sanjske počitnice

teutates

Pripravnik
14. feb 2008
232
0
16
Iskalnik še ni našel take teme tako, da kot že naslov pove...kakšne so vaše sanjske počitnice? Kam, s čim, za koliko časa bi šli, kje bi spali....? (če denar ne bi bil ovira)
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
3.025
814
113
1.) Prvo kot prvo je meni najbolj pomembna družba, torej dobra družba različnih profilov
2.) nekam kjer je toplo in ni prevelike gneče
3.) da je nastanitev tik ob morju v privatni - hiši, hotel odpade.
4.) da je možnost zabave (kak lokal) v oddaljenosti max 1km.
5.) Možnost vodnih športov (npr. surfanje, odbojka)
6.) Peščena plaža (bel pesek
smile-1.gif
)

Kje pa bi to vse dobil pa nimam pojma
wink-1.gif
mogoče kje na Maldivih, kakšnem indonezijskem otočku...

PS. Letos se imam "namen" odpravit na Bali. "sam", šola surfanja.
 
Nazadnje urejeno:

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.833
10.516
113
kod Džej-Zija
Heliski na Aljaski ali Whistlerju, Kanada. Kar se gladkih, poratrakiranih pist tiče, pa že hodim na idealne počitnice, v Dolomite.

Poleti spet Whistler ali pa kakšna Bolivija, spusti z gorskimi kolesi. Pa morda kje, kjer so fantastične razmere za potapljanje in bi vzel tečaj potapljanja.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Lani sem delal na križarski ladji, in lahko rečem ( sicer bil sem že bil na vseh kontinentih podolgem in počez razen na kakih extremih ala antarktika) da je sanjsko potovanje prečkanje ekvatorja. Vkrcanje na Alaski, prefuraš 5 mest, Vankuver za en dan, Seattle za en dan,
L.A. za dva dni, nato pa Hawaii, Ameriška samoa, Pago Pago, Vanatu,....Okoli nove zelandije, Avstralija Melbourne in Sidney, 56 dni,
najcenejši aranžma je približno $12k po osebi, torej cca 10 naših jurjev, pa še ene 5 jih rabiš za sproti, odvisno od vrste zapravljivca,...

To bi si mogo privoščit vsak človek ki živi za dopuste in mu je to več kot pa hud avto in 3x prevelika hiša.

Sicer pa moj sanjski dopust bi bil plovba na manjši jadernici skozi panamski kanal 3 tedne plovbe, planiramo s tremi fredni
da bi to izvedli v prihodnjem letu, sicer pa Kuba doker je še stari "glavni", tut hočemo izvest letos poleti, če bodo finance dale
zeleno luč. Pravkar se je od tam (že tretjič) vrnil kolega ki je bil tam z dvema prijateljema, baje je tam taki živod, da ti lahko srce od
sreče poči če si bol šibkega zdravja; flaša havane na cesti je 2$, 12$ v baru, in bojda lokalne punce enostavno popizdijo za turisti
saj smo mi za njihove pojme multi miljarderji ko pridemo v klub z 200 dolarji in jih niti nemoremo zapravit, tako da za mene ko
sem še mlad je to (ob predpostavki da punca ostane doma) definitivno sanjski dopust #no.2
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik D_K pravi:
1.) Prvo kot prvo je meni najbolj pomembna družba, torej dobra družba različnih profilov
2.) nekam kjer je toplo in ni prevelike gneče
3.) da je nastanitev tik ob morju v privatni - hiši, hotel odpade.
4.) da je možnost zabave (kak lokal) v oddaljenosti max 1km.
5.) Možnost vodnih športov (npr. surfanje, odbojka)
6.) Peščena plaža (bel pesek
smile-1.gif
)

Kje pa bi to vse dobil pa nimam pojma
wink-1.gif
mogoče kje na Maldivih, kakšnem indonezijskem otočku...

PS. Letos se imam "namen" odpravit na Bali. "sam", šola surfanja.

vseh 6 točk imaš "potešenih" če greš na sever floride. Sam sem tam živel leta 2006, folk je
abnormalno kul, kriminal na minimumu (za ameriko), cene so super (ni skomercializirano kot
kak Miami al pa Key West), pesek je na daleč kot sneg, tako je bel, vodnih športov, od wind surfanja,
jet-ski, vsega... Sem spoznal tam ene lokalne mulote za ceno sixpacka smo bli takoj frendi, so me
učili kajtat (recimo da mi je mogoče napol celo uspelo), skratka možnost za 100 in 1 šport za ceno sendviča
in kokakole... Sma si sposodila prvi teden bajke, pa prašama kok je cena; "Yeah, whatever,... bring me a sixpack"
cheer.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Zgolj v vednost, Kuba v poletnih mesecih je no go, razen, če si ljubitelj tropskih neviht in orkanov.
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.869
35
48
Moje sanjske počitnice so v kaki indoneziji, kjer so punce skoz na meni (azijke
evil.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.378
2.415
113
Vaginar, pridi v Maribor pa vzemi "vijolčne" zraven, imamo to vse tukaj, boš mislil da si v Indoneziji!
evil.gif
 

franci

Fizikalc
19. jul 2007
1.797
1
38
49
LJ
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
.... L.A. za dva dni, nato pa Hawaii, Ameriška samoa, Pago Pago, Vanatu ,....Okoli nove zelandije, Avstralija Melbourne in Sidney, 56 dni,....

Verjetno si mislil Vanuatu
grin1.gif


Drugače pa se povsem strinjam s teboj. Moj brat je pred 11 leti bil 2 meseca v francoski polineziji. Je prinesel domov slik da dol padeš. Tahiti, Bora Bora, Maupiti, Anaa, Rurutu, Vahitahi.... Preden škripnem moram dejansko tudi jaz to v živo doživet (btw, € za ta podvig se nabirajo na posebnem računu že nekaj let
wink-1.gif
).
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.869
35
48
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Vaginar, pridi v Maribor pa vzemi "vijolčne" zraven, imamo to vse tukaj, boš mislil da si v Indoneziji!
evil.gif

z enim vijoličnim sem tam car
evil.gif
 

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
36
1. pogoj: mora bit dost stvari za videt (v mojem primeru zgodovinske zanimivosti)
2. pogoj: potovat moram samostojno, sepravi brez kake agencije
3. pogoj: poceni piva
4. pogoj: prijazni domačini
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.869
35
48
Jagodni izbor me bolj zanima kot dominikanke! Lahko tut na pm kaj več sporočiš!
evil.gif
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.869
35
48
Da ne boš rekel da bluzim evo slike! Po več vijoličnih se mi ni dalo v sef it zato je na kupčku samo eden!
majhen kupček ojrov!
cheer.gif

Zdaj pa še ti povej in pokaži da ne bluziš!
grims-1.gif
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.869
35
48
No v kanado bi tut jaz šel, sam ne na kolesarjenje, bi si pa definitivno izbral oglede njihove narave!