Samsung galaxy S21 FE

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
ja, kaj pa če nimam ničesar? tastar polnilc sem vrgu stran, k je itak počas filal... pc ne uporabljam...

res, šparajo tam, k je najmanj treba.
 

Clancy

Majstr
20. avg 2007
788
353
63
Jaz svojega hitrega polnilca od P30 vsekakor nisem vrgel vstran. Priklopim gor S21, in glej ga zlomka, hitro polnjenje ne dela. Baterija se polni približno 1 uro dalj časa kot na prejšnjem P30.
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.316
1.339
113
Pri meni hitro polnjenje dela načeloma z vsemi starimi polnilci. Super hitro pa samo z originalnim vtičem, ki sem ga dobil ob nakupu note 10+. Kabel je pri starem notu in novem s22 isti, USB C na vsaki strani.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
Jaz svojega hitrega polnilca od P30 vsekakor nisem vrgel vstran. Priklopim gor S21, in glej ga zlomka, hitro polnjenje ne dela. Baterija se polni približno 1 uro dalj časa kot na prejšnjem P30.

pa sej vem, sej ga jest tud ne. govorim "kaj pa če"

sam to je tko, k da bi prodal avto brez, ne vem... sklopke. sej jo lahko iz tastarega vzameš.

Pač ne vem, kako lahko prodajo paket brez da lahko usposobiš napravo da deluje.
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Zato pa gremo na usb-c priključke. Zato, da boš lahko imel en polnilec za vse. Seveda polnilci in kabli z usb-a priključkom pa delujejo za specifične naprave.
Samo, da se bo to vse uskladilo bo trajalo še ene 10 let.
 

zale

Zelenc'
25. dec 2022
1
0
1
Včeraj nabavil ta telefon za mojo... So pa začeli fejst šparat... V škatli telefona samo telefon in kabel.. No, saj sem to tudi vedel pred nakupom.. Pri nakupu mojega S20 je na ekranu bila tudi zaščitna folija, ki je še danes na ekranu (po skoraj 2 letih... ;) ). Zanima me, če se da kupit kakšno takšno zasčitno folijo tudi za S21FE? Ali je edina opcija zaščitno steklo? Ker ima moja telefon dosti v torbici in ima silikonski ovitek, ekran ni nič zaščiten... Enako me zanima, če obstaja kakšna zaščitna folija za kamere?
Lep pozdrav .Tudi jaz sem nekje oktobra kupila telefon, pa nimam nikjer računa, sem ga izgubila. Se spomniš koliko si plačal zanj? Ker bi ga zamenjal za drugega.
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Lep pozdrav .Tudi jaz sem nekje oktobra kupila telefon, pa nimam nikjer računa, sem ga izgubila. Se spomniš koliko si plačal zanj? Ker bi ga zamenjal za drugega.
Pokliči tja kjer si ga kupil-a pa ti bodo povedali koliko je bil telefon. Tudi kopijo računa bi ti poslali na novo, če je bilo vse "uradno".