Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Ta Eugenija Carl je res zlobna, pasja in neka wanabee huda novinarka. Pa ni, je samo ostarela, tečna "kura", ki opravlja "dirty work" za "gospodarje". Skoči na prvo žogo in potem ne prizna, tudi če ga polomi. Take bi moral sistem izpljuniti, pa jih iz določenih razlogov kar ne.

Omenjena je bila Nova24tv. Jih ne gledam in zaradi mene lahko počnejo kar hočejo, dokler niso plačani iz javnih sredstev. Rtvslo bi pa vseeno moral imeti malo višji nivo izbire kadra. Sicer pa še malo in se menja direktor in upam, da bo potem napravil vsaj nekaj reda.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Za javne osebe da. Pa tudi sicer so podatki o diplomi javni. Edino vsebina je zdaj marsikje zakrita.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.583
690
113
toti Maribor
Tako mimogrede. RTV-ju je sama fakulteta posredovala podatek, da on ni diplomiral na njihovi fakulteti. Čez 3 dni so si premislili in, da kao je. Kaj je zdaj RTV kriva? Kako, pa se je lahko s poklicno kovinarsko šolo vpisal na višjo, pa je zopet malo čudno.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.054
5.748
113
blizu močvirne prestolnice
Tako mimogrede. RTV-ju je sama fakulteta posredovala podatek, da on ni diplomiral na njihovi fakulteti. Čez 3 dni so si premislili in, da kao je. Kaj je zdaj RTV kriva? Kako, pa se je lahko s poklicno kovinarsko šolo vpisal na višjo, pa je zopet malo čudno.
pisunka je kriva, ker ni preverila. Preden novinar kaj napiše mora preveriti, no vsaj včasih je bilo tako. Ta bi že zdavnaj morala leteti.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
pisunka je kriva, ker ni preverila. Preden novinar kaj napiše mora preveriti, no vsaj včasih je bilo tako. Ta bi že zdavnaj morala leteti.
Kako da ni - fakulteta je podala izjavo, da pri njih ni zaključil šolanja, še celo zelo natančno so v prvem odzivu opisali njegovo šolanje, št. izpitov,... in to da ni dokončal.

 
  • Haha
Reactions: B81

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.398
2.290
113
Tile vaši posti so brutalen napad na svobodno novinarstvo in verodostojnost RTV kot javnega zavoda za servisiranje državljanov Slovenije.
In nikoli ne bodo priznali napake. in dvoma o nepristranskosti medijev - RTV in novinarstva.
Že iščejo novega. Po novih navodilih.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113


Tole noro tv politično trobilo jaz nikoli nisem gledal niti bral. Sedaj pa že kar nekaj časa, kamorkoli na internetu pogledam, povsod so linki na pisanje norega tv političnega trobila in na pisanje oz. čivkanje Janeza, ki ima fiksno idejo, da je predsednik vlade. Na ta link pa nisem kliknil ker že kar vem, kaj piše.

Upam, da bo kmalu konec te norosti.

Secer pa imajo novinarji pravico do "novinarske svobode". Nikakor niso dolžni biti fanatiki desničarskih skrajnežev in psihopatov.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.701
3.582
113
Ma ja, težko je it mimo in ne poklikat ker je mikavno kot na frišno pognojen travnik, človeka mika, da bi se povaljal po gnojevki, pa se seveda ne ker ni pes.

Ok, če odštejemo klet in tiste 4 alteraše naročene na dnevno svež pasji drek na podplatu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in McGiver

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... ta link pa nisem kliknil ker že kar vem, kaj piše....
O Bog, daj tudi meni to "vidovito" možnost ... bi me manj bolel križ od sedenja pred kompom in bi lahko Alter prebral v trenutku ... pa pregledal enako vse YT linke ... pa še vse filme vseh postaj na TV spravil v čip v glavi za arhiv ... :evil: ... pa še točno bi vedel vnaprej, kaj se bo zgodilo v prihodnosti s potovanjem na Mars in Teslo ... Time machine pa to ...
------------------------------------
" ... " Butale so male, Butalcev pa preveč" ! ..." :jezen:
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.054
5.748
113
blizu močvirne prestolnice
  • Všeč mi je
Reactions: tomi