SiOL TV novosti

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Samo ne misli, da jih boš lahko gledal. če ne boš plačeval
wink-1.gif
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.833
730
113
www.jernej.org
Ne... še vedno moraš imeti naročen Siol TV.... ampak lahko ne glede na naročen paket (osnovni, standard, mega, hbo, eksplozivni) gledaš vse kanale...
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.601
5
38
O ja....zadeva je taka...jaz imam od siola (mega +hbo) naročeno in to uporabljamo na dva tv-ja......mene pa zanima če se da te iste programe gledat preko pc-ja.....namreč sprašujem za punco...ker ona ima pc in internet od mobitela...za tv pa ima moznost samo navadne televizje z običajnimi antenami.A je mgoče vsaj nekaj od teh programov gledat al bo potrebno kupit satelitski krožnik?
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.140
2.481
113
Tiste na bakru ki smo zadevo "testno" spremljali z VLC pa so nas lepo odklopili z znižanjem limita za tv, toliko da delajo 3x tv na mpeg4 a še zmeraj premalo za HD. Je pa doslej delalo.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Vsaj History HD potrebuje +10Mbps streama, kar pa je verjeno za večino ki so/ste na paricah preveč. So se raje odločili da ne ponudijo kot da bi bilo nezadovoljstvo.
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.475
365
83
Citat:
Uporabnik AndrejD pravi:
Citat:
Uporabnik mmx pravi:
SiOL-ovi novi HD programi v novem HD paketu:

Discovery HD,
Hystory HD,
National Geographic HD
Eurosport HD

Baje bo 9€ doplačila na TRIO. Prva 2 meseca brezplačno.

http://www.siol.net/televizija/programski_paketi.aspx?tid=hd

Samo za tiste, ki imajo optiko, čeprav ne vem zakaj...
frown-1.gif
Morda zato, da bomo imeli vsi, ki smo skoraj celo leto lahko spremljali zdaj več zdaj manj testnih HD končno imeli razlog za pakiranje kufrov ??
Brez HD bomo sicer tako ali tako
confused-1.gif
...
 

NavadniNimda

Fizikalc
8. sep 2007
1.070
0
36
Hyde-Park.si
Pohvale Telekomu za uradni vklop HD kanalov v omrežje.
cool-1.gif
Tole je dobro za Slovenijo kot celoto - tako za uporabnike pri različnih operaterjih, kot za širši tehnološki razvoj v regiji. Na svoj račun pridejo, poleg uporabnikov in telekom operaterjev, tudi prodajalci, saj bodo šle TV naprave, LCD in plazme, DD 5.1. receiverji, Logitech daljinci, zmogljivi routerji in podobna nujno obvezna krama, za med. Slovenija tako pridobiva na ekonomski veljavi, kar je dobro za vse nas.

Pa naj še kdo reče, da neizprosna konkurenca in kapitalizem nista nekaj najboljšega, kar se lahko zgodi
cheer.gif
 

zomirp

Fizikalc
20. maj 2008
2.993
0
36
Lj - Vič

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Sem gledal tule , pa ni tega podatka. Najbližje sem prišel, da je otike v primerjavi z xDSL 15% pri vseh operaterjih skupaj. Se pravi ta nova ponudba je za 15% uporabnikov.
zmaga.gif