Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

mckmck

Fizikalc
20. mar 2013
524
199
43
Rečite kar želite ampak RTV proti ostalim komercialnim televizijam ima 100x bolj kvalitetne oddaje, materiale itd...
Je pa res, da v mojem času gledam vse skupaj med 2-4h televizije na teden odvisno od letnega časa tako, da zaradi mene lahko ukinejo vse TV programe in pustijo samo internet streaming...je pa seveda veliko starejših kateri ne bi bili lih veseli.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.647
3.901
113
Tako obsežnega RTV ne potrebujemo.
Nekateri servisi v sklopu RTV (arhiv, dokumentarni, verski, manjšinski, kulturni, nekomercialni športni programi...) so v javnem interesu in jih nihče na trgu ne bo izvajal.
Za informativni program je očitno tržni interes in ga izvajajo tudi zasebni mediji. Je pa objektivnost takega medija vprašljiva, zato bi bil javno financiran informativni medij dobrodošel.
No, žal je tudi informativni program RTV SLO neobjektiven in nekredibilen in kot tak ni v javnem intetesu oz. ga ne potrebujemo.
Vsak bi to izvajal za bistveno manjši denar kot to delajo komunajzerji sem na pisal za 10%.

Ampak kako si bomo pa pol talali, pravijo kmeri....
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in BuDi

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
SDS je dala celo pobudo o ukinitvi naročnine.
Plačevanje naročnine so, na primer, ukinile Belgija, Nizozemska, Bolgarija, Ciper, Malta, Islandija in Madžarska, od tega modela se poslavljata tudi Norveška in Finska.
Tko, da ja blebetaš u prazno....

Če je tak komunajzer ki zagovarja ukinitev tega sem takoj komunajzer....
a boš razumel zdaj?
Te države so prešle očitno na plačevanje iz proračuna, razen morda Madžarske, kjer je javna televizija spremenjena v vladni PR in jo verjetno plačuje kar stranka. Še danes sem nekje bral, kak delež BDP-ja, ki vključuje tudi naročnino, se v Evropi daje za javno RTV. Naš je med najnižjimi!
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.647
3.901
113
Te države so prešle očitno na plačevanje iz proračuna, razen morda Madžarske, kjer je javna televizija spremenjena v vladni PR in jo verjetno plačuje kar stranka. Še danes sem nekje bral, kak delež BDP-ja, ki vključuje tudi naročnino, se v Evropi daje za javno RTV. Naš je med najnižjimi!
RTV ne dobiva iz proračuna? Smejejo se države z 2x več prebivalstvom in z bistveno manjšim javnotelvizijskem proračunom našim kmerom, ki jokcajo, da komaj shajajo..

Buzi teb pa ne gre tole dons preveč od rok.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BuDi

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kar dobi z naročnino, se tudi lahko preračuna v delež BDP, kaj misliš? Pa število prebivalcev neke države nima kaj dosti veze z RTV proračunom.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.960
3.250
113
Kar dobi z naročnino, se tudi lahko preračuna v delež BDP, kaj misliš? Pa število prebivalcev neke države nima kaj dosti veze z RTV proračunom.
Če si samski si v garsionieri, če vas je pa 5 pa v trosobnem stanovanju. Zakaj bi mi morali imeti isto zaposlenih na tv kot 5x večje države?
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Pes si lize jajca ko nima kaj drugega za delat.

vprašanje je bilo zakaj, ne kdaj

čudi me, da te moram to učit, ampak pravilen odgovor je:

Ker si jih lahko.

Sicer so pa psi zelo ekonomične živali. Ko nimajo kaj drugega za delat, spijo.
Torej če si liže jajca, pol ma kaj drugega za delat, sicer bi spal.
 
  • Wow
Reactions: B81

mckmck

Fizikalc
20. mar 2013
524
199
43
A tisti ka ste v stranki SĐS imate tudi kakšno naročnino za Janša TV mesečna renta ali kaj v tem smislu ?
Ne poznam nobenega kateri je v stranki vsaj, da bi vedel ne zato sprašujem kako je tam. Za POP TV in Kanal A ter Planet TV vem, da ni nič.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.022
5.728
113
blizu močvirne prestolnice
Tako delajo za naš denar.
1622564041508.png

1622564061486.png
 

B81

22. jul 2007
34.540
8.982
113
A tisti ka ste v stranki SĐS imate tudi kakšno naročnino za Janša TV mesečna renta ali kaj v tem smislu ?
Ne poznam nobenega kateri je v stranki vsaj, da bi vedel ne zato sprašujem kako je tam. Za POP TV in Kanal A ter Planet TV vem, da ni nič.
Ne boš verjel, ampak sam sem trdno prepričan, da je na tabli le en član sds stranke.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
A tisti ka ste v stranki SĐS imate tudi kakšno naročnino za Janša TV mesečna renta ali kaj v tem smislu ?
Ne poznam nobenega kateri je v stranki vsaj, da bi vedel ne zato sprašujem kako je tam. Za POP TV in Kanal A ter Planet TV vem, da ni nič.

jest pa Grims mava isto frizerko...
kam me to kvalificira? v kočevski rog al kam na morje?

sam vprašam, tolk da vem kaj spakirat...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.917
5.462
113
Glede na klimo v državi greš na morje! Ampak ne nekam v senčko ampak Na goli otok....