Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik Cawo pravi:
Jelly Bean na S3 ima še en bug in sicer, če imaš v developer options vse animacije nastavljene na 0, torej da nočeš animacij (animation scale), potem ne deluje brisanje home screena (da bi ga vrgel v koš).

Čim imaš določeno, da je nekaj animacij (lahko tudi 0,5×), pa zadeva deluje.
Ja samo to je samo v prvo,potem pa greš lahko nazaj in vse animacije izklopiš,potem pa deluje brisanje ,vsaj pri meni je tako.
 

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB
Citat:
Uporabnik Cawo pravi:
Jelly Bean na S3 ima še en bug in sicer, če imaš v developer options vse animacije nastavljene na 0, torej da nočeš animacij (animation scale), potem ne deluje brisanje home screena (da bi ga vrgel v koš).

Čim imaš določeno, da je nekaj animacij (lahko tudi 0,5×), pa zadeva deluje.

Kaki bug ? Kaj pa je "flick" z ekrana v "kos" drugega kot animacija ?
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Kje pa se sploh vklopijo animacije jst tega ne najdem?
Možnosti za razvijalce-Risanje-Merilo animacij okna,prehoda,trajanje animatorja.
Saj jih potem lahko spet izklopiš ker hitreje deluje touchwiz.
 
Nazadnje urejeno:

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Aha hvala našel...Sej lepo opozori pred vklopom da lahko pride do napak pri drugih programih.. očitno je to krivo za napake ki navajata
wink-1.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Citat:
Uporabnik Lorus pravi:
Kako deluje USB OTG?

Ali je potrebno imeti kak poseben kabel ali je dovolj micro usb na klasični usb?

Namreč imam en tak kabel od GoClever pa mi ne na enmu ne na drugeno ne dela

Kaka posebna vezava?

Nah... navaden microusb - usb mora lepo delat. Ceprav sem raje dokupil se enega original.
 

Lorus

Pripravnik
3. sep 2007
410
0
16
ljubljana
Citat:
Uporabnik MViper pravi:
Citat:
Uporabnik Lorus pravi:
Kako deluje USB OTG?

Ali je potrebno imeti kak poseben kabel ali je dovolj micro usb na klasični usb?

Namreč imam en tak kabel od GoClever pa mi ne na enmu ne na drugeno ne dela

Kaka posebna vezava?

Nah... navaden microusb - usb mora lepo delat. Ceprav sem raje dokupil se enega original.

Očitno bo treba originalnega kupit, ker z unim mi ne dela ...

A je potrebno kje kej posebej zagnat ali omogočit?
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.867
19
38
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Citat:
Uporabnik Cawo pravi:
Jelly Bean na S3 ima še en bug in sicer, če imaš v developer options vse animacije nastavljene na 0, torej da nočeš animacij (animation scale), potem ne deluje brisanje home screena (da bi ga vrgel v koš).

Čim imaš določeno, da je nekaj animacij (lahko tudi 0,5×), pa zadeva deluje.
Ja samo to je samo v prvo,potem pa greš lahko nazaj in vse animacije izklopiš,potem pa deluje brisanje ,vsaj pri meni je tako.

To sem tudi sam opazil, ja. Dela pa do reseta telefona, potem je zopet bug.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Citat:
Uporabnik MViper pravi:

Revolutiona sem imel gor samo nekaj dni in se mi je zdel hiter, lepo sparal baterijo in imel vse bonbone touchwiza. Omego sem pa kasneje dal gor, ima vec opcij in sem pol kar ostal na njej.

Ze imas v31 omego? Zadovoljen? Meni se zdi 30-ka hitrejsa, na 31 mi ze phone app odpira lep cajt..
crazy1.gif

Ja, spet mam Omego gor... 30-ko sem preskočil, je pa razlika med prehodom iz AOSP ROM-a nazaj na TouchWiz... Se pa je "usedla" po nekaj dneh, tako da ni zaznati nobenega lag-a, je pa res, da imam gor tudi Siyah z Extreme Perforamance nastavitvami (OC na 1.7 GHz)... Kljub vsemu še vedno ostane precej baterije zvečer in se mi ne zgodi, da bi do večera ostal brez... zaenkrat zadeva deluje super.

