Samo vprašam če je dobra cena

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.899
257
83
Slovenija
apartma za 6 oseb, Lopar/Rab, blizu plaže, sredina do konec junija, 105€/dan, se vam zdi ok ali je predrago?
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.774
221
63
Citat:
Uporabnik mcn pravi:
apartma za 6 oseb, Lopar/Rab, blizu plaže, sredina do konec junija, 105€/dan, se vam zdi ok ali je predrago?

meni se zdi cena ultra visoka, vsaj za mesec junij...
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Drago ja. Apartmaji so tam okrog 50-60€/dan. Razen, ce ne gre za apartma v kaki vili z bazenom.
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.791
273
83
Največja slovenska vas
Sem ravno hotel napisati... če nima apartma 3spalnic, jacuzija, ... pač nek ekstra luksuz... je cena navita, sploh pa glede na to da še niti ni nek višek sezone...
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Več ali manj je pri ceni najbolj odvisna oddaljenost od morja, ima klimo, koliko ima postelj (ker lahko da 2 osebi morata spati na kavču)....... nevem kako lahko nekdo sploh sprašuje take na forumu ?!
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.899
257
83
Slovenija
ima klimo, dve spalnici + 2 kopalnici + glavni prostor, je blizu morja
in ja tudi meni se zdi drago...
jakuzzija in bazena pa nima
smile-1.gif


zakaj Lopar ? relativno blizu Slo (otrok v avtu), položna peščena plaža (spet otrok), Istra mi ne leži.....

imam kakšno alternativo?
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.791
273
83
Največja slovenska vas
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Več ali manj je pri ceni najbolj odvisna oddaljenost od morja, ima klimo, koliko ima postelj (ker lahko da 2 osebi morata spati na kavču)....... nevem kako lahko nekdo sploh sprašuje take na forumu ?!

Kje naj bi pa spraševal drugje kot na forumu, ki združuje ljudi, raznoraznih izkušenj in znanj!? Edino pravilno, da človek vpraša, če ne ve...
 

VinS

Pripravnik
27. jan 2012
359
0
16
Obišči stran
Citat:
Uporabnik mcn pravi:
ima klimo, dve spalnici + 2 kopalnici + glavni prostor, je blizu morja
in ja tudi meni se zdi drago...
jakuzzija in bazena pa nima
smile-1.gif


zakaj Lopar ? relativno blizu Slo (otrok v avtu), položna peščena plaža (spet otrok), Istra mi ne leži.....

imam kakšno alternativo?

Relativno blizu Slovenije? pa do Loparja rabiš skoraj 5h iz Ljubljane!

Če hočeš blizu in peščeno plažo pojdi v Italijo - Lignano, Lido do Jesolo,.. vse manj kot 2h iz Ljubljane, za ta denar dobiš junija hotel+hrano (mi smo lani 26.junija plačali 46€ za nočitev z zajtrkom za 2odrasla/2 otroka v hotelu z velikim bazenom 30m od peščene plaže). Ob tem ti ni potrebno plačevati trajekta, cestnina je cenejša, tako da sploh ni računice.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Ne, da bi obračunavali Hrvaška vs. Italija, vendar je res, kar je napisal VinS, glede na opisane želje.
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.899
257
83
Slovenija
sem šel preverit Jesolo in moram priznati da to ni moj način preživljanja dopusta:
testata-home-jesolo.jpg


Hrvaški otoki so mi res ljubši.....
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Ja, hehe, poglej pa še Lopar v času ferogosto.
grin1.gif
Ne, stvar ko si dol je v resnici lepa. Poglej si jo ob priliki.
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.380
171
63
Lopar je čist v redu.

Samo od prvega zaliva se moraš mal odcepit pa imaš na pol prazno plažo. Če greš pa do Ciganke ali pa še kakšen korak naprej pa sploh ni panike.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.151
2.770
113
Lublana
Obišči stran
Citat:
Uporabnik mcn pravi:
sem šel preverit Jesolo in moram priznati da to ni moj način preživljanja dopusta:
testata-home-jesolo.jpg


Hrvaški otoki so mi res ljubši.....

Tale slika je verjetno narejena ob višku turistične sezone, ko so plaže res polne pa tudi takrat, ko si dejansko na plaži nimaš občutka, da je okoli tebe tako polno ljudi. S ptičje perspektive zgleda veliko huje, kot je v resnici. Bil že večkrat v Italiji na morju tako, da vem kaj govorim. Je pa seveda še vedno razlika med hrvaško in italijo zato tudi nikoli ne letujem na hrvaškem. Pač stvar okusa.
 

VinS

Pripravnik
27. jan 2012
359
0
16
Obišči stran
Citat:
Uporabnik mcn pravi:
sem šel preverit Jesolo in moram priznati da to ni moj način preživljanja dopusta:


Hrvaški otoki so mi res ljubši.....



Tako pa zgleda rajska plaža na Loparju

Pa ne navijam za nobene in zadnjih 15 let sem bil vsako leto v Loparju (ima tast tam apartma), tako da kar poznam, verjemi. Smo pa vedno hodili peš ali s čolnom na divje plaže (dubac, podšilo), kjer se ne da z avtom zraven, le zadnja leta smo z otroci kdaj šli tudi na to plažo v kempu in je gneča povsem enaka kot v Italiji, s tem da je tukaj zaliv zaprt in zelo plitev, zato je v Italiji voda bolj bistra.
 

limetka

Pripravnik
26. jul 2007
597
0
16
Citat:
Uporabnik mcn pravi:
mislim da neka Jožica.
Lorena bi bila cenejša ?
sprasujem se.gif

Kolega je bil lani v Loreni, sem bil en dan na obisku.
Vrhunski apartma, 3 metre od plaže, 90 € za šest oseb.