Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
najlepša hava
cheer.gif


5*
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Citat:
Uporabnik Alex pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
A se komu sanja kako naložiti na ICS-u certifikate za bančništvo? Za NLB Klik ter Abanet? Zadevo instaliram, se hočem povezat na NLB klik pa mi napiše da je neka varnostna napaka skratka ne gre... jebal sem ti Android... Na Symbianu ni nič zabavalo
smile-1.gif

Uvozi certifikat v sistem, nato pa iz Google Play-a naloži ICS Browser+ in NLB Klik dela BP. Mobilna in "klasična" verzija.
pozdrav.gif

Hvala... ampak neverjetno... grem na NLB stran ker mklik mi tak vrže NOT ALLOWED. Grem torej na klasično, vstop v klik, mi vrže da označim kateri certifikat bom izbral, izberem in mi vrže tisto stran kot da nebi blo internetnte povezave ter napiše da ni bilo mogoče vzpostaviti varne povezave...
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Sam res. Vizulano sta identična, identični OS imata, voice command in podobno sranje pa obstaja še izpred časa, ko se je prvi iphone še po laboratorijih ni risal. Res ste faking neverjetni
bonk.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Citat:
Uporabnik Alex pravi:
Mi lahko daš še svoje screene?



Hvala za pomoč, sem še enkrat odstranil, namestil, restart in sedaj dela, le pri mklik-u mi vrže da ni dovoljeno, not allowed ampak pomembno da ko bom rabil da bo delovala klasična NLB stran, sploh ko sem v tujini... sicer pa butasto da je treba telefon v tem času na PIN ali vzorec zaklepat, zato sem tudi certifikate odstranil... Hvala še 1x! LP
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.163
486
83
Danes sem se igral s sgs3 v mobitelovem centru. Moja opažanja so sledeča:
-ekran je super, proti 4S izgleda boljše, ga malo zavidam
-niti ne izgleda tako velik, ampak nažalost je prevelik, ker sem ga večino časa uporabljal z obema rokama (mogoče podzavestno)
-testiral sem delovanje in zagon približno 15 aplikacij, telefon s programi odprtimi v ramu: razmerje v hitrosti delovanja je cca 70:30 v prid iphonu, ampak razlike so zelo majhne
-nato sem na obeh telefonih zaprl vse aplikacije in ponovno opravil test, razmerje cca 50:50, največja razlika je bila pri odpiranju glasbe (cca pol sekunde zamika), ampak imam na iphonu preko 700 komadov, na sgs3 je bil le eden.
-zvok nekih mehurčkov na sgs3 je bil ogabno nadležen, ampak se s tem nisem ukvarjal, da bi jih izklopil
-na widget screenih se je pri sgs3 v cca 20min uporabe 1x malo zataknilo, ampak nič hujšega
-galerijo in slike končno naloži tako kot je potrebno in tudi pri hitrem scrollanju nobene slike vmes ne rabi nalagati (kot je na iphonu že od iphona 4 dalje)

Splošno mnenje: sgs3 pusti dober vtis, kot nov telefon takšnega ranga fajn izbira, sicer pa v menjavo bi me prepričal le ekran, ampak pod pogojem, da je manjši, ostalo ni večjih presežkov.
 

Jozesk

Pripravnik
7. jun 2012
68
0
6
Vsi, ki imate S III, kako pridem od seznama zavrnjenih številk. Tel ima to možnost, samo nevem kje se nahaja. Hvala
 

bjani

Pripravnik
25. jan 2010
322
0
16
Citat:
Uporabnik Jozesk pravi:
Vsi, ki imate S III, kako pridem od seznama zavrnjenih številk. Tel ima to možnost, samo nevem kje se nahaja. Hvala

pomoje tko kot pri vseh androidih ...greš med klice in potem menu
confused-1.gif
 

Domen

Pripravnik
24. jul 2007
207
0
16
včeraj sem bil v Mobitelovem centru pa so rekli da bodo bolj stabilne zaloge šele čez 14 dni za modre pa sploh ni vedel kdaj...
sem pa šel na mobitelovo stran in ga naročil preko neta - belega seveda - nasvet še ostalim, da ne skačete od centra do centra, preprosto klik in je že doma
smile-1.gif


Drugače pa sem se sam tudi odločal med SGS3 in pa HTC One X in sem izbral SGS3 predvsem zaradi popularnosti - to v smislu dobavljivosti dodatne opreme! Sit sem tega da ne dobim vsega kar hočem za svojo tehnološko igračo - tako sem se zajebal že z Asus Transformer Prime tablico za katero še ovitka ne dobim pri nas. Isto je z HTC nič dodatne opreme, medtem ko za Galaxya dobiš vse še preden telefon izide...
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Jaz ga imam "na strani" pri Si.Mobilu že 2 tedna, mogoče bodo ta petek... Mi pa "dol visi" za barvo - če bo v pošiljki modri, potem vzamem modrega, če bo kateri drugi, pač tistega...
 

Domen

Pripravnik
24. jul 2007
207
0
16
Tole glede barve je bila zame zgodba taka: v avstriji sem imel oba v roki, pri obeh je občutek kot da imas eno igraco v rokah iz 80ih - plastik fantastik, (na slikah mi je bil modri lepši) a v živo je beli deloval veliko lepši - bolj svez - do sedaj sem imel samo crne gsme zadnja leta in je prav sveža sprememba...res pa da je HTX ONE x bolj kvalitetno narejen, samo moje skromno mnenje je da je funkcija bolj pomembna od lepote - dejstvo da se odstrani pri Samsungu celotni back cover je super! Kajti za ovitke / torbice je to super ker je potem večja izbira vsega in boljša prilagodljivost...
 

gonilnik

gps navigator
23. jul 2007
650
8
18
50
Sam moram recti da sem nad S3 razocaran.Baterija bi naj bla boljsa kot pri S2 pa mi zdrzi manj kot 12 ur!!!!
Bonboncki kot recimo da 2x vdaris gor pa te vrne na vrh pri internetnih straneh ne delajo.
Ko sem imel telefon priiklopljen na avtopolnilec se je poleg tega praznil.
Fotoaparat dela slabse slike kot S2 je pa res da jih dost hitreje zajame
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.