Samsung Galaxy S IV - izid

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.400
711
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
In dobili so ga tisti, ki nikoli ne bodo napisali testa... tisti, ki bi ga pa dejansko testirali, pa smo izviseli ...
frown-1.gif
...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.400
711
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Samsung GALAXY S4 LTE od sobote v Mobitelovi ponudbi

Družbi Samsung Slovenija in Telekom Slovenije sta danes predstavili pametni telefon GALAXY S4 LTE. Novi mobilni telefon predstavlja četrto generacijo mobilnega telefona GALAXY S, ki uporabnikom prinaša vedno nove razsežnosti mobilnih komunikacij. Slovenskim uporabnikom bo na voljo ob svetovnem pričetku prodaje, v Mobitelovi akcijski ponudbi od sobote, 27. aprila, naprej.

http://www.mobile.si/articles/samsung-galaxy-s4-lte-od-sobote-.html

skitched-20130426-073219.jpg
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Jest,
s Tuplijem združita moči,.. prepričan sem , da bi ga za kak vikend posodil kajne Tupli? Recimo za vikend,..
b
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
hmm letos,..
evil.gif
zagotovo,..
kaj jaz vem,.. upam da kmalu,..recimo po prvem maju,..pa ne me za besedo držat ker nimam informacij, le ugibanja,..
b
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.444
1.012
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Jest,
s Tuplijem združita moči,.. prepričan sem , da bi ga za kak vikend posodil kajne Tupli? Recimo za vikend,..
b

Takele se mi ne gremo
wink-1.gif


Obljubljenega imamo za ponedeljek ali torek... Bomo videli...
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Jest: a ti ga nisi dobil na testiranje?
rolleyes-1.gif


A bo kdo (od tistih, ki ste ga prejeli na test) naredil kakšen video review?
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
29
48
ksz

Danes je v Telekomovem centru v Europarku Maribor stalo pomoje ene 30 ljudi, ki so čakali na S4.
bonk.gif
 

KejsiStoner

Pripravnik
15. nov 2007
180
6
18
Cabo Verde
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik KejsiStoner pravi:
Tehnični mediji so ga dobili že v začetku tedna
wink-1.gif

Saj zaradi mene tudi, ce ga imajo... Ce imajo PR sluzbe uvoznikov tako filozofijo, da je bolje, da ga dobijo prvi razni lifestyle mediji ... tudi prav...

Mobinet vem da ga je dobil že v začetku tedna. Pa nisem ziher da je to lifestyle in ne tehnična revija. Popravi me če se motim.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.400
711
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Mobinet je kot kaze izjema... predvidevam da zaradi tega, ker je izsla nova stevilka v petek ...

Konec koncev sem ze napisal, da mi je vseeno... Uvoznik oz. njegova PR agencija se sama odloca, kdo ga prvi dobi... Ne mislim pa nekomu teziti zato, da bi ga dobili na test...
tongue-1.gif
 

mobifrik99

Fizikalc
20. nov 2007
1.138
5
38
Ma kaki test, kaj bluzite...saj vemo angleško in si lahko preberemo tudi kaj test iz tujine. kdo pa sploh bere slovenske teste, če lahko tujega že veliko prej preberem ali pogledam...

tiste lifestyle gluposti pa itak ne morem videti, ko začnejo nabijat kaj in kako je nekaj dobro in bla bla bla...
 
Nazadnje urejeno: