Škoda octavia combi 2013

Resolver

Fizikalc
18. jun 2008
1.836
0
36
Prah in praskice niso razlog proti črni barvi. O črnem avtu kot bolj toplem bi pa tudi lahko pisali še 3 strani prispevkov. Imel sem dva črna avta in naslednji bo spet črn.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.144
1.180
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Resolver pravi:
Prah in praskice niso razlog proti črni barvi. O črnem avtu kot bolj toplem bi pa tudi lahko pisali še 3 strani prispevkov. Imel sem dva črna avta in naslednji bo spet črn.

Kakor komu. Mene dejstvo, da avto pol dneva po tem, ko greš iz prlanice zgleda umazan, pač moti. Še bela je manj občutljiva. Prejšnji je bil srebrn, si komaj kaj opazil. Nasldnji bo (če se bo dalo) une peščeno zlate barve, tam se res nič ne vidi.
 

Resolver

Fizikalc
18. jun 2008
1.836
0
36
Presenečate me! Pa kaj potem, če je avto videti malce umazan? Avto je avto in ne sveti gral. Zame je pomembno, da je avto čist in posesan znotraj, zunaj pa me ne gane preveč. To pa ne pomeni, da se vozim okrog s svinskim avtom s pol cm blata. Nova Octavia v črni barvi? Bo treba videti v živo
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Se nisi videl?
1653721-milan.angloinfo.com.jpg
 

Priponke

  • 1653721-milan.angloinfo.com.jpg
    1653721-milan.angloinfo.com.jpg
    19 KB · Ogledi: 241

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.195
3.822
113
Citat:
Uporabnik Resolver pravi:
Presenečate me! Pa kaj potem, če je avto videti malce umazan? Avto je avto in ne sveti gral. Zame je pomembno, da je avto čist in posesan znotraj, zunaj pa me ne gane preveč. To pa ne pomeni, da se vozim okrog s svinskim avtom s pol cm blata. Nova Octavia v črni barvi? Bo treba videti v živo

Ravno zato ker ni sveti gral je fajn da je srebrn ali kaj podobnega. Jaz sem imel že belega, črnega, temno vijoličnega, rumenega in modrega in na koncu srebrnega, ki je bil krepko najboljši. umazanija se ne vidi, greje se ne pretirano, lepo se spuca in praske se skoraj ne opazijo. Če bi imel na voljo samo belega ali črnega bi izbral belege, a če bi se dalo bi vzel perla belo ali kaj podobnega (da je večslojno)
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.549
113
Evo praktične izkušnje iz prve roke. En avto je srebrn, drugi pa črn. Na srebrnem se umazanija skoraj ne vidi, precej prask je vidnih zgolj od blizu, medtem ko je na črnem že na daleč vse opazno. Tako da, srebrna je zelo hvaležna, ampak je nočem več, ker je pol avtov srebnih, pa večina službenih tudi.
Bež barva je tudi kar hvaležna.
Minus srebrne je, da vidiš umazanijo skoraj prej na obleki kot na avtu. Kemična čistilnica je pa bistveno dražja od avtopralnice
grin1.gif
.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.195
3.822
113
Z opremo ga mal serjejo. Avto take klase se pa res ni smel prodajati brez klime, zatemnjenih stekel, daljinskega centralnega zaklepanja in kljuk v barvi vozila.

Še srednja oprema ima ročno klimo in železne feltne, tako da je Elegance edina izbira.