Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Da se bomo imeli "kaj menit":

Eugenija Carl

10 h ·
=AZWYRbMpVWX6w3XY7kXXMAAi-ZKhzb3m-mgtZDBppRCqkHe4-mLe6Kkv00jCHmpI7T1RK94OHZszHGbhj87xHQaCT9q9hd5qhvP7BSX4mMRwDPGxY-toyoVM8VLVK5HTeDzrpMAU_j0WNcGG4G3HXwZ23nQy9HW9uAoAgQPsPnC8QzUPAkGF0LHUGSpz-90_G_8&__tn__=%2CO%2CP-y-R']Oddaja Intervju z Jožetom Možino, pravkar.
Gost Sebastjan Jeretič izusti:
" Na enih od volitev, na katerih sem kandidiral, je Eugenija Carl na petek, tik pred volilnim molkom, ko ni bilo vec možno se odzvati na to, prišla s prispevkom, v katerem sta dva uporabnika prepovedanih substanc (???) govorila, da sem obljubljal denar za glasove...in potem ne plačal. Mojo izjavo je vzela že tisti torek, s prispevkom pa je čakala na petek, zato, da se ne bi mogel odzvati. To je za mene politični aktivizem, osebni aktivizem."
Eklatantne laži. Jeretič, oseba, ki se poslužuje najbolj umazanih, podlih in pritlehnih propagandnih prijemov pri diskreditaciji tistih, ki ne ugajajo njegovim političnim naročnikom, ne zamudi priložnosti za obračun z mano. V odsotnosti samorefleksije je namreč še vedno prepričan, da je zaradi mojega prispevka izgubil na županskih volitvah v Piranu leta 2014. Saj ne, da v Piranu niso hoteli vladavine Popovičevega podaljška, ne, da ni bil izvoljen je bilo krivo poročanje Eugenije Carl. En moj televizijski prispevek.
Da kar takoj razčistimo Jeretičeve laži:
- Laž je, da se ni imel možnosti odzvati na očitke o kupovanju glasov. Njegov odziv je bil v prispevku, očitke je zanikal, sledila je celo moja pripomba, da je v volilni kampanji uporabil vse, kot kaže pa nikakor ne kupovanja glasov.
-laž je, da sem za očitke vedela že dolgo prej, ker "se je o tem govorilo po Piranu". Jaz za to vsekakor nisem vedela dolgo prej.
-laž je, da sem njegovo izjavo posnela v torek, objavila pa v petek. Izjavo sem v Jeretičevem volilnem štabu v Luciji posnela v petek popoldne ( če se dobro spomnim je bila ura okoli 15 popoldne ), torej istega dne, kot je nastal in bil objavljen prispevek.
-laž in očiten poskus diskreditacije je, da sem politična aktivistka. Nisem politična aktivistka. Nisem ne članica ne simpatizerka nobene politične stranke, niti pristašica nobene politične ideologije. V bistvu politiko preziram z vso svojo bitjo. Nikoli me ne bo vase potegnila nobena ideologija. Sem pa in bom vedno aktivistka človekovih pravic. Tistih, ki jih že imamo in tistih, ki so v nastajanju, ali še bodo. Zapisanih v ustavi, zakonih ali, zaradi mene, v ustnih izročilih. Strastna zagovornica moralnih in etičnih vrednot. V tem je moj spekter barvit in razpreden na vse strani.
Da je laži trosil Jeretič, me niti ne čudi, z njegove strani sem doživela že čisto vse, saj je zvesto prišepetoval koprskemu županu v grobih in seksističnih napadih name.
Kar me čudi in žalosti so odgovorni v mojem mediju, ki tako prakso dopuščajo. To da gostje v oddajah RTV-ja lahko neovirano pljuvajo po novinarjih taiste hiše, jih blatijo, diskreditirajo, diskvalificirajo, rušijo njihovo osebno in profesionalno integriteto ter kredibilnost.
Oddaja je bila vnaprej posneta. Vedeli so.
Integriteta in kredibilnost sta vse, kar ima novinar. Edini njegov kapital. Zato da zaščitim svojo integriteto in verodostojnost, bom svoji lastni hiši izstavila zahtevek za popravek.
Si je sploh mogoče zamisliti večjo absurdnost situacije? Svetovni unikum, sem prepričana.
Ja, res živimo v letu novih in norih realnosti.
In, ja, Jeretič zna nakladati. In dobro zavija meglo v zlat darilni papir. Kdor ga ne pozna, bi ga še kupil.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
na koncu je dobro napisala - kdor ga ne pozna bi ga še kupil. ironija da velja isto za njo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver
19. jul 2007
2.765
1.495
113
A bi lahko imeli na RtvSlo "novinarje" z malo bolj spodobnim izraznim registrom. Vse je samo še šok. :bonk: :bonk:
Samo še to čakam, da bodo imeli poševne rdeče napise ŠOKANTNO.

