Samo vprašam če je dobra cena

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
6m do plaže? na teh slikah jevideti prej 300m, s tem, da je vmes še glavna cesta ali narobe gledam?
 

tesfalar

Fizikalc
1. nov 2008
1.122
75
48
Vsak gre kamur mu paše/znese, to je point dopusta... Zmotilo me je edino tole:
Citat:
Uporabnik mcn pravi: zakaj Lopar ? relativno blizu Slo (otrok v avtu), položna peščena plaža (spet otrok), Istra mi ne leži.....
Ti je že VinS povedal
Citat:
Uporabnik VinS pravi: Relativno blizu Slovenije? pa do Loparja rabiš skoraj 5h iz Ljubljane!

V petih urah si na trajektu za Lastovo, če že preferiraš Hrvaško... Res ne vem kaj vidiš v Kvarnerju boljšega kot v Istri, samo vožnje je več.
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Citat:
Uporabnik VinS pravi:



Tako pa zgleda rajska plaža na Loparju
Meni to ne deluje nič kaj rajsko...
bonk.gif

Pač midva z mojo spadama med tiste, ki jim gre gužva ob morju na organ. Zato pa greva vedno tja, kjer ni folka ali pa ga je minimalno...
Če že Lopar, bi za naju prišel v poštev le kak odmaknjen predel otoka z osamljenim zalivom ali obalo. Si pač ne delava nepotrebnih stroškov s kopalnimi oblačili, pa še veliko ljubše nama je takole free brez folka in gužve...

Tisto v Italiji pa
hysterical-1.gif
 

VinS

Pripravnik
27. jan 2012
359
0
16
Obišči stran
Lokacija tega apartmaja je drugače glede dostopa do "rajske" plaže zelo dobra, je pa to tik nad zabaviščnim delom kempa, tako da računaj na glasno glasbo in hrup globoko v noč.

Glede gneče se strinjam z uporabnikom @sistemik, je pa z (domnevam majhnimi) otroci pogosto malce težje dostopati do takih krajev. češrav naša dva sta bila na Rabu še kot dojenčka pogosto na teh čisto odročnih plažah, le včasih se nam staršem ne da vedno nosit vso otroško kramo kam daleč peš in je potem lažje priti z avtom skoraj do morja.
 

Bakki33

Fizikalc
8. dec 2007
421
66
28
Preveri ponudbo še pri Nataši. Bil večkrat pri njej, malce več domačnosti in zasebnosti, lokacija pa res cca. 150m od plaže.
 

limetka

Pripravnik
26. jul 2007
597
0
16
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
6m do plaže? na teh slikah jevideti prej 300m, s tem, da je vmes še glavna cesta ali narobe gledam?

Malo sem karikiral.
smile-1.gif

Samo glavna cesta, igrišče in terasa lokala so vmes, vse skupaj realnih 50m oz tako blizu, da so v dneh, ko so bili na rajski plaži, na wc hodili v apartma.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik limetka pravi:
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
6m do plaže? na teh slikah jevideti prej 300m, s tem, da je vmes še glavna cesta ali narobe gledam?

Malo sem karikiral.
smile-1.gif

Samo glavna cesta, igrišče in terasa lokala so vmes, vse skupaj realnih 50m oz tako blizu, da so v dneh, ko so bili na rajski plaži, na wc hodili v apartma.

No meni apartma na plaži ne pomeni 50 m ampak 0 metrov.

Recimo na korčuli smo imeli od apartmaja do plaže 6 stopnic.
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.899
257
83
Slovenija
torej, resume po 9 dneh v Loparju,
gneče ni bilo, oz. se je začela 25.6., vreme super, apartmaji so bili od 40€ dalje
deca uživala da joj
pa same češke in madžarske mlade mamice na plaži....
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
No hvala bogu, da se nisi pustil nategnit za 105€/dan. Si šel potem v kak apartma predlagan z linkov?