Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Citat:
Uporabnik medo10 pravi:
KSZ
Bom dal kr v to temo. Na S ACE mi zadnja dva dni telefon kar sam vklaplja internet povezavo, kljub temu, da jo imam pod meni WIfi...-->mobilna omrežja-->Uporabi paketni prenos odkljukano to opcijo in imam nastavljeno na Wifi. Vklopi pa jo vedno, ko telefon "prižgem" iz mirovanja, ko pregledam SMS, mejle, telefoniranje,... Ter, tudi vmes v mirovanju, ker mi sedaj pošilja novo pošto,...
A kdo ve, kaj je vzrok temu "samovoljnemu" vklapljanju prenosa podatkov?

Zalaufi Play Store, pa poglej nastavitve automatskega posodabljanja aplikacij..
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Vse odklenjeno, kot pravi zakon. Edino simobil si dovoli zaklepat iphone, da bi pridobil čimveč naročnikov, ker ga ima edini uradno v prodaji.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
No uredu pustmo zakone, kdaj je bilo ze uzakonjeno da so telefoni odklenjeni pa nevem ce je bilo temu tako.

OK potem so odklenjeni. Hvala
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
V Play store imam nastavljeno posodobi samo preko WiFi ter da me naj obvešča o novostih.
Opcijo Samodejno posodabljanja nimam obkljukano.
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.867
19
38
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Vse odklenjeno, kot pravi zakon. Edino simobil si dovoli zaklepat iphone, da bi pridobil čimveč naročnikov, ker ga ima edini uradno v prodaji.

Če že, vsaj napiši, kot je res: tako pravi zakon za Mobitel.
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Ja, zdej sem pa vse te zadeve odkljukal, pa zaenkrat je mir
cheer.gif

Hvala!
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik Cawo pravi:
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Vse odklenjeno, kot pravi zakon. Edino simobil si dovoli zaklepat iphone, da bi pridobil čimveč naročnikov, ker ga ima edini uradno v prodaji.

Če že, vsaj napiši, kot je res: tako pravi zakon za Mobitel.

Mobitel je kot prvi mel odklenjene telefone in to očitno ni dišalo nekomu in je zato moral simobil tudi začet odklepat telefone (junij 2008 ?), kateri je mel kot zadnji še zaklenjene.Pri tušu pa so tut bili vedno odklenjeni.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.541
1.074
113
Titograd
ksz.....

Sem imel galaxy s3 v rokah, razstavnega v m@ centru........ na zgornjem delu ekrana je imel v zaslon vžgane črke, kot včasih pri starih CRT-jih če je dolgo časa bil en in isti napis..... DAFUQ?? Upam da ni to kaka težava, ki zna doleteti več telefonov? Sploh nisem mislil da je danes to še možno....
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
AMOLED zasloni imajo tudi še kakšno drugo težavo in sicer, da se eni piksli ugasnejo prej kot drugi kar na telefonu izgleda potem kot takšne packe od tinte na zaslonu ampak to se vidi samo če si v temni sobi oz. ponoči, na telefonu mora biti črno ozadje in visoka svetlost zaslona. Pri meni se na S3 vidita 2 tako velika fleka nekje na sredini zaslona da sem prvo mislil, da imam počen ekran ker sta packi takšnih oblik. Sem pobrsal po spletu in pisal na servis in od obeh dobil enak odgovor, to se pojavlja na vseh AMOLED zaslonih in je to popolnoma normalno, imajo pa eni hujše "simptome" kot ostali. Zamenjava zaslona recimo ne pomaga, eni so recimo dobili zaslone, ki so imeli še več pack kot pa tisti pred menjavo
smile-1.gif
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Niti naj ne bi bili to mrtvi pixli ampak je prag, ko se določen pixel popolnoma izklopi nižji od ostalih, potem ko pride do tega, da ima skupina pixlov nižji prag od ostalih je to vidno kot temna "packa" na zaslonu ampak tako kot sem napisal, samo če si v temi in imaš dovolj visoko osvetlitev zaslona.

Sem pa tudi jaz imel prej vse Android telefone z AMOLED zasloni (Desire, Galaxy S, Galaxy S2, Note,Galaxy Nexus) in nisem te težave nikoli opazil je bila pa 99% prisotna po mojem, ker naj bi imeti to vsi AMOLED zasloni ampak v blažji obliki, na S3 pa kot zakleto tak velik flek. Drugače pa ima preverjeno S2 te flekce pa Galaxy Nexus, PSP Vita itd...
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

Dejte mi se zaupat glede teh silikonskih ovitkov za s3, vrjamem da je dobra zadeva za met, ce ze odleti telefon po tleh, ampak dejstvo je da se ti sigurno cez cas nabere med etuijem in telefonom svinarija ki se pri uporabi telefona in malenkostnim premikanjem etuija pocasi drgne v plastiko telefona in tako naredi rise na plastiko. Je kdo to zasledil?

Vcasih k so bili stari telefoni s tistimi usnjenimi etuiji so bili telefoni recimo na zaslonu kjer ni bilo nevem kaksnega prileganja cist spraskani displayi, bolj kot ce nebi etuija imel.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Pač na 2 tedna ali več vzameš etui dol, ga umiješ in daš nazaj gor.Na iphonu 3g nisem mel problemov s praskami niti po več mesecih.
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
30
48
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
ksz

Dejte mi se zaupat glede teh silikonskih ovitkov za s3, vrjamem da je dobra zadeva za met, ce ze odleti telefon po tleh, ampak dejstvo je da se ti sigurno cez cas nabere med etuijem in telefonom svinarija ki se pri uporabi telefona in malenkostnim premikanjem etuija pocasi drgne v plastiko telefona in tako naredi rise na plastiko. Je kdo to zasledil?

Vcasih k so bili stari telefoni s tistimi usnjenimi etuiji so bili telefoni recimo na zaslonu kjer ni bilo nevem kaksnega prileganja cist spraskani displayi, bolj kot ce nebi etuija imel.

Nekaj strani nazaj sem jaz opisal moj problem z originalnim samsung ultra slim coverjem.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.