Škoda octavia combi 2013

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.639
146
63
Sam telih "česških" števcev se pa res ne znebijo. Grafika mi je res v p. (vem da ni to "razlog" da ne kupiš tega avta
grin1.gif
)
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Ne morejo cehi kar opustiti njihovo bogato tradicijo oblikovanja sportnih modelov iz 60 in 70 let, kjer so uporabljali podobne stevce.
 
Nazadnje urejeno:
22. jul 2007
1.394
43
48
Plavega? Rapid ni nadomestilo za O2,ampak je rang med trenutno oktavijo in fabijo(toledo, jeta, rang...). je tudi 15cm manjši od zdajšne oktavije, prosteren pa tudi tako kot pa oktavija..... Sicer pa ne šimfi mojga novga avtija....
evil.gif
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.034
3.928
113
VW pa točen števec , to bo ja.

Pri končni laže ziher za 8 km/h , digitalni.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Recimo na bmw m3 (2003) je kazal digitalni števec 248kmh, kazalec pa okoli 260kmh...Nočem se hvalit al karkoli, ampak se ne spomnim, da bi še pelal kak avto, ki je imel oba števca, da bi lahko primerjal.
grin1.gif
Tukaj pri škodi pa kažeta isto kazalec in digital. Za pravo hitrost pa je treba vklopit gps.
 
22. jul 2007
1.394
43
48
Ja no če si jo videl v Ravnah, pa da je plava(sicer je trenutno edina na koroškem), potem je prava. Pa ni bil šofer, je bva šoferka
grin1.gif
Hvala, sicer je pa od sestre...
 

juris

Fizikalc
12. sep 2008
1.635
0
36
Citat:
Uporabnik kontrakarambolmatica pravi:
Plavega? Rapid ni nadomestilo za O2,ampak je rang med trenutno oktavijo in fabijo(toledo, jeta, rang...). je tudi 15cm manjši od zdajšne oktavije, prosteren pa tudi tako kot pa oktavija..... Sicer pa ne šimfi mojga novga avtija....
evil.gif

Ravno Jetta in Toledo sta narejena na isti osnovi kot Octavia2, na Golfovem podvozju, torej pišeš protislovja. Rapid je narejen na osnovi, ki bo podlaga novega Pola, Cordobe in Ibize in to je ta rang avtomobila. Samo nov avto je, pa se ti večji in lepši kot je v resnici.
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.742
432
83
Goriška
www.avtopro.si
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
Sam telih "česških" števcev se pa res ne znebijo. Grafika mi je res v p. (vem da ni to "razlog" da ne kupiš tega avta
grin1.gif
)

Meni je pa kul, da se razvoj nadaljuje z neko dušo ... takoj vidiš da gre za Škoda števec. Meni osebno sicer ni posebej lep, pa tudi napačen mi ni ... mi je pa všeč, da ni kot pri nekaterih Korejcih/Japoncih, kjer je vsaka generacija popolnoma drugačna.
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.276
191
63
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Recimo na bmw m3 (2003) je kazal digitalni števec 248kmh, kazalec pa okoli 260kmh...Nočem se hvalit al karkoli, ampak se ne spomnim, da bi še pelal kak avto, ki je imel oba števca, da bi lahko primerjal.
grin1.gif
Tukaj pri škodi pa kažeta isto kazalec in digital. Za pravo hitrost pa je treba vklopit gps.

VW grupa ima ob primerni opremi avtomobila (avtomatska klima) možnost obeh števcev (tudi Škoda). Ob pritisku prave kombinacije tipk klimatronika ta na svojih displejih prikazuje vrednosti različnih senzorjev v avtomobilu, med njimi je na enem kanalu tudi nepopravljena hitrost. Ni sicer ravno user-friendly (tudi ni namenjeno userjem, zadeva je namenjena predvsem serviserjem), ampak za primerjat je pa vseeno zelo uporabno.