Ski&Fun

smetka

Pripravnik
24. jul 2007
332
2
18
Jaz sem bila v Risoulu, ampak prek Colegiuma, mi je bilo v redu smučišče. Sem pa sla na smučanje tudi z Ski&Fun, pa nimam kakih posebnih pripomb.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Prek njih sem bil 2x v Tignesu (Val'd Isere).
Dogovorili smo se vse prek mailov, po plačilu so mi poslali voucher na mail.
Z voucherjem sem se potem prikazal v agenciji v Tignesu, dobil ključe od apartmaja (beri jazbina) in jih čez 6 dni vrnil
Tudi kavcije ni bilo potrebno plačati.
 

ant

Pripravnik
No super, da ste zadovoljni. Nameravamo iti 12.12. do 19.12. pa me malo skrbi, da bo že dovolj snega.

Ampak glede na to, da je smučišče od 1800 do 2750 m nebi smel biti problem kaj ne?

Hvala za informacije

p.s. še to: ali je risoul primeren tudi za začetnike (2x na smučeh lani)
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Smučišča ne poznam, ampak glede na nadmorsko višino, se za sneg nimaš kaj bati.
 

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.130
190
63
mislim da 2 leti nazaj je bil velik problem s snegom v franciji (do februarja). tko da nikol ne veš.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Zahodne Alpe znajo biti zelo zahrbtne glede količine snega v začetku sezone. Mraz je, padavin pa ne. Umetnega zasneževanja pa tudi nimajo po vseh progah.
 

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
40
Za vogalom
Bil dvakrat ali celo trikrat s Ski & Fun na smučanju v Franciji. Z lastnim in organiziranim prevozom, nikoli nobenih težav. Vse tako kot je zmenjeno...

Risoul je simpatično smučišče in je primerno tudi za začetnika, saj je zelo veliko različnih prog.
 

ojanez

Fizikalc
2. sep 2007
260
30
28
Citat:
Uporabnik sergio pravi:
Jaz to prav razumem, da je na osebo najem appartmaja 99 eur na teden z vkljuceno smucarsko karto?
Prav razumeš
smile-1.gif

Moraš pa se zavedati, da so apatmaji v Franciji (vsaj večina) izredno majhni - nekdo je omenjal jazbina
smile-1.gif
. Tudi z vremenom in količino snega znajo biti v tem obdobju težave.
 

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.130
190
63
Citat:
Uporabnik ojanez pravi:
Citat:
Uporabnik sergio pravi:
Jaz to prav razumem, da je na osebo najem appartmaja 99 eur na teden z vkljuceno smucarsko karto?
Prav razumeš
smile-1.gif

Moraš pa se zavedati, da so apatmaji v Franciji (vsaj večina) izredno majhni - nekdo je omenjal jazbina
smile-1.gif
. Tudi z vremenom in količino snega znajo biti v tem obdobju težave.

kakor jaz razumem pride nastanitev 99eur + 70avtobus + 1xx smučarska karta.
 

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.563
36
48
41
Ljubljana
jah..mi smo rezerviral + tisto kao snow garancijo doplacal in iz racuna je razvidno, da je apartma + karta 99 eur na osebo. prevoz bo lasten.
 

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
40
Za vogalom
Citat:
Uporabnik ojanez pravi:
Citat:
Uporabnik sergio pravi:
Jaz to prav razumem, da je na osebo najem appartmaja 99 eur na teden z vkljuceno smucarsko karto?
Prav razumeš
smile-1.gif

Moraš pa se zavedati, da so apatmaji v Franciji (vsaj večina) izredno majhni - nekdo je omenjal jazbina
smile-1.gif
. Tudi z vremenom in količino snega znajo biti v tem obdobju težave.

Kako majhni so franacoski apartmaji, razumeš šele ko jih vidiš, opisati se tega ne da
grin1.gif
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.075
3.158
113
Citat:
Uporabnik grube386 pravi:
Citat:
Uporabnik ojanez pravi:
Citat:
Uporabnik sergio pravi:
Jaz to prav razumem, da je na osebo najem appartmaja 99 eur na teden z vkljuceno smucarsko karto?
Prav razumeš
smile-1.gif

Moraš pa se zavedati, da so apatmaji v Franciji (vsaj večina) izredno majhni - nekdo je omenjal jazbina
smile-1.gif
. Tudi z vremenom in količino snega znajo biti v tem obdobju težave.

Kako majhni so franacoski apartmaji, razumeš šele ko jih vidiš, opisati se tega ne da
grin1.gif

apartmaja itak ne rabiš za kaj drugega kot za spanje so pares zelooo majhni
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
No ja, spanje. Smučaš 8 ur na dan, spiš tudi 8, potem jih pa še nekje zabiješ 8. Običajno v apartmaju.
 

Poti

VIP titula
21. avg 2007
5.060
0
36
40
Si bom mal sposodil temo.

Lansko sezono sem bil v Les 2 alpes in je bilo seveda super. Edino kar me je motil je tisti 12 urni avtobusni prevoz. Tako da sem rekel, da grem letos s svojim avtom. Zdaj me pa zanima če lahko pričakujem poleg bencina in cestnin kakšne druge stroške? Ok, parkirišče recimo bi bilo okrog 60€. Še kaj? Nekdo mi je rekel, da ti računajo vstopnino v mesto, samo se mi je zdela to bolj "gostilniška trditev".

Aha, cilj pa še ni določen, pač eno izmed francoskih smučišč.