Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

srecko76

Pripravnik
27. jun 2011
70
0
6
Citat:
Uporabnik gonilnik pravi:
Sam moram recti da sem nad S3 razocaran.Baterija bi naj bla boljsa kot pri S2 pa mi zdrzi manj kot 12 ur!!!!
Bonboncki kot recimo da 2x vdaris gor pa te vrne na vrh pri internetnih straneh ne delajo.
Ko sem imel telefon priiklopljen na avtopolnilec se je poleg tega praznil.
Fotoaparat dela slabse slike kot S2 je pa res da jih dost hitreje zajame

Hmm,čudno kajti meni zdrži baterija za šalo do treh dni.
Ta dvojni udarec mi tud dela normalno.
Fotoaparat dela podobno oziroma bolje kot pri S2.
Za avtopolnilec pa ne morem reči,ker ga ne uporabljam.
 

Torus

Fizikalc
17. mar 2008
584
42
28
Citat:
Uporabnik gonilnik pravi:
Sam moram recti da sem nad S3 razocaran.Baterija bi naj bla boljsa kot pri S2 pa mi zdrzi manj kot 12 ur!!!!
Bonboncki kot recimo da 2x vdaris gor pa te vrne na vrh pri internetnih straneh ne delajo.
Ko sem imel telefon priiklopljen na avtopolnilec se je poleg tega praznil.
Fotoaparat dela slabse slike kot S2 je pa res da jih dost hitreje zajame

Glede tega sem 100%, da telefon ni kriv ampak cenen kitajski polnilec
smirk-1.gif


LP
Torus
 

Jozesk

Pripravnik
7. jun 2012
68
0
6
Tudi meni dela vse, sem se pa kar nekaj časa ukvarjal z nastavitvami vsega. Baterija mi drži 2 dni. Je pa to najboljši telefon kar sem jih imel do sedaj v vseh pogledih.

LP
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
si uporabljal med vožnjo kako navigacijo?
poglej specifikacije od hišnega polnilca in od avtopolnilca.
Čist možno je da je hišni 5V 1A, avto pa 5V 0,5A.
 

Jozesk

Pripravnik
7. jun 2012
68
0
6
Za telefon vrste Samsug kupi polnilec Samsung v trgovini RAM2 zraven BTC, pa ne delam reklame za njih.

LP
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Originalni polnilec od Nokie (bil prileožen nosilcu za steklo, ki je od Nokie res vrhunski) tudi meni polni tako, da se telefon prazni - ob navigaciji ali pa ko laufa Torque. Bom preveril, koliko ima polnilni tok...
 

model1a

Fizikalc
14. dec 2008
1.194
41
48
Hmm... še moja opažanja ob popolneju telefona v avtu... Tudi jaz imam Nokio (sicer zadnjo, ker je skoraj več na servisu kot pri meni :\, lahko samo smola ampak ....) in original polnilec ter nosilec za steklo. Večkrat tudi uporabljam navigacijo in se mi telefon, če uporabljam navigacijo iz praznega do polnega napolni nekje v 4-5 urah vožnje. Ne razumem točno postov... Torej ko mate telefon priključen na avto polnilec se namesto da bi se polnil le ta prazni?

LP
 

mm46

Pripravnik
5. sep 2007
597
7
18
40
Citat:
Uporabnik model1a pravi:
Torej ko mate telefon priključen na avto polnilec se namesto da bi se polnil le ta prazni?

LP
Tako je...meni se je tudi Desire ob prižgani navigaciji praznu na usb avto polnilcu iz bb. iPhone se na istem polnilcu normalno polni tudi z navigacijo
confused-1.gif
 

Mr_Orange

Pripravnik
15. avg 2007
723
3
18
49
Murgle
KSZ

Jaz imam pa en cheapshit kitajski polnilec, pa se mi ob navigaciji Galaxy Ace oz. Galaxy S še vedno polnita zraven. Še če zraven še muziko preko bluetootha šibam (na S, na Ace še nisem probal) ostaja nekje na istem, se ne prazni...

Včasih, ko sem imel še Nokio N95 pa sem tudi imel neki poceni polnilec, pa se je ob Garmin mobile telefon še vedno polnil...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.151
10.515
113
Citat:
Uporabnik gonilnik pravi:
Sam moram recti da sem nad S3 razocaran.Baterija bi naj bla boljsa kot pri S2 pa mi zdrzi manj kot 12 ur!!!!
Bonboncki kot recimo da 2x vdaris gor pa te vrne na vrh pri internetnih straneh ne delajo.
Ko sem imel telefon priiklopljen na avtopolnilec se je poleg tega praznil.
Fotoaparat dela slabse slike kot S2 je pa res da jih dost hitreje zajame

super, važno da imaš ti nov telefon, ki ga lahko pokažeš pijatelju
hysterical-1.gif
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
4.118
728
113
EU
Meni se je to dogajalo pri Nokii N900, da če sem jo recimo zares uporabljal (torej navit procesor, gledanje videa, hot spot točka ipd.), se mi je naprava hitreje praznila kot se je polnila; sicer nisem imel težav.
 

gonilnik

gps navigator
23. jul 2007
650
8
18
50
Sajkek kaj si mislil s tem postom mi ni jasno.Nikoli si ne kupim ničesar zaradi drugih ampak zaradi sebe.
To da me je fon razočaral pa ne vem kaj ma s tem veze.Če sem ga hotel sprobat sem si ga moral kupit, ali veš ti kje ti ga posodijo za par dni?
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Jp, jaz sem v petek prevzel modrega. So pa jih na "mojem" Si.mobilu dobili nekje 20, pa so jih razprodali v trenutku...
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
837
21
18
Tud mobitel jih je dobil že v sredo. Mislim, da so bli že prvi dan vsi razprodani... Jaz sem svojega dobil..
cool-1.gif
 

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.130
68
48
123
Danes dobil S3, ampak nimam micro SIMa, tako, da ga bom šele jutri začel uporabljati. Modrega so pa fotru odsvetovali, baje problemi s pregrevanjem.

P:S: glede na funkcionalnost telefona, sem pričakoval malo bolj zajeten manual. Kateri android/samsung forum se priporoča?

LP
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.