Samsung galaxy S21 FE

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Kateri chipset pa ima? To bi trenutno naj bil boljši nakup kot S21 5G?
Naj bi bil snapdragon888 (sem gledl po menijih, pa nekako ne najdem, kje je oznaka procesorja). Ampak po opisih sodeč je za evropski trg snapdragon.

Sem nesel danes nov aneks in star S7 na RAM2. So prijazno vzeli podatke, dal sem naš TRR in v enem mesecu bo prišlo 250EUR + xx centov. Pravijo, da je bil takšen naval, da so razprodali vse S21 in so zato dali tudi S21 FE v akcijo...

Jernej
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Je ta deal možen samo ob vezavi?
Ne. Kot vem, lahko kupiš praktično kjerkoli v Sloveniji in potem uveljavljaš popust. Na samsungovi strani imaš kot partnerje za to akcijo navedene vse operaterje, bigbang, mimovrste, harvey norman in še enega). Samsung ti pač da toliko popusta, ostale cene so tako ali tako dogovor med uvoznikom in trgovcem. Pač najprej vprašaš trgovca, če ta deal velja in če reče da, kupiš in greš na RAM2 z računom in starim telefonom.


Jernej
 
  • Všeč mi je
Reactions: tobacco in Borg

Clancy

Majstr
20. avg 2007
788
353
63
Če odmislim teh 6€/mesec več za S21, kateri je boljši telefon? S21 z exynos chipsetom, ali S21FE z snapdragonom?
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Ne. Kot vem, lahko kupiš praktično kjerkoli v Sloveniji in potem uveljavljaš popust. Na samsungovi strani imaš kot partnerje za to akcijo navedene vse operaterje, bigbang, mimovrste, harvey norman in še enega). Samsung ti pač da toliko popusta, ostale cene so tako ali tako dogovor med uvoznikom in trgovcem. Pač najprej vprašaš trgovca, če ta deal velja in če reče da, kupiš in greš na RAM2 z računom in starim telefonom.


Jernej
Evo,

iz Janusa sem dobil mail in sem jim poslal račun za 250 EUR z DDV. Torej so za telefon dali 0,00EUR... Še da pride denar na TRR :).

Jernej
 

Clancy

Majstr
20. avg 2007
788
353
63
Ja, meni so tudi dali točno 250€ za vsakega. Sem jim poslal iPhone 6s plus in S8, ampak sta bila oba z počenimi ekrani in nedelujoča.