Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

B81

22. jul 2007
36.369
10.176
113
Direkt trlo se je ljudi... potem veš kako nam je mar

Kaj se še ukinja?

Me drugim se poslavlja oddaja Panorama, manj bo risank, predvideva se manjše število oddaj Male sive celice. Občutno manj bo tujih vsebin, saj je predvideno krčenje za približno polovico v primerih Filma tedna, Sedmega pečata in Kinoteke. Oklestili bodo tudi večerne filmske premiere, zimzelene filmske klasike in celovečerce. Prav tako se poslavljajo Popevka, Melodije morja in sonca, Festival Šansona in Poletna noč. Odhaja tudi oddaja Čez planke. Prav tako se presenetljivo na nacionalno televizijo ne vrača oddaja Studio City



1702007903883.png
 
2. jul 2020
4.777
6.239
113
Predvsem pa se vidi, da vsi kolesarji, ljudske skupščine in branitelji STAja so se fajtali... zgolj proti Janši.

Če bi Urbanija predlagal ukinitev TV Koper bi zmanjkalo koles v Ljubljani.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.513
6.253
113
Aktung, nova24:


Se več bo tega. Pristop je diametralen. RKC samo jemlje in vztraja na tem, da bi morali ljudje dati in podpreti. Pač kar samoumevno bi morali biti, da se okrog njih skače. Muslimani pa mečejo denar v support tak in drugačen, samo da simboli popapajo. Iz kosmicev ven, če se da. Ko bo treba filat program, zdaj ko vse ukinjajo in bodo še plačani za to namesto stroskov imeli, bomo 5x na dan lahko spremljali molitve...
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.206
3.607
113
KSZ

ob vsem tem ukinjanju - a je kdo slučajno zasledil da se ukine eno samo delovno mesto???
To pa tudi nič ne razumeš logike našega JS, oz. državnih firm - kot je RTV.
Če ni dovolj denarja za plače in za material s katerim bomo delali, pač materiala ne bomo kupili.
Bomo samo čakali na plače - zaslužene itak, saj so bili prisotni, pa še pripadajo jim.
Če bi radi, da še kaj delamo nam pa dajte dodatni denar še za material...
JJPM
 
  • Všeč mi je
Reactions: bpfc in Gavran

jello

Guru
22. sep 2008
10.062
3.810
113
Kultura dialoga in politika v istem stavku ? Saj ne vem ali sam sebi verjameš ali se samo delaš opico. Statistiko kdo je bolj poskrbel, da je drugo ime za kulturo dialoga že dve desetletji nivo greznice, levi, desni , levodesni, desnolevi, levosredinski, sredinskodesni, desnosredinski, sredinskolevi ali sredinskosredinski si pa sam naredi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.773
3.501
113
Upam, da to pišejo iz vtisov po obisku in ne zgolj iz govoric.
Ne bi se rad nasankal zdaj, ko nam gre težje.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Upam, da to pišejo iz vtisov po obisku in ne zgolj iz govoric.
Ne bi se rad nasankal zdaj, ko nam gre težje.

ne pišejo ampak piše
glede na to, da je pod večino slik napisan foto mmc/kaja sajovic bi moj preprosti um sklepal, da je bila tam službeno

kar pa seveda ni nič narobe, pri nas imamo še vedno delegatski sistem
ker itak nimamo keša, da bi vsi drli tja in se nažirali, pač izberemo enega delegata in ga pošljemo na to nehvaležno nalogo
potem pa dobimo poročilo in par fotk in je skor tko, kot da smo bili vsi tam... a ni to fajn?
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.773
3.501
113
ne pišejo ampak piše
glede na to, da je pod večino slik napisan foto mmc/kaja sajovic bi moj preprosti um sklepal, da je bila tam službeno

kar pa seveda ni nič narobe, pri nas imamo še vedno delegatski sistem
ker itak nimamo keša, da bi vsi drli tja in se nažirali, pač izberemo enega delegata in ga pošljemo na to nehvaležno nalogo
potem pa dobimo poročilo in par fotk in je skor tko, kot da smo bili vsi tam... a ni to fajn?
Grem si odrezati rezino kruha, da ga bom med branjem članka grizljal.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: bpfc