Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
... pri prejšnjem updejtu na JB ni bilo, vsaj pri meni, nobenih problemov.
wink-1.gif
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Bad.Zakaj pa jih nisi shranjeval na kartico? Je nimaš? Drugič pa idi po seznamu, da neboš kaj pozabil.Pa zaj si ga naredi
grin1.gif


Spet se je izkazalo, da android uporabniki ne exportajo pogosto stuffa oz. praznijo naprave.Seveda da ne, če mormo uporablat šrot kies al kaj majo ostale firme za en program. Sploh ne vem, če se da sinkat fotke s kiesom iz SD kartice?! Naj nekdo proba.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Ne uporabljam za slike oz. multimedijo.Pa po dveh letih zgubiš 50GB in podatke, če jih prej ne preneseš dol.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.800
129
63
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Ne uporabljam za slike oz. multimedijo.Pa po dveh letih zgubiš 50GB in podatke, če jih prej ne preneseš dol.

Nič jih ne zgubiš
ne-ne-1.gif

Tole si preberi, je lepo pojasnjeno, da se ti ob vsakem brisanju datotek prostor le počasi zmanjšuje da prvotnega.
smile-1.gif
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Torej, če zafilam 50GB v 2 letih in nič ne brišem, me bojo dokumenti tak dolgo čakali, dokler ne zbrišem kaj. Kaj pa če se odločim, da ne mislim nič zbrisat? Nebom mogel sinkat, kar pomeni, da nebom mogel uporabljat dropboxa, dokler ne pobrišem recimo 47GB zadev, dokler ne pridem do svojih 3GB, ki jih imam.

Pa sem prijavljen v Dropbox z sgs3 pa nimam 50GB recimo. Samo mojih osnovnih 3GB.Ko pa sem se pred 2 mesecema prvič vpisal z sgs3 na dropbox pa mi je ponudlo 50Gb in sem jih zagotovo potrdil????

Mam raje na disku.Samo meni dostopno.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.800
129
63
Nimaš kaj potrjevat
uf-1.gif

Če si se prijavil na SGS3 z tvojim DB računom si dobil +48GB (2 je v osnovi free).
Lepo se prijavi na tvoj Dropbox pa javi koliko prostora imaš vse skupaj.
priden.gif

Pod "Events" na spletu ti piše do kdaj imaš veljavnih teh dodatnih 50GB.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Kupil sem nekaj dni star sgs3 in zgleda, mi je prvi lastnik porabo 50GB.Se pa je obvestilo o 50GB pojavlo že 3krat, ko sem flešal in se vpisal v dropbox. Trenutno mam 230.5 MB of 3 GB used tak da sploh ni sile. Za dokumente mam še prek dovolj prostora.

Tisto, da pa ti ne brišejo, ko poteče rok sicer nekaj pomeni, moraš pa sam pol vse pobrisat, če še sploh želiš kdaj uporabljat dropbox...
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.800
129
63
Jaz imam takole: 5.9% used (4.3 GB of 72.85 GB)
cheer.gif

Tvojemu prodajalcu telefona pa "Bog požegnaj" tistih 50GB.
Mojih +50GB sem dobil z Galaxy Tab2 7.0
shocked-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Jozesk

Pripravnik
7. jun 2012
68
0
6
Kako pa shraniš kaj na dodatno kartico, meni ne ponudi te možnosti. Obstaja kakšen programček za prenos na kartico?

LP
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Meni je 4.1.2 deloval popolnoma brez problemov. Naredi pred in po flešanju data reset in dalvik wipe in ima da dela brez problemov
 

kiny

Pripravnik
15. avg 2007
74
0
6
hvala za odgovor, sm imela vse naštimano, ker mi je sinhronizacija delala brez problema več kot mesec dni, pol pa en mesec kr ne. sm pa zdaj naložila 4.1.2, pa mi je spet neki štekalo pri stikih in sporočilih, tk da sm dala factory reset in zdej dela vse brez problema
smile-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.