Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
I

Izbrisan uporabnik 474

Če si res videl "samo androida z malo večjim zaslonom", potem več kot očitno tale telefon ni zate...
 

Carlito149

Pripravnik
18. apr 2008
978
0
16
Trenutno imam Optimus 2x in SIII mi ni glih svetlobna leta spredaj. Malo odzivnejši in večji ekran. Če bi mel SII, ga sigurno nebi menjal za trojko recimo.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

To smo že razčistili, da SIII ni toliko boljši od SII, da bi bila menjava na vrat na nos smiselna. Je pa vsekakor odličen preskok iz SI na SIII...
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Tudi cenovno
smirk-1.gif


"Če si res videl "samo androida z malo večjim zaslonom", potem več kot očitno tale telefon ni zate... "

Kaj si pa ti videl? Pa pusti zaj predelan OS za S3ko, ki ima funkcije, ki si jih bodo lahko naložli tut na S2 pa Nexusa s custom romi.
tongue-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Če nebi tale post prišel izpod prstov od harcore pristaša obgriženega jabolka, bi se še trudil odgovarjat...
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Pazi, jaz sem pristaš iphona, ne appla
wink-1.gif


Daj potrudi se prosim no.V nekaj stavkih.S3 je cigl, z nekaj novimi softverskimi "rešitvami", katere boš lahko nastavil na 1 leto starih androidih višje klase.Še s plastičnim ohišjem imajo težave. Kaj pa kies, so že naredli kaj v tej smeri, da OK deluje, da najde posodobitve in podobno?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.078
4.079
113
Ja, tole so pa zelo objektivni testi, kjer so za oba telefona enaki pogoji.

Da pri vsakem testi oba telefona padeta popolnoma drugače pove vse.
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Pazi, jaz sem pristaš iphona, ne appla
wink-1.gif


Daj potrudi se prosim no.V nekaj stavkih.S3 je cigl, z nekaj novimi softverskimi "rešitvami", katere boš lahko nastavil na 1 leto starih androidih višje klase.Še s plastičnim ohišjem imajo težave. Kaj pa kies, so že naredli kaj v tej smeri, da OK deluje, da najde posodobitve in podobno?

Wtf ti ni jasno? Kaj se sploh ubadaš z S3, pejte v peskovnik, saj mate že temo o iphonu 5, ki bo spet cela revolucija, tako kot je bil 4s proti 4
hysterical-1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.485
758
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Test >> http://www.mobile.si/gsm/samsung-galaxy-siii.html

Velik in še večji
Pa ga imamo! Tretja edicija Samsungove Galaxy S linije. Glede na uspehe S I in S II (v minulih dneh je bil prodan 28 milijonti kos) se pričakuje od S III veliko. Mnogi so pričakovali celo še več, večjo revolucijo, ohinsploh funkcije, verjetno strojno opremo na nivoju visoko zmogljivih namiznih računal, kakšen mini projektor, vodomet, kavomat, bose 7.1 zvočni sistem, kaj si ga vedi, kaj še vse. A revolucija S III ni, je pa logičen korak naprej.... >> več [/B]
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.884
626
113
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:


Wtf ti ni jasno? Kaj se sploh ubadaš z S3, pejte v peskovnik, saj mate že temo o iphonu 5, ki bo spet cela revolucija, tako kot je bil 4s proti 4
hysterical-1.gif

Ne se toliko razburjat no...
nahrung002.gif

V tem primeru ti pa ne dam prav.
Rawr kot goreč iphone fanboy v vseh andoid temah samo provocira in spema.
Razumem da bi se vključil, če bi kdo pljuval čez ios, ampak ne on se vedno oglasi prvi in se očitno čuti dolžnega, da kritizira android v vseh sporočilih.
crazy1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.485
758
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik futuristic pravi:


V tem primeru ti pa ne dam prav.
Rawr kot goreč iphone fanboy v vseh andoid temah samo provocira in spema.
Razumem da bi se vključil, če bi kdo pljuval čez ios, ampak ne on se vedno oglasi prvi in se očitno čuti dolžnega, da kritizira android v vseh sporočilih.
crazy1.gif


Se enkrat malo poglej, kdo je omenil jabolka... Rawr ali Gargy?
nahrung002.gif


20120605-k1e6xctd8pr8c7h63n9w2hmxh2.jpg


Sicer meni je vseeno... in ponavadi take teme samo berem... in se sploh nocem vkljucevat... ker so brezvezne
smile-1.gif
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Dobro no, kaj pa je razlika, če napišem jabolko ali iphone? Jaz s tem še ne vidim pravokacije, pač sopomenko, sej mate jabolka narisana zadaj
wink-1.gif
Mal objektivnosti nebi nikomur škodovalo.
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Citat:
Uporabnik Jest pravi:

Sicer meni je vseeno... in ponavadi take teme samo berem... in se sploh nocem vkljucevat... ker so brezvezne
smile-1.gif

zmaga.gif

Se strinjam, samo občasno mi pa mal pritisk dvigne to drkanje v glavo, brez bilokakšne podlage

Se pa tudi jaz umikam, ker sem že zdaj verjetno pravi andorid freak izpadel, pa čeprav nisem ravno največji zagovornik le tega
rolleyes-1.gif
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.884
626
113
Ja ampak rawr kot je v svojem sporočilu povsem očitno provociral. Češ da S III nima nič za pokazat, čeprav je dejansko najbolj zmogljiv telefon na trgu.
Gargy se je pač odzval na provokacijo.

Očitno bo treba ločit forume na ios/android, pa da potem vsak uporabnik izbere v kateremu bo od zdaj naprej pisal, da bo končno mir.
crazy1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.485
758
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik futuristic pravi:
Ja ampak rawr kot je v svojem sporočilu povsem očitno provociral. Češ da S III nima nič za pokazat, čeprav je dejansko najbolj zmogljiv telefon na trgu.
Gargy se je pač odzval na provokacijo.

Očitno bo treba ločit forume na ios/android, pa da potem vsak uporabnik izbere v kateremu bo od zdaj naprej pisal, da bo končno mir.
crazy1.gif

Saj pa v bistvu je cisto prav napisal... Med Galaxy SII in Galaxy SIII ni tako velike razlike, da bi se splacala menjava... Enako je tudi pri iPhone 4 in iPhone 4S ...
rolleyes-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.