Samsung Galaxy S24

22. jul 2007
12.789
1.309
113
123

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.057
-900
83
sam kok se bere po raznem googlo o tem exynos 2400 bo kar dober, da naj bi ga spilili u nulo, da neb prihajalo do istega problema kot prej.
prvo je blo rečeno da naj bi biu 2100 not, zgleda da se ni obnesel
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.712
78
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
A ni tu bolj fora v protekcionizmu za domači Qualcomm?
Možno, da gre tudi za to! Ampak moja izkušnje je drugačna. Leta gledam teste in ocene (sem nato ugotovil, da gre večinoma za ameriške, kjer imajo vgrajene SD procesorje) Samsungovih telefonov iz serije S (hitrost delovanja, segrevanje, trajanje baterij, ..., predvsem pa kvaliteta fotk) pa mi ni bilo jasno zakaj se potem moj telefon z enako oznako a kupljen v EU obnaša povsem drugače.

Jasno mi je postalo ko sta mi v roke prišla telefona S20 FE in S20 FE 5G z načelno popolnoma enakimi karakteristikami, dejansko pa niti približno primerljiva. Prvič smo pri nas lahko kupili 2 Samsunga z enakimi karakteristikami a z različnima procesorjema: prvi z Exynosom, drugi pa s Snapdragonom. In razlike so drastične, ogromne, v korist SD seveda, ki je boljši na prav vseh področjih.

Kar se mene tiče bom (dokler bo Samsung proizvajal telefone z obema procesorjema) kupoval samo še modele, ki bodo imeli vgrajeno SD čipovje!
Saj verjetno tudi Exynosi niso slabi, ampak so SD toliko boljši, da je prav grdo. Če ne bi bilo SD se ne bi pritoževal tako pa ...