Samsung Galaxy S24, S24 plus, S24 Ultra

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Hitro polnjenje od 0-50% v 30 minutah, vau:zardelalter:. Polnilec je zraven?
65% v 30min
Ni pa to nek vau. Samsung je na tem področju zadaj.
Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ recimo oglašuje, da se mu napolni 100% v 19 min.
Polnilca seveda ni zraven že par let, mislim da tam od S21 naprej.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: WPT78

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.959
5.040
113
No... saj telefoni niso kot avti, da moraš kavico zraven pit in gledat kako se polni. Polniš ga doma, v službi, avtu... Vsaj jaz imam na vseh lokacijah polnilce in polnim kje mi pride in mi je vseeno kako dolgo se polni. V bistvu imam hitro polnjenje izklopljeno. Bolj pomembno je da baterija zdrži 24 ur.
 
  • Všeč mi je
Reactions: SpEkTr

Clancy

Majstr
20. avg 2007
788
353
63
Saj najslabša kombinacija je itak, ko ima telefon slabo baterijo in počasno polnjenje še zraven. Če je vsaj nekaj od tega ok, še gre.
Moj prejšnji S21 5g, je imel oboje slabo. In sedaj vidim, da ta novi S24, ni nič boljši, saj je tehnologija polnjenja na ravni izpred pet let. Razen, če je baterija vzdržljivejša.
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Samsung se očitno odkar mu je razneslo tistega Nota boji forsirat to hitro polnjenje, zato ne pretiravajo s tem ne vem kako hitrimi polnilci in baterijami.
Je pa to odlična in ena najboljših zadev, to hitro polnenje. Ni ti treba gledat koliko in kdaj ga boš dal polnit, pač po potrebi ga v tistih parih minutah priklopiš tako ali drugače in imaš spet mir, ne pa da te vedno skrbi, če ti bo zdržalo "24ur"
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: WPT78

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.057
-899
83
Danes imamo predstavitev novih modelov S24, v Kranjski Gori - samsung unpacked ob 18 uri, al bo veselo, pa za teste dobimo telefone, zagrebem se za ultro.
HAHA, na s24 ultra, smo dobili prvi updejt, drgač pa nč boljš ali slabš od s22 ultra ali s23 ultra. Razn nova večja številka in novejši. Za nakup se jaz nebi odločila,
ta testni 512GB je dober:

1705932574208.png
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
WPT78
WPT78 - 10-2.jpg
A to si sebe prepoznal v tem komentarju.
Če že znaš vnašat negativne "reakcije" oziroma "objave ne odobravam" po celi temi oziroma na vsak moj komentar, potem te še podkrepi z tehtnimi razlogi v nasprotnem primeru se odstrani iz teme. Hvala.

Res nivo 5 letnega otroka.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: WPT78

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.057
-899
83
Če še ne veš, če smo ga dobili za testne namene ob predstavitvitvi v Kr. gori ga ne smemo prodajati, kot tudi ga predstavljati na raznih forumih, ampak tvoji komentarji so spet za otroka 5 letnika, še v vrtcih znajo z možganami misliti. Zdj pa prstek v usta pa cuzaj. Negatvne ali pozitivne bom pa dajali komur jaz hočem , bo šlo : RAZUMEVANJE, ali rabiš podnapis

Cel forum, Alter, kje so tvoje teme ali kjer sodeluješ, čaka na tvojo odstranitev, naredi nam vsem uslugo in se odstrani. Pa ne bo nobenih problemov.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Če še ne veš, če smo ga dobili za testne namene ob predstavitvitvi v Kr. gori ga ne smemo prodajati, kot tudi ga predstavljati na raznih forumih, ampak tvoji komentarji so spet za otroka 5 letnika, še v vrtcih znajo z možganami misliti. Zdj pa prstek v usta pa cuzaj. Negatvne ali pozitivne bom pa dajali komur jaz hočem , bo šlo : RAZUMEVANJE, ali rabiš podnapis

Cel forum, Alter, kje so tvoje teme ali kjer sodeluješ, čaka na tvojo odstranitev, naredi nam vsem uslugo in se odstrani. Pa ne bo nobenih problemov.
Ti pa res nimaš vse pošlihtano v glavi. Pa boli mene k kje si ti bil na kakšni predstavitvi :valjamse: in kaj ti smeš z njim delat ali ga predstavljat. Zaradi mene ga imaš lahko samo namesto vibratorja, da si ga vtikaš veš kam.
Nobeden se nate ni niti spomnil niti te omenjal pa se nekaj tukaj bašeš in oglašaš kje si ti bil, pa koga to briga :bonk:
Prstek jaz tebi lahko dam veš kam, tako da ja spelji se v svojo luknjo v Kranjsko goro al pa nazaj v klet iz katere si prilezel božček.
V tej temi pa hočem imet mir in neko normalno debato. Si dokazal v prejšnih temah na katerem nivoju si in če nočeš spet it v toplice se izogibaj mene in mojih tem. Odpri si svojo temo pa not nabijaj kolkr hočeš, obljubim da mene ne bo not!
A bo šlo, a ti še narišem!
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: WPT78

Clancy

Majstr
20. avg 2007
788
353
63
A pri xiaomiju je?
Bom jaz odgovoril, ker imam Xiaomi 13Pro.
Ja, pri xiaomiju je 120W polnilec zraven.
In ne samo to, da baterija zdrži 7 ur SOT, oziroma dva dneva normalne uporabe, baterija se od 0-100% napolni v pičlih 20-ih minutah.
Ja, saj vem, da se čez noč ima telefon čas polniti. Problem je recimo, ko zjutraj preden greš v službo, ugotoviš, da si pozabil zvečer priklopiti telefon na polnilec. 5-10 minut polnjenja med oblačenjem je dovolj za celodnevno uporabo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ador in Borg

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Zdaj samo se cakam da mi borg pove kaj vse mi ne bo funkcioniralo naslednje pol leta...
Preberi si moje komentarje izpred par let. Verjetno bo isto. Od takrat (S21 ultra) nisem imel več Samsugov.
Me pa zanima, če bo sedaj kaj drugače ;) Mi boš povedal čez par mesecev. Jaz napovem, da bodo potrebovali ene 10 posodobitev, da ga bodo kolikor toliko usposobili za normalno uporabo. Upam, da se motim. Če pa bo kakšen dober deal ga pa mogoče že prej preizkusim.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: WPT78

netko

Guru
25. jul 2007
6.748
2.102
113
7 9 20 in 22 sem uporabljal od prvega dne ravno tako kot 24ko sedajle... torej brez tezav in imel sem jih pred ali takoj po predstavitvi
 
  • Všeč mi je
Reactions: WPT78 in p4pe