huje kot Eurosong :)

Če niso v igri 'ta pravi' igralci, naših zadev v povprečju ni za gledat.

Jaz sem lani med dopustom naletel na tole 'recepcijo', in mi ni bilo jasno zakaj se gre (kak km niže pod Maredo, če greš ob obali):
1709036648050.png

Zraven se hodimo kopat in tole tudi pod razno ni sodilo v kontekst - ker je ta del plaže praktično zapuščen. samo..zgledalo je pa dobro (kot iz filma :fredi: ) in sem slikal :)
Kak teden nazaj prižgem tv ravno ko so 'nekaj' predvajali in mi je takoj lokacija postala sumljiva...
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.474
862
113
Ne hodim veliko po kampih, ampak je*emu mast, da še nikjer nisem videl koz.... :bonk:
 
2. okt 2007
3.596
2.037
113
trenutno je že 50+ epizod mimo od skupaj 75. Ne vem pa, če res snemajo še nadaljevanje, ker imam občutek, da je to bolj "baba čula rekla"...

Načelom epizodo pogledam v 15~20 minutah. Absolutno so preveč raztegnili z raznimi govori, ki nimajo nekega konteksta. Igralsko je zadeva dobra v prizorih, kjer igrajo znano igrali iz AGRFT, drugače se takoj vidi kader z amaterjem.

Sama zgodba ni napačna, ima neko nit, načeloma se prepleta več zgodb hkrati. Celo je čutiti neko "napetost" in včasih gledalca res presenetijo z kakšnim zapletom ali razpletom. Je pa res, da bi lahko to definitivno skrajšali na 30 ali manjepizod.