Se pa je pojavil "leak" kamere, ki bo na 4.2... Ko v letu 2012 Apple z pompom predstavi panoramo, lahko v kameri iz 4.2 uporabiš ti. Sphere funkcijo. Gre za posnemanje prostora v vseh mogočih smereh in na koncu dobiš "kroglo" prostora... Nov je tudi zoom, animacija ostrenja, na zaslonu ni več malo morje ikon, ampak se prilagajajo glede na kamero in nastavitev... Če želiš, ti pošljem apk, se pa namesti poleg obstoječega programa, tako da lahko uporabljaš obe verziji... Vsekakor vredno poizkusit
smile-1.gif
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Daj rajši kaki primer panorame in sfere
smile-1.gif
Me zanima, kako zgleda na androidu.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Si siguren, da je kabel OK? Ker.. sem ze imel microusb kabel, ko je samo filal, podatki pa niso sli cez..
 

Lorus

Pripravnik
3. sep 2007
410
0
16
ljubljana
Citat:
Uporabnik MViper pravi:
Si siguren, da je kabel OK? Ker.. sem ze imel microusb kabel, ko je samo filal, podatki pa niso sli cez..

Sej mal dvomim v sam kabel ...

Sam kabel je kao prav USB OTG sam da je od GoClever tablice ...

Bom moru pine prečekirat z ohm metrom če so sploh povezani, ker niti na tablici niti na telefonu mi nič ne pokaže USB Host-a
 
I

Izbrisan uporabnik 474

http://pocketnow.com/2012/10/3...PhotoSphere.jpg

Tu si poglej, je še video zraven. Zadeva še ne dela "v nulo" (vidni prehodi med slikami), ampak zadeva je vsekakor za se igrat. Na linku se tudi vidi nov clean look kamere, kjer imaš pod prsti vse kar rabiš, brez nepotrebne navlake levo in desno...
 

Macola20

Pripravnik
17. sep 2007
286
2
18
ksz

zanima me ali ima kdo od vas kakšne izkušnje z zmoglivejšo baterijo. Na netu se jih kar nekaj ali pa me pa zanima kako se obnese v praksi, koliko se dejansko podaljša uporaba med polnjenji?

Hvala.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Baterije so tak - če gledaš kakšno kitajsko skropucalo, potem moraš njihovo napisano vrednost deliti skoraj z 2. In jaz osebno odsvetujem(!) te baterije, da nebi bilo potem kakšnih samovžigov in podobnega...

Originalne baterije ali baterije priznanih proizvajalcev pa so OK - ampak imajo tudi svojo ceno. Pa telefon, ki je drugače zelo lep, tanek, fukish postane grda debela svinja z bulo na hrbtu. Bolj smiselno je kupit dodatno baterijo in jo ob priliki, če je nuja, menjat. Ravno zadnjič sem gledal na Si.mobilu v mariboru en lep komplet, original od Samsunga - ohišje za SIII (tisto s pokrovom od spredaj, ultra tanko, peble blue barva), dva clear skin protectorja za zadnjo ploščo, baterija in polnilec za baterijo (dock) - mislim, da je bilo malo manj kot 50€ za vse skupaj... Ni tako drago, če gledaš da se je v začetku SIII case prodajal za 24€...
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
No jaz sem kupil eno baterijo 3150mAh je enake debeline kot original tako da ni treba menjat pokrovčka,od enga na Bolhi za 20€,itak so vse kitajske sam nalepka je druga,no morem rečt da zdrži kakšno uro več kakšne blazne razlike pa ni.
Ni pa mi da bi skoz menjal baterijo že zaradi pokrovčka ki je tako mehak da se vsakič ko ga snamem bojim da mi bo počil,tako da čim manj diranja.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.