Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Mogoče se avtomatsko prilagodi routerju.

Zagotovo. Zgleda pa , da so opcijo ročne nastavitve skinli.

Ma kdo kaki link do dobrih wallpaperjev?Appsi za ozadja so bolj tak tak...
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
aplauz.gif
Včasu symbiany so bli top stran, kar jim je očitno omogočlo, da so še danes aktivni.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Zedge ima tudi svoj app za androida na Google playu tako da direktno lahko prenešaš na gsm.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Zedge ima tudi svoj app za androida na Google playu tako da direktno lahko prenešaš na gsm.

Vem.Samo kaj ko nobenga wallpaperja ne morem odpret in nastavit. Unable to open... Sem pa našel nekaj lepih.Bom kar prek googla poiskal malo večje slike pa bo.
 

AndrejK

Fizikalc
7. sep 2007
1.279
3
38
SI
Pred kratkim sem namestil Jelly Bean (4.1.1) na S3 in v principu sem zadovoljen, edino pri e-mailu imam problemček, katerega ne znam sam rešiti. Ko odprem mailbox (T2, če je mogoče pomembno), se ekranček zatemni, da skoraj ne vidim kaj je napisano. Ko odprem posamezni mail, je osvetlitev ekrana ok. Ko grem iz mailboxa se za delček sekunde ekran osvetli na normalno jakost.
Pri gmailu tega problema ni.
Ima kdo podobne izkušnje? Bi ponovna nastavitev mailboxa odpravila težavo? Iskal sem že, če je kje ločena nastavitev za osvetlitev zaslona, ampak nisem našel.
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.719
82
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
Citat:
Uporabnik AndrejK pravi:
Pred kratkim sem namestil Jelly Bean (4.1.1) na S3 in v principu sem zadovoljen, edino pri e-mailu imam problemček, katerega ne znam sam rešiti. Ko odprem mailbox (T2, če je mogoče pomembno), se ekranček zatemni, da skoraj ne vidim kaj je napisano. Ko odprem posamezni mail, je osvetlitev ekrana ok. Ko grem iz mailboxa se za delček sekunde ekran osvetli na normalno jakost.
Pri gmailu tega problema ni.
Ima kdo podobne izkušnje? Bi ponovna nastavitev mailboxa odpravila težavo? Iskal sem že, če je kje ločena nastavitev za osvetlitev zaslona, ampak nisem našel.

Popolnoma enako pri meni ko odprem službeni mail na Echange strežniku, pri Gmailu pa je vse OK. In tudi jaz nisem našel "rešitve". Malo res moti, ni pa kritično, saj so novi, še neprebrani maili, normalno osvetljeni.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Ma k**c jih gleda, kam rinej os temi vlkimi zasloni. Bojo mel SGS 4 s 5" in note 3 s 5.6" recimo. Kar se teh ekranov tiče so mi res mal tečni. Galaxy Sx naj bo "normalnih" dimenzij, Note sorazmerno večji pa je to to.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Res je. Nekje pri 4.5 inčih bi bilo dovolj+kompaktno ohišje, pol pa note s 5.5 in več.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Točno neki takga sem imel v mislih ja. Sej mi recimo 4.8" na SGS 3 ni panike, ker sem mel prej taprvega Nota ampak vseeno, ne bi bilo nič narobe če bi bil zaslon 4.5" pa enaka resolucija pa bi bila zadeva še mal manjša, ker polj tut veliko bolj stabilno deluje v roki, ko zadevo uporabljaš z eno roko.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.