Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Nazadnje urejeno:

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.922
4.977
113
Dobijo letno cca nekje čez 10 in manj kot 20k eur. Podobno kot čiato vsak medij.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
No na RTVSLO jokajo, da ima Slovenija slabo epidemiološko sliko https://www.rtvslo.si/4d/arhiv/174781483?s=mmc. Pišejo o tem :https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-...eci-fazi-prehod-v-oranzno-sredi-junija/583207

Ja pa kako moraš bit neumen, da pozabljaš, da si prav ti RTVSLO pomagala pri organizaciji neprijavljenih protestov v času epidemije Covid-19. Pa kaj se delajo neumne? Pa na RTV SLO mislijo, da državljani Slovenije ne zmoremo misliti s svojo glavo. Komu so zdaj namenjene te novice. Zakaj ne napišejo, da so prav oni na RTV SLO izdatno pomagali pri kršenju zakonov glede epidemije. Kdaj bo za te neumnosti končno nekdo odgovarjal? Zahtevam, da se takoj ukine vsako financiranje teh komunističnih trobil z javnim denarjem. Kdor želi naj to financira jaz tega res nebi več rad počel, ker se naklepno norčujejo iz ljudi.
Poročanje o protestih je zate organizacija? :nigladek: Torej, če ne bi poročali, tudi protestov ne bi bilo? :nigladek:
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
A o znanih datumih bodočih protestov tudi ne bi smeli poročati? A bi ta podatek ti cenzuriral? :bonk:
zakaj bi delali zastonj reklamo?
mi mamo tud dogodek čez dober mesec. kaj če bi nam malo brezplačne reklame naredili teli na rtvju?
pa ker smo že pri tem, prodaja nam je malo padla kaj če bi kar preko rtvja brezplačno uredili? a bi ti cenzuriral kaj jaz prodajam?
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.952
3.240
113
zakaj bi delali zastonj reklamo?
mi mamo tud dogodek čez dober mesec. kaj če bi nam malo brezplačne reklame naredili teli na rtvju?
pa ker smo že pri tem, prodaja nam je malo padla kaj če bi kar preko rtvja brezplačno uredili? a bi ti cenzuriral kaj jaz prodajam?
Ko je bil shod za pravice nerojenih otrok so na TV jasno povedali da vsaka procesija ni vredna spremljanja in oglaševanja in da ima RTV standarde.
Oziroma... niso imeli dovolj ekip....
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.957
5.149
113
Med tem je procesija druge vrste "svečkarjev" povsem medijsko pokrita:

 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Ko je bil shod za pravice nerojenih otrok so na TV jasno povedali da vsaka procesija ni vredna spremljanja in oglaševanja in da ima RTV standarde.
Oziroma... niso imeli dovolj ekip....
saj to je jasno ampak nekateri se raje sprenevedajo.


še ena o studiu šhitty
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ko je bil shod za pravice nerojenih otrok so na TV jasno povedali da vsaka procesija ni vredna spremljanja in oglaševanja in da ima RTV standarde.
Oziroma... niso imeli dovolj ekip....
Zato, ker nerojeni otroci nimajo nobenih pravic!
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.329
9.710
113
kod Džej-Zija
Aha. Kdaj točno pa začnejo pravice veljati? Je otrok že otrok, ko ima glavico zunaj? Kaj pa, ko sta nogi še notri? A deset minut prej pa še ni bil živo bitje? Kake imaš, ne morem verjet. Upam, da nimaš svojih otrok.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888