Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.541
1.074
113
Titograd
Baterija pa še vedno kot v času enojedrnih 700 mhz
bonk.gif


Kupujem nekaj novega, pa da ni ravno najbolj osnovna zadeva, saj velikosti so minimalno 4 cole....... večinoma pa še malo več, kam bom to dal?
bonk.gif
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Z baterijo bom zadovoljen takrat, ko bom moral kupiti nov polnilec, ker se ne bom spomnil, kam sem starega vtaknil.
grin1.gif
 

GrandFelix

Fizikalc
15. feb 2011
1.453
0
36
Pa tut pri sami izbiri materialov bi lohk mal manj šparal. S3 je tko češko narejen, da ni za nikamor. iPhone (kvalitetna izdelava samo da bi bila velikost S3) + Andorid (super OS) bi bla zmagovalna kombinacija.
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
Men baterija drži od pol dneva - non stop fotkanje in snemanje do dan in pol - povprečna uporaba (sms-i, chat,pogovori, sem in tja kakšna fotka) ... Prej sem bil navajen polniti telefone 1x do 2x tedensko, tako da je bil prestop na pametni telefon kar šok ...
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
No o kvaliteti izdelave iPhona bi lahko marsikaj razpravljali,res da S3 izgleda bol plastično toda je veliko bolj vzdržljiv kot izgleda,da ne govoriva o S2.iPhone 4(4s)je še tam tam medtem ko je 5ka baje porazna.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Ma sej tisti, ki ni zadovoljen z baterijo v S3 si lahko omisli 4600mAh namesto orignalne 2200mAh al kolk je že...
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Hej! Eno vprašanje za S3, a je kakšna opcija da s kakšnim programčkom ali čimerkoli že spremeniš da v primeru neodgovorjenega klica tista modra lučka v hitrejših intervalih utripa? TnX
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Hmm ne vem no, jaz nimam roota pa dela?! Mam rumeno za sms, oranžno za mms, vijolčno za no signal itd.. Pravkar stestirano.
wink-1.gif
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.164
486
83
Brat bo treba:

Configure LED color and its flashing frequency for notification as shown below:
- Miss call
- SMS
- MMS
- Gmail
- Calendar reminder
- Google Talk
- *Email
- *Facebook and Messenger
- *Twitter
- *WhatsApp
- *LINE
- *GO SMS Pro
- *Handcent SMS
- *Any 3rd party apps (Only applicable in Alternating Mode)
- Low battery
- Battery charging
- Battery charged
- No signal
- No 3G/4G
- No Wifi
From Jelly Bean onwards, ROOT is required for those mark with asterisk *.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Hmmm še ena težava, svoj gmail račun sem sinhroniziral z S3, enako kot z S2 pred tem in zdaj mi prikazuje v telefonskem imeniku vse vizitke stikov tudi iz mailov ven, pa sem obkljukal v nastavitvah imenika "Samo stiki s tel. št." pa še vedno isto kaže vse.... Rešitev?
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Pojdi še v Stiki za prikaz-tam označi po želji ali pa pojdi še v Prilagojen seznam in označi kaj bi rad.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Ne vem meni takoj preklopi,poizkusi telefon resetirat,pa sigurno nimaš teh stikov shranjenih na telefonu?Če si uvozil vse stike na telefon je itak jasno da ti bo vse prikazovalo.
 
Nazadnje urejeno:

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.154
4.022
113
Je že kdo probal novi JB 4,1 na VW premium avtoinštalaciji z rSAP om če dela normalno. tak kot 4,04
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Nekaj me zanima. Se pravi ce nimam rootanega telefona, potem nikakor ne morem backupat aplikacij in iger in njihovih nastavitev?
Ali gre s kaksnim programom?
Kaj pa najboljse uporabit za SMS-e backupat?
Tnx
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38


1. Kies ima backup opcijo, vendar ne za progress
2. Na Playu imaš ogromno appov za backup, vendar žal ne shranijo vseh nastavitev, ne shranijo napredka v špilih itd..
3. Na samsung accountu lahko shraniš sms/mms
4. Ne maram root-a, ker sem že dobil error , pomojem je poraba baterije še večja itd...

Jaz uporabljam My backup pro.Določene .apk imam kar na kartici, kot tudi slike in muziko.Kar pa onemogoča lepo sinhronizacijo, ker nimam zadev v Kiesu. iTunes je naprimer mel povezave do map in ko sem mel nove slike v mapi, jih je naložlo še v telefon pri sinhronizaciji. Zdaj na samsungu moram ročno kopirat na kartico. Tako, da je zadeva slabša, kot pri iphonu. Res pa je, da imaš razširljiv spomin in po potrebi odstraniš kartico, daš kaj gor itd... Nekaj slabosti in nekaj prednosti...

Dejansko kar še fali androidu je splošen backup, kot pri iphonu in funkciji restore/update.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.