Samsung galaxy S21 FE

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.309
1.327
113
Čak oni si ta dali za star nedelujoč s8 250 eur popusta? Pismo gledam, da imajo podobno akcijo tudi za nove s22 :)
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.265
117
63
Seveda so. Ampak če bomo hoteli S22, bo treba dati malo več kot za S21. Je bil pa S21FE vseeno dober nakup. Sem pa skeptičen tudi glede S22, malo primerjam z mojim S10e in nisem prepričan, če bi sploh menjal. Je sicer res, da ima moj telefon težave s konektorjem in ga polnim praktično le brezžično, ampak velikost je tamtam, resolucija ekrana tudi, foto je na mojem že dovolj dober. Pa ne vem, kaj je s prstnim odtisom. Malo sem se igral na S21FE in me tam ni prepričal. Pa na S22 je verjetno enak čitalnik? Poleg tega imam pa ta telefon povezan še z avtom in tudi ne vem, če S22 podpira brezstično odpiranje. Glede na vse težave me je menjava praktično že minila...

Jernej
 

matej1990

Fizikalc
14. feb 2020
468
110
43
S21 FE je "nov" mobitel le na papirju. Komponente so iz S21 serije in v določenih primerih (kamera, RAM) celo slabše kot pri S21 modelu. Z razlogom je cenejši in poimenovan S21 FE in ne S22 FE.
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.710
77
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
S21 FE je "nov" mobitel le na papirju. Komponente so iz S21 serije in v določenih primerih (kamera, RAM) celo slabše kot pri S21 modelu. Z razlogom je cenejši in poimenovan S21 FE in ne S22 FE.
Seveda je veliko resnice v tem kar si napisal, ampak pri vsem skupaj pa je (vsaj meni) najpomembneje, da poganjajo 20 in 21 FE 5G telefone tudi pri nas Snapdragon procesorji (v primeru S21 FE 5G model 888) in ne Exynosi, ki poganjajo vse ostale 20 in 21 modele pri nas v EU.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.214
5.236
113
Tako Samsung kot tudi nekateri ostali imajo pravila/obljube, da bo recimo tok in tok major updateov - generacij OSa. Samsung mislim da 3. In s21 FE pride z 12ko, ostali s21 pa z 11ko. Prvi se torej lahko nadeja ene posodobitve več...
 

Clancy

Majstr
20. avg 2007
784
351
63
Bom kar v tej temi vprašal.... katero brezžično polnilno postajo za dva telefona priporočate? Polnila bi se S21 in S21FE. Mora to biti Samsung, ali obstaja še kaj drugega, cenejšega in da je tudi ok?
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.691
349
83
Včeraj nabavil ta telefon za mojo... So pa začeli fejst šparat... V škatli telefona samo telefon in kabel.. No, saj sem to tudi vedel pred nakupom.. Pri nakupu mojega S20 je na ekranu bila tudi zaščitna folija, ki je še danes na ekranu (po skoraj 2 letih... ;) ). Zanima me, če se da kupit kakšno takšno zasčitno folijo tudi za S21FE? Ali je edina opcija zaščitno steklo? Ker ima moja telefon dosti v torbici in ima silikonski ovitek, ekran ni nič zaščiten... Enako me zanima, če obstaja kakšna zaščitna folija za kamere?
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
486
-192
28
Zanima me, če se da kupit kakšno takšno zasčitno folijo tudi za S21FE? Ali je edina opcija zaščitno steklo? Ker ima moja telefon dosti v torbici in ima silikonski ovitek, ekran ni nič zaščiten... Enako me zanima, če obstaja kakšna zaščitna folija za kamere?
Seveda obstajajo samo folije. Zadnje čase se itak ne namešča več stekel.
Imaš zelo kvalitetne folije Screenknight.
ali poišči tukaj imaš tega malo morje, zraven dobiš tudi za kamero.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Včeraj nabavil ta telefon za mojo... So pa začeli fejst šparat... V škatli telefona samo telefon in kabel.. No, saj sem to tudi vedel pred nakupom.. Pri nakupu mojega S20 je na ekranu bila tudi zaščitna folija, ki je še danes na ekranu (po skoraj 2 letih... ;) ). Zanima me, če se da kupit kakšno takšno zasčitno folijo tudi za S21FE? Ali je edina opcija zaščitno steklo? Ker ima moja telefon dosti v torbici in ima silikonski ovitek, ekran ni nič zaščiten... Enako me zanima, če obstaja kakšna zaščitna folija za kamere?
Ženske, ki nosijo telefone v torbicah, si navadno omislijo ovitke v obliki denarnice, pa še za nekaj kartic je prostora.