Šok za Japonce: češnje zacvetele, oni pa jih lahko opazujejo le od daleč (ali po spletu)

Benevento sredi Torina šokiral Juventus
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.418
9.164
113
včasih je "šok" in "bizarno" bilo rezervirano sa ološ medije tipa SN in podobno..... zdaj se to očitno seli še na opevano nacionalko. Gotofo je.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.960
3.250
113
včasih je "šok" in "bizarno" bilo rezervirano sa ološ medije tipa SN in podobno..... zdaj se to očitno seli še na opevano nacionalko. Gotofo je.
Med občani dobesedno VRE.
Tega ne pomnijo niti najstarejši prebivalci.
Jerneja ni vedela kaj se dogaja.
Vsega tega pa so se še posebej razveselili naši najmlajši.
 

B81

22. jul 2007
34.533
8.975
113
Ded bi jo moral tožiti zaradi...... česa že? nekaj pač naj najde...da bo brezveznica tiho (EDIT: z lažmi) enkrat.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.466
5.458
113
Popravkov večinoma ne objavijo, ali pa jih za nekaj sekund objavijo kot sliko.

Popravek Eugenije Carl pa so brali nekaj minut, besedo za besedo.

eugenija carl popravek.jpg


Zdaj pa bomo videli, koliko minut bodo porabili za opravičilo poslancu Simonoviču.

 
  • Všeč mi je
Reactions: Floki in B81

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Ja seveda, če je pa vedno opravljala svoje novinarsko delo korektno in profesionalno. :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky

erikson

Guru
25. avg 2007
21.466
5.458
113
Prav nenavadno, da Simonoviča tako agresivno napada in še vedno dvomi v njegovo diplomo ter zahteva dodatne dokaze. Morda ve kaj več, kot pove. Če bo vse čisto, upam, da se bo zmogla opravičiti. Simonovič pa bo imel veliko materiala, da jo sodno preganja (kar bodo verjetno označili kot nov napad na svobodo novinarskega dela).

Našel se je tudi posnetek, ki ga je v intervjuju omenil Jeretič. Kako bi lahko na lastne oči videl, kaj je "preko 100 ljudi" obkrožilo?

 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Na FB so nekaj "nabijali", da so na diplomi uporabljeni fonti nastali po letu 1990.

Pa menda je imel Simonović kar hot-line z ZG fakulteto.
 

B81

22. jul 2007
34.533
8.975
113
Na FB so nekaj "nabijali", da so na diplomi uporabljeni fonti nastali po letu 1990.

Pa menda je imel Simonović kar hot-line z ZG fakulteto.
To glede fontov, takega majstra vsaj pri nas ni...fontov je 100 milijonov in zdaj bodo oni na skenirani sliki z "whatfont.com" stranjo poiskali tisti font, ki bo pravi, pa ne se jebat no...
Ce tja poklice en poslanec, je sigurno malo drugace, kot ce kliceva midva.

To vse skupaj je nabijanje, ne "nabijanje".