Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.719
82
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
Citat:
Uporabnik stankozaspanko pravi:
A ima sploh kdo od vas stock telefon ali imate vsi "sfrizirane"
shocked-1.gif


...

Jaz ga imam (in v bistvu sploh ne vem zakaj bi ga friziral) in bom glede na tole: http://www.youmobile.org/blogs/entry/Galaxy-S3-JellyBean-CRS naredil uradno nadgradnjo na 4.1.1, če se bo izkazalo, da bo delovala vsaj tako dobro, kot trenutna verzija.
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
Ma ja, jst mam tud stock varianto od Mobitela (različica sistema Android 4.0.4) in mi dela odlično, tako da ne vem zakaj bi karkoli spreminjal
confused-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik Gargy pravi:
http://pocketnow.com/2012/10/3...PhotoSphere.jpg

Tu si poglej, je še video zraven. Zadeva še ne dela "v nulo" (vidni prehodi med slikami), ampak zadeva je vsekakor za se igrat. Na linku se tudi vidi nov clean look kamere, kjer imaš pod prsti vse kar rabiš, brez nepotrebne navlake levo in desno...

No saj za iOS imaš tud par zastonjskih appov, ki delajo sfere. Verjetno pa ni implementirano v OS ravno zarad tega, ker ne dela brez napak.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Če nebi Apple ravno mesec nazaj dal skupaj z iOS 6 ven Apple Maps, bi tvoje sporočilo še imelo neko težo...
Drugače pa pričakujem iSphere okrog leta 2016 (glede na to, da so pompozno najavili panoramo v 2012)
hysterical-1.gif


Sphere na Androidu deluje v zaprtih, majhnih prostorih zelo slabo. Na prostem, v naselju pa deluje odlično, artefaktov skorajda ni, prav tako odlično uravna kontrast in svetlost med posameznimi slikami in tudi na pisanih "sferah" nisem opazil prehodov med posameznimi slikami, kar se glede svetlosti in barv tiče - pozna se par zamikov pri poravnavanju... Če se sfera dela nekje na bolj odprtem, ni več težav z poravnavo in je slika več ali manj popolna.

Torej, bližje nam so objekti, težje jih poravna, če pa so objekti od nas odmaknjeni, težav ni več...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik stankozaspanko pravi:
A ima sploh kdo od vas stock telefon ali imate vsi "sfrizirane"
shocked-1.gif


...

Tudi jaz imam stock, zaenkrat še 4.04 in nimam nobenega razloga za friziranje.
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.049
119
63
Doma
Tud jaz imam stock telefon, pa niti ni potrebe po friziranju.Je pa še na 4.0.4 androidu.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik bvader pravi:
Stock 4.1.1 + root za potrebe Titanium Backupa
Zakaj pa root in Titanium Backup.
Vse lahko backupaš tudi preko My Backup pro,samsung acaunta in gmail acaunta,kaj ne?Ne vem,vprašam,kaj je Titanium Backup drugačen?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Če nimaš roota, ne moreš beckapirati nastavitev aplikacij, n.pr. stopenj v igrah itd. Za nekatere je to grozno važno.
smile-1.gif
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Tako kot je že nekdo napisal. Titanium backup mi shrani vse aplikacije in njihovo vsebino na eno mesto in ne rabim v vsaki aplikaciji posebaj shranjevati nastavitev ipd. Mi pa Titanium recimo tudi omogoča, da aplikacije, ki jih ne potrebujem zamrznem in mi ne porabljajo RAM-a itd...Lahko odstranim sistemske aplikacije ali pa jih dodam kot sistemsko aplikacijo....Uglavnem za 5€ dobiš malo morje funkcij, ki včasih pridejo zelo prav. Lahko dela tudi backup direkt na dropbox ipd.
 
Nazadnje urejeno:

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Ne vem, če je že kdo vprašal, vendar me zanima nekaj glede kontaktov in sicer: ko grem pod imenik, imam vse kontakte enojne, ker imam tako naštimano, da mi bere kontakte samo iz telefona. Ko pa grem iskat določeno osebo, odprto imam na "tipkovnica" in vpišem prve črke osebe, mi vedno najde podvojen kontakt...recimo najdem Janez Kranjski in mi najde 2 Janeza Kranjska z isto cifro. Pod imenikom pa mi najde samo enega. Naj povem še enkrat, da imam prikaz vseh kontaktov samo iz telefona (gmail in iz sim kartice imam izklopljeno)
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Ja na številčnici pod hitrim iskanjem vedno najde vse kontakte, tiste ki so na SIM, v telefonu itd. in ti jih tam kaže podvojene. To je že ves čas enako, že od prvega Galaxy S-a. Mene tudi to moti, sploh ker se mi potem tudi dvojni kontakti sinhronizirajo v Parrota, zato sem kontakte iz SIM kartice pobrisal in imam zdaj tako kot je treba. Druge rešitve pa mi ni uspelo najti.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Ni za kaj. Malo še pobrskaj po spletu če obstaja kakšna rešitev za to težavo...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.